Февруарското човече на мама мира не дава вече!

  • 13 184
  • 292
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 969
Добър вечер
Много сте активни - супер.
Аз пак ще работя тази нощ  Sad
Хайде отивам да изчета днешните писания.

# 241
  • София
  • Мнения: 747
Добър вечер и от мен Grinning
Момичета, включвам се само да честитя на рождениците днес:
Зузулина, бъди жива и здрава, много щастлива и обичана!
Благовест, да си жив издрав, да слушкаш, да папкаш, много да се смееш, да радваш мама и тате и да бъдеш най-прекрасния батко Grinning

Иска ми се да поздравя и всички останали  по случай годишнините, рождени дни на дядовци, бащи, за бебетата на приятели, но наистина просто няма да успея да ги изброя . На всички желая от сърце най- хубавото Grinning

# 242
  • Мнения: 4 242
Момичета гледахте ли новините?
Благодаря от все сърце на всички подписали петицията за децата сираци с увреждания, Бог да ви благослови! Помогнали сте да престане един кошмар и живота на тези ангели да стане малко по лек! Hug   bouquet  bouquet  bouquet

Гледах си снимките с Ива, този албум  ми е от 6-я месец, същата съм на корем и кг като гледам  Rolling Eyes
А с тази снимка спечелих конкурса за най- красив корем на училището на "9 месеца"  Blush, мнооого бях щастлива!
А ето ме и на финала дни преди да родя!

# 243
  • Мнения: 541
Момичета най накрая снимах корема и го качих в албума.
Който не е виждал близнашка мама в 24 г.с , моля да заповяда.

А иначе за протокола съм наддала някъде 7-8 килограма, започнах да се позакръглям  Joy

Мери страхотни снимки, тази с корема ми хареса много.
Аз много съжалявам че в провинцията не се провеждат такива училища на 9 месеца, човек винаги има какво да научи. Някой беше споменал че ще публикува записки от лекциите, или това си остана само като идея и предложение  ?

# 244
  • Мнения: 8 952
estrella  Много ти е хубав корема, пу пу!
Много ти се радвам, на мен това ми е мечта да имам близнаци, пък ако може момичем и момче, но всеки с късмета си! Да са ни живи и здрави!           

 Hug Hug Hug

# 245
  • Мнения: 1 671
Добър вечер!
Много ви благодаря за хубавите пожелания за моето змейче. Ето и почерпката:

Зузу, честит рожден ден! Желая ти да си най-обичаната и уважавана жена и майка!
Много се радвам за хубавите новини в темичката - от прегледите, за новороденото бебе и за близнаците ин витро!  Laughing
Мери, и аз съм от подписалите петицията - още щом я видях, преди да я пуснеш в нашата темичка и много се радвам ако сме помогнали с нещо на тези малки душици!
Момичета, не се сърдете на Марков за диска, просто не е искал да ви лъже и да ви даде калпав запис. Все пак той се плаща допълнително. При първата ФМ ми каза, че няма никакъв смисъл, нищо няма да се вижда, бебето беше лошо застанало (тогава беше седалищно) и много малко. При втората ФМ каза, че едва ли ще стане, но като започна да ме гледа ми каза, че се вижда много добре и е в добра позиция, само че аз отказах. Честно да ви кажа, искам живо и здраво дете и това ме интересува да чуя. От първата си бременност имам цяла папка с ехографии, нито веднъж не съм я отворила и едва ли ще го направя, даже не знам къде е  newsm78. Важното е февруари да си гушнем сладурковците!
Аз днес цял ден не съм седнала и коремчо ме боли  Sad. Приеха мама в болница и утре сутринта ще я оперират.
Рождения ден отпразнувахме скромно с вечеря при свекърва ми и малко празненство в офиса на мъжа ми. В неделя след кръщенето ще е тежката артилерия, дано мама се оправи дотогава Praynig!
Междувременно от днес най-накрая си имаме холна гарнитура, а я поръчахме преди ... 3 месеца. С мъжа ми се зарекохме, че нищо повече няма да купуваме от "Мебели Станков". Дадохме 3000лв, не си спазиха срока за изпълнение, въпреки многократните уверения, и дори не си направиха труда да ни се обадят, а трябваше аз да ги търся. На всичкото отгоре, след като им казахме изрично, че искаме транспорт и хамали, днес само ни я докараха, вече не предлагали като услуга качване до апартамента  #Cussing out. А в неделя ни го обещаха, при това бяхме отишли на място в магазина им! Добре че мъжът ми се хвана с едно момче и я качиха, но побеснях, защото уж всичко беше уговорено и на мъжът ми хич не му е работа да е хамал! Twisted Evil Мисля утре да се обадя в офиса им и да им вдигна хубаво кръвното, поне има на кой да си изкарам бременните хормони. Иначе... гарнитурата много си ми харесва  Heart Eyes.
Готика, чакаме записки от лекцията!  Praynig
За дрехите за бременни- много ги мразя. Бременността е един от най-красивите моменти и тези дрехи са създадени да съсипят всичко очарователно в бъдещата майка  Sick. Но ща не ща - ще си взема и аз дънки. Tired
Отивам да си лягам. Лека нощ и  Hug на тумбаците!

# 246
  • Мнения: 781
Добро утро мамчета, мен нещо не ме свърта на едно място и ставам сутрин рано рано, сутрин ми е все едно превъзбудено такова  Laughing
За кръвното моето си е 105/65 на всяка консултация до сега, килограмите са си още +5 и така дано всичко е нормално аз не ги мисля много ще ги сваляме после Wink За бременилските дрешки аз си взех едни дънки и туника към тях, страшно са ми удобно, но смятам това да са покупките.
http://images21.snimka.bg/004209684.jpg
 Момичета мен вече много ме сърбят пръстите да пазарувам за бебочето, видя ли бебешорнически магазин и съм първа вътре а извадих и късмет, че снаха ми и тя е бременна в 9 месец и щъка по магазините а аз първа кипра до нея
Това е за сега от мен лек и приятен ден ви желая

Последна редакция: ср, 10 окт 2007, 14:51 от Сенди

# 247
  • Мнения: 663
Мери, не ти се отварят линковете, Сенди и при теб не се получава, пък ми стана интересно. Embarassed
estrella, ти си много фина близнашка майка, пу-пу.
След един час заминавам на ехо, да си видя бебата. Grinning

# 248
  • Мнения: 60
добро утро на всички.

алина си видях, че си си взела панталон от секънд хенд - специално за бременни ли е този магазин и можеш ли да ми кажеш къде е. щото наистина никак не са приятни берменните дрехи, поне да не давам за тях много пари.

хубав ден!

# 249
  • Варна
  • Мнения: 1 023
добро утро на всички.

алина си видях, че си си взела панталон от секънд хенд - специално за бременни ли е този магазин и можеш ли да ми кажеш къде е. щото наистина никак не са приятни берменните дрехи, поне да не давам за тях много пари.

хубав ден!
И аз си купих дънки втора употреба за бременни за 3,95лв.и джинси пак от там за 10,80лв.Във всички втори употреби има дрехи за бременни,но само да свариш преди някой друг да ги е видял.Така че търси.

# 250
  • Мнения: 8 952
fiforina Моите панталони са купени от втора употреба от Габрово, но тук в една втора употреба попитах продавачката дали имат дрехи за бременни и по специално панталони и тя каза ,  че всяка сряда зареждат и винаги има и да проверявам. Днес ще отида да видя дали има нещо интересно!

Сенди и на мен не ми се отваря линка, отваря се заглавната страниця на www.snimka.bg .  Мисля че не си излязла от профила си,  за това така се получава. На Мери ми се отварят всички.

Хубав ден на всички!

 Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 10 окт 2007, 10:42 от alina_si

# 251
  • Мнения: 60
благодаря, алина. ако после ми кажеш и къде е този магазин ще е супер Wink
иначе аз ще проверявам в тези около мен.

# 252
  • Мнения: 5
Здравейте момичета!
Аз сега идвам от консултация. Бебка е добре, много мърдаше, но се виждаше перфектно! Стори ми се по пухкавичка от преди baby_neutral! Толкова се развълнувах! Доки каза, че върви една седмица напред, около 23-та седмица и тежи 340 грама! Много съм щастлива! Утре ще ми вземат кръвчица, че днес бях закусила. Взеха ми вагинален секрет и май и аз съм се огъбила newsm78, ще видим като излязат резултатите. Момичета, много съм наддала, дали е от кантара не знам, че един такъв много стар, голям железен кантар, дето ни теглеха в училище, ама може ли за 1 месец да кача 5 кила? #Crazy Сега ме изкара 68 кг, а бях 63 предния месец! Ужас!!! Смятам да мина малко на диетка.
А дали можем да си позволяваме вечер по 1 чаша вино? За компания на мъжете ни?  newsm78
Татко ми е направил такова страхотно домашно вичнце, че се чудя дали мога да пийвам по чашка на вечеря? Ужасна съм, уж на диета ще минавам пък си мисля за вечеря с винце. Embarassed

# 253
  • Мнения: 8 952
fiforina в Бъкстон, ти къде си?

 Hug Hug Hug

# 254
  • Мнения: 5
И аз съм вече 10 кг + !!!  Embarassed #Crazy Ужасена съм!

Общи условия

Активация на акаунт