за непушенето

  • 1 975
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 715
Извинявам се, че се намесвам тук, но при мен е същото по отношение на пиенето - е, не мога да кажа, че не съм близвала алкохол през живота си, но наистина само съм "близвала"! Всичките ми познати го знаят това и не престават да ми се чудят как така не дрънвам една ракййка на ресторант! Ей, хора, не обичам да пия алкохол, не ми харесва, нямам желание, разберете го!!! И го казват с някакво съжаление ли, или и аз не знам какво "ама верно ли нищо не пиеш?!" - и неказаното на глас "ега ти смотанячката, не пиела...."
Аз също не съм много на ти с пиенето 1-2 чашки вино в компания и толкова.Хич не ми пука кой ме смята за смотана и кой не истинските ми приятели ме приемат такава каквато съм даже ми се радват особенно за цигарите

# 16
  • Мнения: 977
Бройте и мен! Wink

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Никога не съм пушила, но съм пробвала.
На моменти ми се е искало да пуша, но знам, че ако почна, няма да мога да ги откажа.
Пък съм дърта тепърва да пропушвам.

# 18
  • Мнения: 20
здравейте и от мен и аз съм от страната на непушачите!!! мажът ми също и цялото ни смейство -изключение е само свекървата!!! Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз съм пробвала няколко пъти ,но до там.
Никога не съм била пушачка.

И направо не мога да ги разбера тези хора какво намират нещо в тази гадост с отвращаваш привкус.

Последна редакция: пт, 05 окт 2007, 17:24 от Исайкова

# 20
  • Мнения: 6 993
И аз съм от тия, които никога не са докосвали цигара.
Отвратителни са ми.
Освен това и без това имам трудности с дишането, само цигари ми липсват.
И за това мразя да се пуши около мен, ама на никого не му пука, че аз се задушавам Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 122
Аз съм от послушните пасивни пушачи Laughing. Принципно не ме дразни миризмата на тютюн, особено   
на ония соц. марки Арди, Мелници и БТ-та. Така наречените ми опити се изчерпват с хрумването в 6-ти клас как трябва да изпушим по цигара с една приятелка, тя беше крайно възмутена така и не пожела, парадоксалното беше , че след няколко години тя пушеше като комин, а аз бях позицията на възмутената непушачка Mr. Green. Иначе два пъти съм палила в по-зряла възраст, когато наистина съм "изпушила " отвсякъде по някакъв повод.Обаче  най- съм се възмущавала на първопричината за пропушване в тийн възраста, да пушим та да не ни помислят за смотани, сакън да не сме извергнати(та тва най-ме възпирало, не толкова доводи за здраве честно казано)...Но аз като цяло си бях един зрял и осъзнат тийнейджър, затова си мисля , че процеса при мен ще е обратен и ще се вдетинявам за компенсация. Та нищо чудно да пропуша на стари години  smokeuu

# 22
  • Мнения: 27 524
Нямам и едно дръпване през живота си досега.  Peace
Доводи - липса на желание просто. И пиенето знам, че е вредно, но пия  Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 5 755
Я, били сме повече, отколкото очаквах! Това ме радва!  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 3 679
Аз дали ще се броя с едно дръпване на 15г newsm78
От "газария" реших да пробвам,така силно дръпнах ,задавих се зверски и направо щях да умра от задушаване. Sick
Това ми беше- повече не пробвах никога
Когато приятелите ми се криеха и пушеха....аз ядях шоколад/тогава не ми се лепеше/

# 25
  • Мнения: 6 904
Не пия, не пуша и кафе не пия  bowuu
Същото и при мен.
Обаче за тази тема не знам дали се класирам, защото имам все пак един опит. Но остана неуспешен, давих се известно време и дори не можах да запаля цигарата ooooh! Накрая се отказах и не съм пробвала повече.

# 26
  • Мнения: 222
Не съм пробвала,но много често сънувам,че пуша...

# 27
  • Мнения: 2 199
Не пия, не пуша и кафе не пия както каза Лео...
дръпнах си веднъж, тати ми беше дал, най-ужасното ми изживяване  Embarassed

 Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 80
Да се запиша и аз .Никога не съм  пробвала   да пуша цигари.И  алкохол  не употребявам. Сърби ме нещо на гърба....хмм....крила ще да са  newsm78 .Крила ще ми никнат.

# 29
  • Мнения: 937
И аз се присъединявам никога не съм и пробвала и ако някой път някой ме помоли да му подържа цигарата ми се гади и отказвам като си помисля как ще ми мирише ръката после. Не пия и кафе а и с алкохола не се справям още не ми се е случвало да се напивам, а съм на 32. Гордея се с това!

А и аз си искам крилцата! rotfImbo babydust7 People Angel

Общи условия

Активация на акаунт