Кой практикува йога...

  • 18 508
  • 98
  •   1
Отговори
# 90
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Картата е 50лв за 8 посещения, 30 за 4. Групите са по 10 човека максимум. Първия път мисля, че е безплатен. Ако ти хареса тогава можеш да си купиш карта. Все пак трябва да се свържеш да видиш коя група има места.

# 91
  • Мнения: 455
И аз се интересувам ...Каня се от доста време...Искам да постигна най-вече някакво душевно равновесие и спокойствие...
Някой има ли впечатления от клуб ИНа - намира се точно срещу ЦУМ - накъде над Мaкдоналдс?

# 92
  • Мнения: 872
Нещо за заниманията в 28-мо училище? Има ли ги ? Няма ли ги? Кога ще започнат? Моля , пуснете инфо ,когато започнат отново.
Стават за абсолютно начинаещи ,нали?
Телефон за връзка с Ани Павлова?

# 93
  • Мнения: 50
И аз да се впиша...  Rolling Eyes ходех на йога известно време (8-9 месеца) и наистина се запалих.Но спрях да практикувам,защото забременях и учителите ми казаха да спра да практикувам йога без специалист.Имам "Пълното ръководство",там има упражнения за бременни,но пак ме е страх.Сега си правя само йога-нидра за бременни,разгрявам се и няколко серии слънчеви упражнения...поне веднъж дневно,а това че съм бременна не значи че трябва да седна пред ТВ и да си стоя там до раждането.От Плевен съм и тук няма йога за бременни,та дори и някакъв курс за бременни.Ако някой има под ръка някакъв материал,някакво видео...ще е по-добре от колкото на книга,ще съм благодарна.   Hug

# 94
  • Мнения: 7 263
Момичета имам важен въпрос,
къде ходите на йога в София?
Може ли и аз да запитам същото и да кокретизирам - има ли някой, който ходи в района на Младост - къде и доволен ли е?
Благодаря предварително   bouquet

# 95
  • Мнения: 4 176
Момичета имам важен въпрос,
къде ходите на йога в София?
Може ли и аз да запитам същото и да кокретизирам - има ли някой, който ходи в района на Младост - къде и доволен ли е?
Благодаря предварително   bouquet
И мен ме интересува същото.

Аз иначе се увличам по Кундалини йога. Преди години практикувах всекидневно. Сега.....опитвам се да вляза в крак.
Ето малко видео онлайн.

http://www.yogijim.com/free-yoga-classes.html

За мен лично, няма по-добро от Кундалини йогата.



Последна редакция: вт, 22 яну 2008, 15:02 от Mamica

# 96
  • Мнения: 76
 Peace но вкъщи...влюбих се направо е супер релаксиращо помага и на нервната система и на тялото  Party

# 97
  • Мнения: 685
Аз иначе се увличам по Кундалини йога. Преди години практикувах всекидневно. Сега.....опитвам се да вляза в крак.
Ето малко видео онлайн.

http://www.yogijim.com/free-yoga-classes.html

За мен лично, няма по-добро от Кундалини йогата.


Mamica къде си практикувала Кундалини???   Simple Smile

# 98
  • Мнения: 958
Това е в района на хотел Плиска,ако някой се интересува  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт