Откога стягащ крем против бръчки?

  • 14 398
  • 70
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 776
Хубаво е, че темата се възроди Peace Споделете какво ползвате  bouquet и доволни ли сте. Също какво ви е мнението за идеята, лансирана в някои женски списания, веднъж годишно да си правиш "терапии" с оглед превенция, използвайки козметика, която обаче не е предназначена за твоята възрастова група, примерно на 28 г. да ползваш 2 месеца крем и серум за 40+ newsm78

# 46
  • Мнения: 667
, веднъж годишно да си правиш "терапии" с оглед превенция, използвайки козметика, която обаче не е предназначена за твоята възрастова група, примерно на 28 г. да ползваш 2 месеца крем и серум за 40+ newsm78
 за мен това е погрешно твърдение,не знам от къде списанията набавят тази информация обаче такива продукти са прекалено силни и ако я третираме  още от рано с такива тежки и не по възрастта продукти пък било то и само 2 месеца годишно когато станем на 40-50 години тя няма да ни върши работа,и тогава с какво ще се мажем,и не само това има много минуси затова аз лично съм против

# 47
  • Мнения: 776
Аз също не одобрявам тази идея, но от друга страна съм почти убедена, че като стана на 40 (живот и здраве Peace ) кремовете, предназначени за тази възраст едва ли ще ми помогнат. В крайна сметка говорим просто за един крем, който обикновено е бъкан повече с химия, отколкото с извлеци и растителни съставки в голям процент. Да не говорим, че на мен лично кремовете за моята възрастова група не ми действат в някаква супер положителна насока и никак не забелязвам драстично "запълване" на уж финните линии. Ако един крем за 30+ не изглажда финни линии, какво остава за лифтинг крема за 45 годишна възраст? Цялата тази работа с козметиката ми се струва голям мит, понякога се чудя защо се занимавам още и полагам усилия, ама нали съм инат Mr. Green В този смисъл един по-концентритан крем надали може да навреди, ако се ползва само 1,2 месеца в годината Wink

# 48
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Ще ме извинявате ,момичета,но има дами на 40 и повече години ,които нямат нито една бръчка..... Wink,всичко е до ген,добра хидратация и подходящи продукти за почистване на лицето....

# 49
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Да ти кажа- досега за подпухналостта  знам само един ефикасен крем - на Ла Прери и той струва ужасно много пари.  По- добре трси други начини да се справиш с проблема- лайки, компреси, лед , и т.н.
А крем, който да се бори с  всички изброени проблеми- за съжаление няма. Но надявам се и ти да нямаш всички тези проблеми, защото тогава...си за пластичен хирург:-)
Монда за кой по то4но на ла прери говори6?

# 50
  • Мнения: 776
Ще ме извинявате ,момичета,но има дами на 40 и повече години ,които нямат нито една бръчка..... Wink,всичко е до ген,добра хидратация и подходящи продукти за почистване на лицето....

Така е, факт Peace, да са живи и здрави Hug и все повече такива да има! Flutter Аз съм писала и в другата тема - за мен на първо място е генът, след това спокойният начин на живот, подходяща храна, спорт, глезотийки в козметичния салон и чак най-накрая козметичните грижи, които полагаш в домашни условия Wink

# 51
  • Мнения: 667
Ще ме извинявате ,момичета,но има дами на 40 и повече години ,които нямат нито една бръчка..... Wink,всичко е до ген,добра хидратация и подходящи продукти за почистване на лицето....

Така е, факт Peace, да са живи и здрави Hug и все повече такива да има! Flutter Аз съм писала и в другата тема - за мен на първо място е генът, след това спокойният начин на живот, подходяща храна, спорт, глезотийки в козметичния салон и чак най-накрая козметичните грижи, които полагаш в домашни условия Wink
тук си абсолютно права и аз тъкмо щях да пиша че козметичната грижа  у дома е на последно място,т.е.не че я пренебрегвам или отхвърлям но примерно нервите,постоянен нощен живот или просто недоспиване,цигарите,работа,а ако нямаш и подобаващ ген и на всичкото отгоре си и черноглед песимист,то никакви кремчета няма да помогнат

# 52
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
А.....не се поддавайте на това .... дори обикновено кремче ,но всеки божи ден....тази кожа има нужда от храна и вода не само ,,вътрешно,,.....,а и от овлажняване.

# 53
  • Мнения: 667
не,нямам против кремове аз и самата ползвам и гена ми слава богу е от младоликите просто познавам много жени които дават сума ти пари за козметика а резултата е нулев

# 54
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Да .....,точно ....,разлика не виждаш,защото се сещат когато проблема е на лице....,да се грижат редовно за кожата.
Няма вълшебен крем,има крем за преференция на бръчките......

# 55
  • Мнения: 31
Момичета аз съм на 32 и никога не съм си слагала каквито и да е кремове против бръчки, мога да се похваля, сигурно генът за който говорите ми е такъв, дано да е така. Все съм си мислила, ако на 25 или 30 започна с кремовете против бръчки на 40 и 50 какво трябва да слагам Sick, наистина хидратацията мисля, че е по важна в началото, но всяка кожа си е индивидуална сама по себе си, тъй че всеки трябва сам да прецени. Peace  bouquet

# 56
  • Мнения: 667
Да .....,точно ....,разлика не виждаш,защото се сещат когато проблема е на лице....,да се грижат редовно за кожата.
Няма вълшебен крем,има крем за преференция на бръчките......
дано си права защото хидратиращи кремчета ползвам отдавна може би от 18-19 годишна,сега съм на 29 противобръчков още не ползвам,като се изключи крема на Bilka с мавруд но ще почвам вече,въпреки това си имам няколко едва забележими на челото,но то по скоро е от мимика и ако се вгледаш отблизо имам си и пачи крак,но съвсем едва забележим и то чак към вечерта сутрин нямам,смятам да пробвам на гарниер Nutritionist където го рекламират за лице и eucerin за околоочи

# 57
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Не се притеснявай,аз съм на 37 години и още съм на хидратиращи......,важното е да е качествен продукт ,който работи не само за горния слой на кожата,а да е за ,,дълбоко,, хидратиране....
За очите може да си позволиш Юсерина Q10,все пак тази зона е най чувствителна...... и податлива на бързо състаряване.
В момента съм с кислороден крем и го ползвам и за около очи.....

# 58
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
лесно е да си "младолик" на 30 години......, по трудно е да си такъв на 40....


# 59
  • Мнения: 667
Не се притеснявай,аз съм на 37 години и още съм на хидратиращи......,важното е да е качествен продукт ,който работи не само за горния слой на кожата,а да е за ,,дълбоко,, хидратиране....
За очите може да си позволиш Юсерина Q10,все пак тази зона е най чувствителна...... и податлива на бързо състаряване.
В момента съм с кислороден крем и го ползвам и за около очи.....
би ли ми предложила някой такъв крем който се бори и във вътрешността а не само на повърхността на кожата,ще съм ти много благодарна

Общи условия

Активация на акаунт