Хайде на новата темичка - още топла, 08-14 октомври

  • 4 276
  • 124
  •   1
Отговори
# 120
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Здравейте момичета!
Момичета, миналата година немските мами събирахме пари за Коледа.
Тази година ще осъществим същата кампания, като сега имаме и сътрудници бг мами, членове на ДБМ- Пловдив.Събраните средства ще отидат в дом за деца гр.Пловдив, като с парите ще закупим в Бг, нещата необходими за децата. В Пловдив и областта има 9 такива домове.
Аз ще събирам парите,защото преди Коледа ще пътувам до Бг и ще мога да осъществя начинанието ни.
Моля подкрепете ни!
 Ако всяка мама подари Коледна "картичка"за 5 или 10 евро,всеки според възможностите си, ще може с парите да се закупят обувки, дрехи, материали за училище или каквото е необходимо.
Ако една от вас поеме инициатива в своята тема , ще можем да зарадваме много български деца останали без родителски грижи .
Нека ги зарадваме! 
 

# 121
  • Мнения: 5 183
Привет и от нас.
Този уикенд пак е дъждовен, но аз съм се отдала на пране и само дебна да не завали.  Crazy
Босилек, много сладък твоя сладур. и престани да го наричаш "шишко"  Naughty много си е хубав!  Hug И снимката в подписа ти е много сладка. Спящите бебета са най-прекрасната и невинна гледка!  Heart Eyes
Шехи, това е много благородна инициатива, ние си нямаме Новозеландска темичка, а и сме само две форумки от там, като едната е Руми и тя замина вчера за родината, а аз летя другата събота. Имам обаче намерение там да се включа към Бургаските майки, които постоянно се организират и помагат на дечица от домовете в Бургас и региона.
Миленски, Томазо определено се впечатли от твоя принц.  Hug
Звезди, шегуваш се за прозорците и НЕмиенето им, нали?  Mr. Green Все пак татито остава сам, искам да му оставя дома ни в добро състояние, а какво ще заваря след време ... ще видим.  Wink Домакинската работа не му е много по сърце.
МамКами, и Томи не е виждал сняг и много се надява да играе в снега в бургас, въпреки че там обикновено зимата е мека и сняг не се задържа.
Джоел, не ми се отвориха снежните снимки.

А ето го и прословутото албумче със снимки на Томи от дебюта с народните танци, за тези, които не са го виждали http://www.snimka.bg/album.php?album_id=151778


Последна редакция: нд, 14 окт 2007, 04:24 от МАЙКА

# 122
  • Мнения: X
Шехи, нещо не ми стана ясно
моля те обясни малко по-просто (като за мен) как ще става работата
иначе аз вариант да пращам пари нямам
банката ще ги изяде с комисионни

отчет за синчето - имаше лека темп. - 37.1, хремата спря, почна да кашля
ще стои и утре в къщи да видим дали ще има промяна
евентуално във вторник ще посетим клиниката заради кашлицата
преди 4г ми направи пневмония само с кашлица, без темп. и просто случайно го хванахме в началото
та затуй ще посетим леля доктор

но нали ми е майстор, счупи ми ютията
без да иска, ритна гладачната маса
та сега ще имам нова
тук нещо много се харчат тези ютии
за 2год тази е третата

лека вечер и до утре

# 123
  • Мнения: 7 914
МАЙКА
ми не се шегувах за прозорците...ама не разбрах, че татито ще остава сам.. ооо горкичкия Hug
иначе почисти основно, че като се върнеш ще трябва 2 пъти да чистиш и двата пъти многоо основно... или поне при беше така като оставях мъжа ми сам за по месец-два.. уж многооо се старал чистил и тн.. като почнех аз да чистя ми се Cry от мъка Joy


Joel
 уф, дано да е лека нстинка и нищо сериозно... Hug Hug Hug

# 124
  • Мнения: 1 550
Майка, радвам се, че на Томи му е харесал принца Hug а, на снимките от танците е голям сладур Heart Eyes и така съсредоточено показва стъпките. браво на него!

Joel, щом веднъж се изкарали пневмония, не е зле наистина и доктор да го види. бързо оздравяване bouquet

Звезди, как е Звездния принц?

такова хубаво време се отвори последната седмица тук. направо не е за вярване. дано и другата седмица се задържи така Praynig

лека вечер  Hug

Общи условия

Активация на акаунт