Най-черният мъж във форума

  • 3 059
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 990
  Леле-мале,миличките!... Ама как ще говорите така на момчето бе?Откъде решихте че го познавате толкова добре?От думите на неговата жена ли,която не един път е хващана в грешна крачка?!Аз не бих имал и грам доверие на нея,но вие щом си мислите че я познавате... ще сте постоянно излъгани!Хората живеят години и пак си имат едно наум,а вие?... Малко ви е акъла да знаете!Ама то както си постелеш,така ще легнеш!Затова не се сърдете на други,а открийте грешката в себе си!Ясно.... или е облачно,а?Помислете върху това.На каква основа плюете и ритате срещу момчето?Познавте го добре или си изграждате мнение по приказките на жена му?Ако е второто,то аз мога също да доизградя нейния облик!...И на кого ще повчрвате тогава?... Знам,че думите ми са глас в пустиня,ама аз си имам мнение и съм длъжен да го споделя!

Фреди, много си смотан, кака...
Ние си говорим за Нашите мъже, не точно за бившия на Ирра.За многото мъже, не точно за този на Ирра.Айде стига ни разваля темите, ако искаш него да обсъждаме-пусни тема за него, колко е велик и толкоз... ooooh!

# 46
  • Мнения: 9 990
  Да,намират се!... Ама като човек не го оцени знаеш ли к'во става?Аз ще ти кажа-нараства броя на съфорумците тук!

Абсолютно - всички от перфектни мъже са избягали.  Mr. Green

Де да бяха и перфектни бащи... цена нямаше да имат.

Моят бивш както казах в другата тема е изключение. Обичам си го, щото е платил издръжката на детето до края на 2008, която е по 400 лева на месец, купува й играчки на всяко виждане. Гледа я ако съм в командировка или излизам вечер, в това число с мъж... Когато вечеряме тримата - той плаща сметките.
Айде сега ми намери още един такъв татко тук и ...бе и аз не знам какво ще направя - каквото искаш.  Laughing

Девойки - може да е слънце татко, но за мъж не става - не се подвеждайте  Naughty
 Първо:....нали ви бяха изоставили,а сега пък сте бягали?!? И второ:пак парите са намесени!Значи ако нема пари-не го обичам!!!Добрееееее.Е не е ли ясно на всеки за какво става дума?

Дребен, не знаеш историите на повечето от нас тук, само дъвчеш в защита на Ириния другар.Дето и ние не го знаем всъщност какъв е.И да-моят го взех гол като пушка.И беше така дълги години, дълги.Помогнах му да израсте.Факт е, че с моя гръб постигна много.Факт е, че когато аз останах на свой ред вкъщи, обаче и с дете вече, вместо да бъда обгрижена като Жена, аз бях оплюта, че нямам кариера и хууубави доходи.Та-ясно ли ти е за кво става дума?

# 47
  • Мнения: 26

Фреди, много си смотан, кака...
Ние си говорим за Нашите мъже, не точно за бившия на Ирра.За многото мъже, не точно за този на Ирра.Айде стига ни разваля темите, ако искаш него да обсъждаме-пусни тема за него, колко е велик и толкоз... ooooh!
Не точно за него ли?!?... А сега който лъже нека да пукне пък! Twisted Evil

# 48
  • Мнения: 26

Дребен, не знаеш историите на повечето от нас тук, само дъвчеш в защита на Ириния другар.Дето и ние не го знаем всъщност какъв е.И да-моят го взех гол като пушка.И беше така дълги години, дълги.Помогнах му да израсте.Факт е, че с моя гръб постигна много.Факт е, че когато аз останах на свой ред вкъщи, обаче и с дете вече, вместо да бъда обгрижена като Жена, аз бях оплюта, че нямам кариера и хууубави доходи.Та-ясно ли ти е за кво става дума?
Слушай ме,едрата!... на теб нещо да съм казал за твоя мъж?Въобще да съм казал че познавам твоята история и се бъркам в нея?По-скоро е обратното...Познавам тяхната история и всички вие се бъркате!За някоя друга да съм казал нещо?Няма и да кажа,защото не говоря като вас наизуст! #Cussing out

# 49
  • Мнения: 9 990
Темата не е за Ириния бивш, стига се пени бе младеж!!!!!!Темата беше да помечтаем какъв мъж искаме до себе си! ooooh!Хайде-пусни тема за Ириния мъж и да сме там.Аз обаче там нямам какво да кажа....Ти във всички теми за него говориш.И нападаш по подразбиране всички.И в темата за грешките-пак не си коректен...Уффф, понеделнишки се уморих от такива като теб, коне с капаци им се вика-само своето виждат...

# 50
  • Мнения: 2 327
Очевидно проблемът е сериозен и няма да се спрете.
Пишете ако обичате тук. Оттук мнения няма да трия, освен ако няма явни псувни.

# 51
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Не мога да те разбера newsm78,защо след като си оставил Ирра и детето си ти е необходимо,да продължаваш да тровиш живота им? Twisted Evil
Ако не им помагаш,не им и пречи. #Crazy
Имай поне малко достойнство и остави на спокйствие Ирра за да отглежда спокойно :твоето:дете!!!!!!  Naughty

# 52
  • Мнения: 39
Какъв баща си? newsm78 Не ти ли е жал за това мило сладко същество...... Не ти ли е жал за собствената му майка която трепери над него и се бори със суровият живот за да му осигори най- добрият живот? Не трепва ли нещо в теб, че Тя в момента е и майка и баща....а повярвай ми това не е толкова лесно...... Какъв човек си се чудя?????????  Извинявам се за цензурата, ама то не се издържа вече....

Последна редакция: пн, 08 окт 2007, 16:34 от Stun

# 53
  • Мнения: X
И аз знам какво прави - пише си с разни мъже от форума, които също чакат бебе, но междувременно ходят в Ира да й правят баница!!!! Това за Вас пак ли е нормално??
ами незнам дали е верно, ма може и да не е невъзможно
търкулнало се гърнето, па си намерило похлупак  Wink

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Ще помоля циркът да се премести където му е мястото.
Горе под шапката на подфорума си пише каква е идеята тук.
Това място не е нито съд, нито "лична драма" и ще помоля да се съобразите с това.
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт