Хайде на новата темичка - още топла, 08-14 октомври

  • 4 283
  • 124
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 294
Майка, и аз съм тук...Simple Smile Я дай някоя снимка на Томазо да видим...Simple Smile

# 91
  • загубено
  • Мнения: 6 555
Хоп ето ме и мен  bouquet
Свърших с досадните дом задължения Simple Smile

Milenski72-Благодаря за кафето   bouquet Приятно чистене!(колкото може да е приятно едно чистене) Свърши ли ремонта?

 dtti-изобщо ли няма самолети? Как са децата?


МАЙКА
да знаеш , че акто му дойде времето многооо силно ще ви стискам палци Hug


Майка
И аз се присъединявам към стискащите палци.Пътят си е път,ще мине.Ама какво ви очаква в Бг,чак мъничко ти завиждам,без злоба.Ще си искараш страхотно с любими хора.

Звездичка-как е Ерик?

palachinka-оправи ли се от настинката?

Лилянчо-Благодаря за инфото за паспортите.  bouquetКак е малкият мъж?Нови зъбки?

# 92
  • Мнения: 4 111
МАЙКА
да знаеш , че акто му дойде времето многооо силно ще ви стискам палци Hug
Майка
И аз се присъединявам към стискащите палци.
Лилянчо-Благодаря за инфото за паспортите.  bouquetКак е малкият мъж?Нови зъбки?

И аз се присъединявам за стискането на палци!  Hug fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Свилен е добре, слуша когато поиска, чакам още зъби, ама няма. Когато- тогава, не бързаме.  Simple Smile

# 93
  • Мнения: 1 294
мамКами, оШте се покаШлям, голяма гадост, ама ина4е съм добре Simple Smile
Лилян4о, на мен пък брат ми се казва Свилен...Simple Smile Радвам се, 4е ве4е е добре, браво на мом4ето.

# 94
  • Германия
  • Мнения: 8 104

Мацки, по една виртуална почерпка за всички, Фаби днес стана на 6 месеца, получи оценка отличен на "техническия " преглед при новата ни педиатърка.
Ако сколасам довечера ще надникна пак тук и ще наваксам малко, навън грее слънце и не е за изпускане  Party

# 95
  • Мнения: 4 111
pepelyashka, честит мини-рожден ден на мъника!  Hug
От тази виртуална почерпка преглътнах няколко пъти  Blush
Страхотно изглежда. Аз съм на диета от няколко дни и тези сладките неща ги гледам само на картинки.  Sad

# 96
  • Мнения: 1 550
Пепеляшка, честит мини- рожден ден на Фаби  bouquet   ura Tada
мммммм, благодаря за вкусната почерпка (аз съм уж на диета...пак Rolling Eyes)

Майка, голям път ви чака. доста уморително е, но това се компенсира с ентусиазма ви Hug

мамКами, ремонта е почти завършен. има неща, които явно ще останат за другата година. като например боядисването на врати и рамки. сега е студено и всичко съхне бавно... Алекс за сега му харесва само да си играе в стаята. казва, че го е страх да спи там  Crazy как е Иван? гушки  Hug

аз за днес приключих с прозорците. имам още малко да довършвам утре, но не знам дали моите мъже ще ме оставят. днес таткото си остана в къщи, защото е болен. утре също няма да ходи на работа и Алекс е в къщи. не смятам, че ще успея да свърша нещо из къщи Rolling Eyes

по-късно пак ще намина да прочета какво съм пропуснала.  55

# 97
  • Мнения: 5 183
Привет и от нас!
Пак е сутрин и пак вали!
Ех, ама накрая ще замина за родината, без да съм си зимила прозорците  Embarassed
Ина4е при нас кипи усилена подготовка, както и в дома на родителите ми. Вчера ги чухме. Приключили вече с козметичния ремонт и разместването. Сега чакат скъпи гости. Понеже майка и татко работят в туризма цяло лято и сега по4иват, та казаха, 4е се подготвят сега за туристите от Нова Зеландия  Laughing
Чухме и брат'чеда (племенника ми). Той заразказва на Томи къде ще го води и какво ще правят заедно.  Hug Щял да го води и на МакДоналдс, а нашия му вика:"Ама не може в МакДоналдс. Сега е тъмно (при нас беше вечер) и МакДоналдс го заключват" Joy Паднахме от смях!  Laughing
Ние в последния момент сменихме плановете за рождения ден. До в4ера Томи разправяше навсякъде, 4е иска да празнува Пиратски рожден ден в България, но миналата нощ се събуди с рев. Пла4е, не може да се успокои и само повтаря, 4е един пират иска да го убие!  Confused Край с пиратската тема. Аз съм до тук. Няма да наливам масло в огъня.  Naughty
Сега иска да е принц.  bowuu Crazy От известно време се буди с думите, 4е искал да му намерим "меджик", която да го превърне в принц и се рисува с корона. Онзи ден в градината правили едни чове4ета от картон и летвички. Правили феи и войници, само нашия казал, 4е иска корона златна да сложат на неговото чове4е, за да е принц и си написал името отпред мна дрешката на принца!  Laughing Мъкне ме в магазините за играчки, където на щандовете с женски атрибути има тиара за принцеса и само пита нямат ли корони за принцове! Ще майсторим корона, то е ясно, но ще го оставя за България  Hug Току виж по пътя за родината му дошла друга идея  Crazy

Пепе, честит мини-рожден ден на Фабиан! нека расте здрав, щастлив и с късмет!   bouquet

Палачинка, нещо в последно време снимки не съм сваляла. Трупат се в картата на камерата и не остава време за тях. Имам оба4е едно албум4е в нета със снимки на Томи от дебюта му с народните танци на сцена. Гледала ли си го? Ако не си, мога да метна линк4е.

# 98
  • Мнения: 1 550
Лилянчо, благодаря за информацията за паспортите  bouquet и аз преди време бях чула, че пак ще сменяме паспорти заради нови изисквания. макар, че недоумявам кои ги поставя тия изисквания newsm78. едва ли холандските паспорти са толкова добре защитени срещу подправяне. половината информация, която се съдържа в нашите лични карти, я няма в холандските Crossing Arms и сега ще вписват религията Shocked че това си е жива дискриминация Crazy

Майка, тази история за човека паяк, доста ме стресна Sick не знам кое е по- лошо- това, че са си били в къщи, или мисълта, че и на теб може да ти се случи нещо подобно. ooooh!
Томи добре е решил да става принц Hug ами той си е вашия принц и без друго Heart Eyes и аз не съм гледала тия снимки от танците, за които говориш Sad
а, това е за него:


Босилек, пробва ли португалските сладкиши? аз чакам да инсталираме новата фурна и пак ще ги направя Party как сте с малкия? гушки  Hug

Астреа, браво на Борянка  bouquet нека всички изпити все така успешно да ги взема Hug

Ралфи, как мина митинга днес в София? сигурно доста уморително е било Thinking добре да си починеш Hug

Звезди, как сте с Ерик? цунки за звездния принц Heart Eyes

на мен ми се оправи настроението след поредната доза "Хаус" tv. почти толкова добре ми действа, колкото "Friends".
от тази вечер почна и новият сезон на "Prison Break". четвъртък вечер се очертава тв- вечер Popcorn.

лека вечер от мен  Hug

# 99
  • Мнения: 352

pepelyashka, честита ви шеста месечинка (ние в юнската тема така им казваме Wink )!   bouquet   Да ви е жив, здрав и усмихнат!  Grinning

Сега иска да е принц.  bowuu Crazy От известно време се буди с думите, 4е искал да му намерим "меджик", която да го превърне в принц и се рисува с корона. Онзи ден в градината правили едни чове4ета от картон и летвички. Правили феи и войници, само нашия казал, 4е иска корона златна да сложат на неговото чове4е, за да е принц и си написал името отпред мна дрешката на принца!  Laughing Мъкне ме в магазините за играчки, където на щандовете с женски атрибути има тиара за принцеса и само пита нямат ли корони за принцове! Ще майсторим корона, то е ясно, но ще го оставя за България  Hug Току виж по пътя за родината му дошла друга идея  Crazy


Еееех, че сладко!!!  Heart Eyes  Майка, пусни някоя снимка, аз не съм го виждала малкото сладурче!

Миленски, не съм ги пробвала, че не съм имала 5 минути свободни  Sad Затова и не съм писала, просто нямам време Sad

# 100
  • Мнения: 7 914
pepelyashka
честита ви 1/2 годинка  Hug Hug Hug

МАЙКА
защо ще ги миеш? newsm78 докато се върнеш пак ще са за миене Thinking

Milenski72
 не питай Crazy

bosilek
да нагушкаш и нацелуваш сладуранчото от аватара Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 101
  • загубено
  • Мнения: 6 555
Пепеляшка- Честит ви мини рожден ден! Жив и здрав да ви е Фаби! Hug  bigdance2  ura

# 102
  • Мнения: X
хайде честито
Баба Зима дойде

от снощи имаме 5 см сняг

целувки и поздрави на всички
и приятен уикенд

# 103
  • Мнения: 1 526
хайде честито
Баба Зима дойде

от снощи имаме 5 см сняг

целувки и поздрави на всички
и приятен уикенд

охо и аз искам! ние още ходим по къси ръкави
довечера ще правим пикник в парка

Да е жив и здрав Фаби- честити ви 6 мес.

Майка, Томито е фантазьор  Hug много обичам такива деца. С тях светът е друг.

Звезди дай отчет - как е Ерик, имате ли зъбче, каква беше тази Т?

# 104
  • Мнения: 5 476
  Добро утро от ботуша! Hug

Слагам по кафенце. Wink



Нямам време за четене, така че на прима виста. Wink
 
Честити 6 м.на Фаби!  bouquet

И честит първи сняг,  Joel. Grinning

Бягам по задачи, ако има време ще се включа по-късно! Rolling Eyes

Лек петъчен ден на всички!   bouquet  
 
 

Общи условия

Активация на акаунт