41 номер дамски обувки ? Къде?

  • 23 262
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 80
Момичета  виждам ,че никой не спомена  магазините  Грамадан  и  затова  ви  подсещам.Аз  вече  имам   доста  обувки от там.Получават  дамски  обувки до 45  номер.Освен  доста  скъпи  немски  имат  и на  що годе нормални цени.Пример-миналата  седмица   мъжът ми ми подари от там жестоки ботушки с  равна подметка(която  предпочитам).Много  хубав  модел,така  им  се  зарадвах  Heart Eyes !Все пак говорим за 44 номер ...Голяма  мъка .Цената  им  е  180 лв.Имаше  и  още  един  модел на 420 лв.Но  за  стъпало с по-нисък свод.Летните  модели  бяха   много  приятни.Купих си 2 чифта,еднакъв  модел,но различен цвят,защото  така   ми е трудно  да  си намирам,че като ми стане нещо и ми харесва  не  мога  да  се  сдържа.Като луд с къртечница  съм  Joy .Лошото   обаче е  ,че  се  оливат  в  цените....Не говорим  за  Крициа  все  пак  Money . Но  пак добре,че ги има...

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 519
Момичета  виждам ,че никой не спомена  магазините  Грамадан...

Абе спомена се, ама рекламата излезе от позволените граници и биде позаметена.  Mr. Green

Все пак говорим за 44 номер ...

 ooooh! Завалийката. Ти направо си за оплакване.  Laughing

# 47
  • София
  • Мнения: 9 111
Все пак говорим за 44 номер ...
ooooh! Завалийката. Ти направо си за оплакване.  Laughing
Не мислех, че има по-зле от мен  с моя 42-ри номер. До сега бях срещала най-много с 41-ви. Не ти завиждам- като знам аз как не мога да си намеря...  spoko
А в това "Рено" за какви цени става въпрос  newsm78 ?

# 48
  • Мнения: 47 996
в рено са между 100 и 200 лева обувките, ботуши има и по-скъпи
понякога има и под 100 даже

# 49
  • Мнения: 80
Все пак говорим за 44 номер ...
ooooh! Завалийката. Ти направо си за оплакване.  Laughing
Не мислех, че има по-зле от мен  с моя 42-ри номер. До сега бях срещала най-много с 41-ви. Не ти завиждам- като знам аз как не мога да си намеря...  spoko

Ами  и  аз мислех ,че  съм само аз ,но в магазина казаха ,че с този номер са много  от по-високите жени...А  интересното е ,че  където и да питах преди по нормалните магазини(а не за едри хора),навсякъде ми казваха ,че имат до 42 номер. Но съм се убедила,че който търси - намира. Ааа....щях да забравя.Ходих и в този магазин на Clarks до Руски паметник.Припаднах по едни обущенца направо  Heart Eyes ,но  имаше 42 номер и не ми станаха...А колко бяха  мекички  отвътре...  Tired

# 50
  • Мнения: 80
в рено са между 100 и 200 лева обувките, ботуши има и по-скъпи
понякога има и под 100 даже
Мен  тези цени ме устройват  прекрасно,но  дали ти е направило впечатление дали има над 42 номер ?

# 51
  • Мнения: 47 996
не знам, когато имам време ще проверя

# 52
hora,mnogo shte sum vi blagodarna ,ako mi kajete ot kude v burgas i oblastta moga az i moi priqtelki da si namerim obuvki 41 nomer... Simple Smile..zashtoto po4ti celiqt grad obikolih i kakto kazvat i dr nqkoi kazvat ,4e ne proizvejdat firmite im takiva,dr 4e nqmali ,no ima  oshte 1 problem li4no moqt krak e leko shioroki4uk ,koeto e i mnogo gadno.... #Cussing out #Cussing out #Cussing out Embarassed :xmersi predvaritelno  Blush Simple Smile

# 53
  • Мнения: 2 231
Оф и аз нося 41. И купувам каквото ми стане. Та малко информация от къде си купувам обувки: Първо проверявам в Стил 99. Понякога освен онези на рафта с грозните бабешки големи обувки изкарват и от нормалните, но сериите са до 41. Ако там нищо не си харесам (понеже живея в Дружба и ходя то тамошния магазин на Стил99) минавам в съседното магазинче (пак се качва по стъпала и е в самият блок). Там продават също български обувки. Купих си ботуши от естествена кожа за 120 лв. (декември) на фирма Софи 94. Продавачката ме увери, че имат и обувки и сандали пак големи номера. Миналата пролет влязохме в Саламандър на Витошка, харесах си едни пролетно-есенни обувки (бяха 120 лв., което за мен си е скъпичко) и като попитах за 41 номер продавачката ми каза, че имали и 42. Купих си ги и още ги нося. Та и там има. Вземала съм също и от Мегиас. Не само тези модели, където пише, че са големи размери ги има номер 41. Аз отварям модел по модел и се оказа, че има още доста такива. Последно се сдобих с тези , но за 14 лв., а сега са намалени даже на 10. #Cussing out

# 54
  • Мнения: 2 231
Пак пиша аз само за да се оплача. Mr. Green Вчера ходих до Стил99 и онова малко магазинче до него. Ми то нищо нямаше. В първият магазин ме пратиха в дъното да гледам щанда с големите номера. Ми то те нас с големите крака за някакъв второразряден тип хора ли ни смятат. #Cussing out От грозно та по-грозно. #2gunfire Имаше само някакви черни обувки  затворени  с ток,които що горе може и да не изхвърлиш ако ти подарят. Но за купуване нищо Sick А аз сандалки или чехли си търсех.

# 55
  • София
  • Мнения: 6 273
И аз скоро ходих до Стилл99, но в Люлин. И аз се ядосах на моделите от номерация 41-42  Close Продавачката ми обесни, че очаквали скоро летни модели от голяматаномерация, ама да видим. Миналата години не си харесах абсолютни ниюо от Стил99. Преди зареждаха моделчета на Комип, ама сега....

Някой да има отзвуци за качество и цени на обувките ECCO? Направи ми впечатление на сайта им, че дамските са до 42 номер  Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 491
И аз скоро ходих до Стилл99, но в Люлин. И аз се ядосах на моделите от номерация 41-42  Close Продавачката ми обесни, че очаквали скоро летни модели от голяматаномерация, ама да видим. Миналата години не си харесах абсолютни ниюо от Стил99. Преди зареждаха моделчета на Комип, ама сега....

Някой да има отзвуци за качество и цени на обувките ECCO? Направи ми впечатление на сайта им, че дамските са до 42 номер  Rolling Eyes

Имам обувки на ЕССО(41 ном.) и съм доволна. Цените са около 100 лв. и нагоре. Според мен си заслужават. Трудно си харесвам от там обаче. Последният път ги гледах в Пловдив, доста бабешки модели имаше, но може вече да са заредили по- лятно.

# 57
  • Мнения: 2 085
В Петрич, магазин Bulgari (фирмен магазин е на местна фабрика)

# 58
  • Мнения: 2 231
И аз скоро ходих до Стилл99, но в Люлин. И аз се ядосах на моделите от номерация 41-42  Close Продавачката ми обесни, че очаквали скоро летни модели от голяматаномерация, ама да видим. Миналата години не си харесах абсолютни ниюо от Стил99. Преди зареждаха моделчета на Комип, ама сега....

Някой да има отзвуци за качество и цени на обувките ECCO? Направи ми впечатление на сайта им, че дамските са до 42 номер  Rolling Eyes

Имам обувки на ЕССО(41 ном.) и съм доволна. Цените са около 100 лв. и нагоре. Според мен си заслужават. Трудно си харесвам от там обаче. Последният път ги гледах в Пловдив, доста бабешки модели имаше, но може вече да са заредили по- лятно.
И аз сега си загледах обувките, които купих от Саламанър миналата година. И те са ЕССО (41 ном.). Струваха 120лв (както вече писах и още ги нося). Има до 42 номер. Прочетох подобна тема от миналата година. И попаднах на пост където пишеше, че в Саламандър в комплекс Европа (жк Дружба 1) продават модели от предишни колекции на по-приятни цени и имало и големи (41,42) номера. Ще гледам тази седмица да се разходя да видя дали още е така. Praynig Laughing

# 59
  • Мнения: 491
Момичета, да кажа!
В Пловдив са открила магазин за големи номера- дамски има до 42-43, за мъжките не гледах.
Намира се в пресечка на малката главна- точно преди магазина на Ботичели, има аутлет за бельо, та след него.
Има готини марки. Днес си взех 41 ном. Kappa за 39 лв. Имаше много чехли, мокасини, с токчета... абе всичко.
Може да го знаете, но аз го открих днес и да се похваля. Peace

Общи условия

Активация на акаунт