за непушенето

  • 1 978
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 28
Аз руша SadНе ми е мястото тук Simple Smileно ще се осмеля да помоля за помощ.Насочете ме каем някой саите че хич ме няма Wink

# 31
  • Мнения: 98
не пуша и страшно се ядосвам, когато се пуши на места , на които не е позволено.Особенно във влаковете е отвратително , няма къде да се завреш от пушачи.

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 161
И аз съм от никога-непушилите. Не разрешавам вкъщи да се пуши и не се отклонявам от този принцип по никакъв повод. Гостите излизат на терасата. Mr. Green

# 33
  • Мнения: 743
И аз съм от никога-непушилите. Не разрешавам вкъщи да се пуши и не се отклонявам от този принцип по никакъв повод. Гостите излизат на терасата. Mr. Green
И аз така,може да ми дойдеш на гости Simple Smile
И не се имам за смотана ,напротив много се гордея ,че не ми треперят ръцете да си извадя кутийката ,такива хора за мен са просто жалка картинка .
Аз съм била до 16- та си година спортиска (лекоатлетка) и двете не се връзваха ,но и никога не ме е изкушавало,затова си подбирам и приятелите да са като мен, у нас редовно си имаме купон с 20 човека които не пушат и пият само безалкохолни и пак става много готино  Peace
Имах само едно гадже пушач и оттогава преди да целунех мъж исках да се уверя, че не пуши,много е гаден дъх имат ,мирише на ... Sick Sick Sick
До като не срещнах мъжа си ,който като мен никога не е пушил и ми е много "вкусен" всеки път,когато го целувам  Blush

# 34
  • Мнения: 544
здравейте и от мен и аз съм от страната на непушачите!!! мажът ми също и цялото ни смейство -изключение е само свекървата!!! Laughing

И при нас е така. Надушвам миризмата на цигари даже със запушен нос. Понеже у дома никой не пушеше, имам детски спомени как гадно миришеше, когато ни идваха гости. И трудно се проветряваше.
А да се целуваш с пушач, е отврат. Мъжът ми казва, все едно целуваш пепелник.

# 35
  • Мнения: 431
И аз съм от непушачите, но всички около мен пушат - мразя да се събудя сутрин от миризмата на цигара. Съседите пък пушат в кенефа и се носи нагоре и надолу, примесен с други аромати - аман. Rolling Eyes

По закона на всемирната гадост цигарения дим винаги го довява към непушача. Crossing Arms

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Аз не мога да се подредя сред вас, защото съм бивша пушачка. Но ще подредя съпружето-твърди, че никога не е опитвал.

Общи условия

Активация на акаунт