Кой практикува йога...

  • 18 521
  • 98
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 13 796
Намерих си DVD "Йога за всеки" (на Стандарт) Преобладават по-лесни асани, като за начинаещи. Изгледах го, хареса ми, довечера започвам. А като се поразкърша малко, може и с група и учител да опитам.

Има ли някой започнал вече или само си приказваме Laughing

# 76
  • Мнения: 1 906
Намерих си DVD "Йога за всеки" (на Стандарт) Преобладават по-лесни асани, като за начинаещи. Изгледах го, хареса ми, довечера започвам. А като се поразкърша малко, може и с група и учител да опитам.

Има ли някой започнал вече или само си приказваме Laughing
Отдавна ли е излязъл този брой с DVD-то?

# 77
  • Мнения: 13 796
В началото на месеца. Можеш да се поинтересуваш в редакцията на Стандарт. Със сигурност там го имат, защото доколкото знам, непродадените приложения се връщат на вестника.

# 78
  • Мнения: 132
Варненки, няма нужда да чакате да мине и тази седмица. Заради балотажа този уикенд ще сме в събота вместо неделя, в 08:30. Вземете си някаква постелка и удобни памучни дрехи (малко е хладничко в залата), махнете бижутата, и идвайте!

Сребърно облаче, мерси за инфото  bouquet , че аз вече бях се нагласила за неделя Laughing
Водичка носите ли си, защото аз съм голяма жаба и докато тренирам нещо винаги пия вода, но незнам как е  при йогистките упражнения newsm78 newsm78 newsm78 Още едно въпросче: боси ли сте по време на заниманията или може с леки обувки или гуменки примерно Rolling Eyes

# 79
  • Мнения: 2 282
По принцип по време на йогане се пие вода. Има и хора, които си носят, но по време на самите упражнения не е желателно. Вземи си шишето, после ще пиеш колкото искаш. А, играе се бос, но е добре да имаш по-плътни чорапи, ако много си зиморничава, да не се откажеш само заради това.

# 80
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Аз тръгнах на йога преди 3 години и макар да не съм от сериозните, все още ми харесва и ходя. Прекъсвах една година когато се роди дъщеря ми, правих по малко в къщи, но не е същото. Сега си имам и ходещо човече в къщи, което ми се качва на главата като направя свещ примерно  Mr. Green В клуба е съвсем друго, хората около теб правят същото, вниманието ти е погълнато изцяло с това.
Аз лично не отслабвам от йога, даже от бременоста не можах да си сваля всичките килограми. Едно съм сигурна обаче - йогата наистина лекува. Практикувала съм какви ли не спортове, но само йогата наистина е повлиявала така върху здравето ми.
Аз тренирам в ето този клуб - http://www.ananda-bg.com/ . Много си ми харесва, но ми е много далече, а пътуването с кола до там донякъде ми разваля удоволствието от часа. Живея в Красна поляна точно до 28-мо и много искам да опитам при Ани Павлова. Ако може да ми кажете дали има часове там в момента и кога?  Hug

Успех на всички и не се колебайте да опитате  Peace

# 81
  • София
  • Мнения: 157
Taigi,аз бях писала назад в темата за 28 СОУ,аз също ходя там ,но от 4 седмици нямаме занимания,защото салона е в ремонт.Довечера ще ходя в 41 ОУ и специално ще питам Ани кога ще почваме пак в 28-мо.Така че утре ще дам подробности.Поздарви.

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Trudi, голямо Благодарско!  Hug

# 83
  • София
  • Мнения: 157
Trudi, голямо Благодарско!  Hug
Няма проблем,заслужава си да опиташ при Ани,ако не си била при нея,още повече ако си в Красна поляна,може и да се запознаем.Само че чух,че в края на месеца ще заминава за Индия и ще има прекъсване,но важно е желанието.Още довечера ще пиша какво е казала за графика. Simple Smile

# 84
  • Мнения: 10
А някой знае ли в Пловдив къде има занимания по йога. И ако има пък в Каршияка.. Laughing

# 85
  • Мнения: 132
По принцип по време на йогане се пие вода. Има и хора, които си носят, но по време на самите упражнения не е желателно. Вземи си шишето, после ще пиеш колкото искаш. А, играе се бос, но е добре да имаш по-плътни чорапи, ако много си зиморничава, да не се откажеш само заради това.
Благодаря, Облаче Hug  bouquet Надявам се и да те позная, защото сме се засичали покрай сбирките на бременните октомврийки preggo, макар и преди повече от 2 години. 

# 86
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Trudi, голямо Благодарско!  Hug
Няма проблем,заслужава си да опиташ при Ани,ако не си била при нея,още повече ако си в Красна поляна,може и да се запознаем.Само че чух,че в края на месеца ще заминава за Индия и ще има прекъсване,но важно е желанието.Още довечера ще пиша какво е казала за графика. Simple Smile
Trudi, с най-голямо удоволствие  Hug Искам поне веднъж да пробвам при нея, за тези три години никъде другаде не съм пробвала и ще ми е много интересно, още повече че съм чувала много хубави неща за нея  Peace

# 87
  • Мнения: 40
А някой знае ли в Пловдив къде има занимания по йога. И ако има пък в Каршияка.. Laughing

1. http://klubamrita.hit.bg/contacts.htm

2. http://www.yogabg.com/read.php?name=%CF%F0%E5%EF%EE%E2%E0%F2%E5&lang=bg

3. http://www.totalsport-bg.com/yoga_programa.htm

В низходящ ред  Kissing Heart

# 88
  • София
  • Мнения: 157
Trudi, голямо Благодарско!  Hug
Няма проблем,заслужава си да опиташ при Ани,ако не си била при нея,още повече ако си в Красна поляна,може и да се запознаем.Само че чух,че в края на месеца ще заминава за Индия и ще има прекъсване,но важно е желанието.Още довечера ще пиша какво е казала за графика. Simple Smile
Trudi, с най-голямо удоволствие  Hug Искам поне веднъж да пробвам при нея, за тези три години никъде другаде не съм пробвала и ще ми е много интересно, още повече че съм чувала много хубави неща за нея  Peace
Таigi ,за съжаление следващия вторник оново няма да има занимания в 28-мо,но Ани се надява за последващата седмица вече да няма проблем.Има и други варианти,  назад в темата съм писала какъв е графика по у-ща.През седмицата заниманията са от 18.30 до 20.30,има и в събота и неделя - сутрин в 47-мо. Simple Smile

# 89
  • Мнения: 685
Аз тренирам в ето този клуб - http://www.ananda-bg.com/ . Много си ми харесва, но ми е много далече, а пътуването с кола до там донякъде ми разваля удоволствието от часа. Живея в Красна поляна точно до 28-мо и много искам да опитам при Ани Павлова. Ако може да ми кажете дали има часове там в момента и кога?  Hug

Успех на всички и не се колебайте да опитате  Peace

Погледнах в линка, но няма инфо за цената.. А на телефона е все заето. На мен ми е удобно там и ми се иска да опитам... На час ли се плаща или има карти?

Общи условия

Активация на акаунт