Февруарското човече на мама мира не дава вече!

  • 13 163
  • 292
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 8 939
Ивето, много сладки дрешчици:)

# 61

Ако е това на Чико - Мама Дона,една приятелка ползваше само него,но не и помогна изобщо.

Ох моми4ета, тя луда работа с тези кремове, на кой има на кой няма ефект, ама с каквото и да е трябва да се мажем много добре, както казва6 Изабела, 4е после да не ни е яд. Аз за себе си съм ре6ила да редувам зехтина ве4ер и Мустелата сутрин. Май колкото по-близо до естествени съставки толкова по-добре Simple Smile
А за зърната на гърдите правите ли не6то , 4ета тук-там за разни масажи с влажни кърпи, ту ги отри4ат ту ги препоръ4ват .... newsm78

# 62
  • Мнения: 68
Преди6ния пост бе6е от мен ама за6то съм като гост не разбрах ...  newsm78
но както и да е ...

# 63
  • Мнения: 58
Здравейте, момичета.....
Честита рожденничка на мозила....Да ти е жива и здрава, много да ви радва....и само хубави емоции занапред....
GALADRIEL-ка честита ти госпожичка...Много е хубава.....Пу-пу...
Алинка честита госпожица и на теб....Ти снимка няма ли да качиш...да погледаме, да се порадваме и ние...Дрешките с патенцето са ми любимите.... Hug
evelinar, бързо оздравяване на майка ти и успешна операция....
Аз използвам Мамма Донна на Чико и на моята коже добре й се отразява....особенно на корема...Вярно скъпичък е крема, но мен ме изкарва един месец....И аз имам познати, които се мажат със зехтин и са много доволни...за свинската мас не знам...някои я отричат, други я признават... Hug
Момичета, щях да питам някоя от вас може ли да ми каже отзиви за тази количка, че аз на нея съм се спряла?....
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 6654ffb7972043121

# 64
  • Мнения: 781
Аз сега да се намеся с един въпрос . Някоя от вас маже ли си корема със мас и мислите ли че наистина помага или това си е поредния мит.Майка ми казва че през бременността си е мазала много и благодарение на това няма стрий,ама то преди 25 год. в онзи комунизъм едва ли са имали някакъв избор . Сега  на пазара има какво ли не ,кремове,гелове,масла ... Аз лично съм ползвала олиото на Икаров от пшеничен зародш,бадемово и жожоба,и нямам стрий.А вчера гледах предаване в което една дерматоложка говореше за тези растителни масла и каза че РН-то им било по различно и не било добре директно да се втриват в кожата чистите масла.Нямало никакъв ефект и смисъл едва ли не!Бях започнала да се мажа с тях,ама сега нещо се разколебах и .... незнам?То не че това е супер важно,ама все пак вие с какво мажете и има ли някой който ползва мас?
Да Изабелка аз използвам мас с екстракт от невен вечер за бюста и корема и страхотно нежна ми прави кожата а и овлажнява, снаха ми се маза с мас от 4 до 9 месец и няма грам стрийка, но това си е и до кожа а през деня след душ се мажа с овлажняващия на Дав.

# 65
  • Мнения: 8 939
Iveto_86 не ми говори за снимки, клипове и дискове.Нямам такова нещо. Малко съм разочарована от Д-р Марков и от прегледа му.
А количката ми харесва, много даже, розовата особено, и като цена е точно като за мен, нещо такова си търся и азSimple Smile Успех!

 Hug Hug Hug

# 66
  • Мнения: 58
Алинка, горе главата...февруари ще им се нагледаме... Hug

# 67
  • Мнения: 8 939
Така е, права си Иве, но не е точно така когато става дума за последните пари отделение за нещо така чакано....... Оплетох се.............

 Hug Hug Hug

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 31
iveto 86 мисля че количка е много хубава и цената също
Аз се мажа сутрин с мустела а вечер с бебешко олио и засега съм доволна, но за нататъка незнам Rolling Eyes
То май си е много индивидуално Joy

# 69
  • Мнения: 124
Нека и аз се включа относно мазилата: Преди 7 години изсипах точно 2 шишета  с бебешко олио Jonson. И нямам грам стриика. За мен лично това е строго индивидуално и зависи само и единтвено от кожата и пигментацията на жената. Не ангажирам никого с мнението си, просто споделих моят опит. Сега се цапотя с едно американско мазило - снаха ми ми го донесе от Щатите и каза че е страхотно и едновременно с това и с масажно олио. За сега съм ок, но след 4-5 месеца ще видим резултата newsm78

# 70
  • Мнения: 198
Честито на разбралите цвета на щъркелчето   bouquet
Аз тази седмица бях на преглед при Димитрова, която потвърди че ще си имаме  stork-girl Бебчо отначало се виждаше само гръбчето, но после се обърна и видяхме едно чипо носле и след малко подари една усмивка, след което захапа пръстчета. Тежим 313 грама и сме 157 мм.
Вкъщи е малък ужас - ремонта продължава сега е на етап слагане на плочки и замазване на фуги на гипсокартона, изчистя вечерта, а на другия ден все едно не е пипано. Уф, а и не виждам скоро да свършим. Утре правим една година от сватбата, а аз още не съм измислила изненада за мойто съкровище newsm78, дано утрото е по-мъдро от вечерта.

# 71
  • Мнения: 543
здравейте и от мен
да се отчета за ФМ-то днес:
Бях при Марков и съм доволна, защото за пръв път виждам бебето си. до сега само Миро го шпионираше какво прави, на мен не ми беше удобно на ехографа, на който ходя. но днес на тази плазма направо се родих! не очаквах, че бебето ми ще е ТОЛКОВА ГОТИНО И ХУБАВО! ама голям принц. и последните тайни надежди на Миро за щерка се разбиха, като Марков ни показа и засне пистолета на наследника ни! всичко му е наред, всичко си има, Благодаря на Бога, и сме много щастливи! Цял ден съм на черешата от щастие! тежим 630 гр. и ми казаха че очакваното раждане е в периода 26.01 - 30.01. ама си оставам с вас и през ум не ми минава да отида при януарките. ще видя как мога да кача снимки и клипчета, пък ако не се справя ще викам за помощ. общо взето съм доволна от прегледа и от лекаря. малко бях предубедена, но за щастие съм грешала. ако съм пропуснала нещо, или имате въпроси питайте, че съм прекалено развълнувана и в момента съм просто една щастлива емоция!пожелавам на всикчи ви такива незабравими вълнения! целувам ви!

# 72
  • Мнения: 543
скъпи мами, ако желаете, можете да видите няколко снимки на бебенцето на мен и Миро. мисля, че ще ви хареса, поне на мен си ми харесва, нали си е моето гардже! не вярвах, че толкова фотогенично и красиво ще излезе! Целувам ви!
снимките на принца са в нашето албумче. имам и клипчета, но не знам как да ги кача, така, че няма да видите как се движи.
айде, приятно гледане!

# 73
  • Мнения: 4 242
Честити щъркелчета на Алина и Галадриелита!
Честити хубави резултати и на останалите!  Hug
Честит рожден ден на слънчицето на mozila! Да расте здраво, умно и много щастливо дете!  bouquet
Аз днес се видях с Роси и съм много щастлива, прекарах някой и друг час в сладка раздумка! Heart Eyes
Хайде Бургас, тия дни дъжд, но спре ли да се видим а?

# 74
  • Мнения: 8 939
А ние кога ще имаме среща СОФИЯНКИ!?!

 Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт