Мании и други особености

  • 3 112
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 911
аууу, мимми, това за простряните гащи на балкона и мен ме подлудява!!!!! (в това дъжделивото време сега постоянно има нахвърляно недоизсъхнало пране из къщата  Sick)

а най-най-най-мразя да ме заговори на "ти" непознат, хеле пък по телефона - откачаааам!  #Cussing out и забележки чак правя като стринка - обикновено на продавачки в магазин, питам ги дали сме от едно училище и откъде се познаваме тогава, ако не сме - ужас съм! Ама Слави е виновен като въведе това фамилиарничене с говоренето на "ти" с най-различни непознати хора  #Crazy две предложения за работа бастисах заради това преди време - много съм зле!  newsm78

Последна редакция: чт, 11 окт 2007, 13:12 от trayana

# 31
  • Мнения: 604
Това с говоренето на "ти" го преодолявам вече, поне в повечето случаи...
Мен ме влудяват храчещите по тротоарите и улиците хора ... да не говорим за нечистоплътните примати в градския транспорт. Имам много силно обоняние и често предпочитам да сляза, отколкото да си причинявам такъв дискомфорт.
Инак незатворените врати на шкафчетата са и мой "морбиден" проблем... Особено отвращение питая към косми, особено в мивка или тоалетна чиния, не знам защо, направо ми се бръщат червата...
И аз имам слабост към цветовете и дори цвета на играчките на детето съобразявам с интериора  Crazy
Имам засилен майчин инстинкт да оправям подгънати якички /дори на случайни минувачи/ или да отстранявам полепнали по дрехите косми ...  както и не се свеня да давам дискретни знаци за незакопчан цип, например Simple Smile
Обичам да прегръщам хората, но не обичам да ме целуват и да целувам ... /детето и бъдещия любим са изключение/

# 32
  • София
  • Мнения: 6 477
Стънче, преди време мислех, че полудявам точно заради народа в градския транспорт! Точно това, за което ти казваш за докосването - умирам от неприятност! При мен има и причина - като дете в трамваите непрестанно имаше разни опипковци и аз съм ритала, щипала и блъскала толкова нахалници, че и досега полудявам от това! Вследствие и досега не обичам непрестанните прегръдки на някои приятелки - полечка съм обяснила да не ми висят на шията...щото ме изприщват Wink Wink

# 33
  • Мнения: 2 336
Аз пък винагала съм си мислила, че съм студена като гледам други дружки как се цункат. Ами аз не мога така. Обичам си приятелките и приятелите, ама не обичам да се гушим и целуваме. А пък как мразех някой да напдане да мляска детето ми. И то по лицето - уууууууу.

# 34
  • Мнения: 811
Аз пък броя топчетата, когато правя супа топчета  Crazy
Градския транспорт го мразя точно  заради лепките и смръдльовците, но ми се налага да го употребявам ежедневно  Tired
Когато дъвча дъвка винаги правя балончета. Ай да видя кой се дразни от това?  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 357
Мразя да спя на отворена врата, всъщност изобщо немога да заспя, дразни ме, ставам и я затварям! Също така немога да спя с пижама, незнам защо, но и тя ме дразни.
Друга моя мания са аксесоарите, всичко трябва да е в тон, да си подхожда, дори най-дребните детайли трябва да си пасват иначе ... Случвало ми се е да се облека според лака, например!
Не понасям обелен лак върху ноктите си, издивявам като видя сервитьорка с обелен лак! Като седна в заведение, ако на съседната маса има мацка с готин маникюр, през цялото време се напъвам да видя как е лакирана (професионално изкривяване)!
Чопля си пъпките! ooooh! Безобразнича върху лицето си, особено като съм нервна, става страшно, с пъпка с бял връх немога да изляза чудо да стане, рана може да си направя, но с пъпката не излизам. Хич не се гордея с тази си мания, още повече, че работя в козметичен салон, колежката козметичка направо ме мрази като се начовъркам, но какво да направя като е по-силно от мен. Blush
Хайде да не продължавам, че още ще си кажа! Wink

# 36
  • Мнения: 274
И аз мразя затворените пространства и отварям врати и прозорци навсякъде...
И не мога да понасям чинии в мивката...
А, Simple Smile много се ядосвам на правописни грешки и грешен изговор (играеме, впредвид и други такива) Simple Smile

# 37
  • София
  • Мнения: 6 999
А, Simple Smile много се ядосвам на правописни грешки и грешен изговор (играеме, впредвид и други такива) Simple Smile

ИграемЕ, ходимЕ, правимЕ са за мен абсолютен признак на човек роден в София и на север... и спел-чека не може да ги убеди, че е грешно  Mr. Green ooooh!

# 38
  • Мнения: 911
Мани! Мани! Аз съм стигала дотам да вадя червен химикал от дамската си чанта (това в мрачните възрожденски години когато даскалувах  Twisted Evil, съответно винаги имах червен химикал в чантата си) и да поправям правописни грешки по разни обяви, налепени в асансьори...мнооооо зле!  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 274
мда, и в менютата Simple Smile

# 40
  • Popovo
  • Мнения: 571
Някой беше писал за неоправените якички, сърбят ме ръцете направо да ги наместя. Мразя да ми говорят на ма и непознати на ти. Има и още, но да не прекалявам.

# 41
  • Мнения: 393
  Аз си сгъвам пликчетата,даже ако ще и да ги хвърлям-наполовинка,на четвъртинка и после по пръстите ги навивам.Пак така си сгъвам чорапчетата-като малки топчици отвътре навън.И да нямам никакви остатъци от паста по четката!
 И нещо като лош навик в съпруга ми-винаги използва  лъжичката от захарта,за да си разбърка чая-е,аз просто  престанах да слагам лъжичка там-да си търси и да си бърка Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт