Есен е, а крема какъв да е???

  • 11 552
  • 94
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 409
Имам нормална кожа и когато захладнее се ориентирам от хидратиращ към по-мазен крем.
Тази година все още не съм се ориентирала към зимната козметика, но след известни разочарования, смятам да взема няколко тестера, преди да пазарувам.
Аз зимата ползвам и фон дьо тен, така, че за мен и това не е маловажно като избор.
Ще следя темата.

# 61
  • Мнения: 7 947
А някои ползвал ли Bioderma Photoderm Anti-age SPF 30     и   Bioderma Photoderm  Spot SPF 50+.Моля за каквото и да е  инфо,че в сайта ги дават много универсални -за всякаква кожа,а нещо не ми се вярва.Ако някой има личен опит ,моля да пише Praynig
не знам нищо за тях, но само от името им виждам, че не са подходящи за зимата с този филтър 30 и 50.
Аха, нали идеята беше да е подходящ крема за студена време! Иначе аз си казах мнението за Биодерма...А този РОК и Lumene - за каква кожа е продължавам да питам аз...

# 62
  • Мнения: 1 929
за моята кожа-много бяла и с лунички  ми трябва крем с поне 30 фактор и през зимата,защото потъмняват дори от най-слабото слънце .Затова попитах за кремовете на Биодерма.Та ,идеята ми беше дали са подходящи и за този сезон.

# 63
  • Мнения: 10 694
Днес си купих крем Uriage Cold Cream  Hug

Не съм ползвала до сега никакъв продукт на Uriagе. Френска марка аптечна козметика е, ще го видя как ще ми понесе и ще пиша отзиви   bouquet
Цената му е 25.90  Grinning

# 64
  • Мнения: 7 947
за моята кожа-много бяла и с лунички  ми трябва крем с поне 30 фактор и през зимата,защото потъмняват дори от най-слабото слънце .Затова попитах за кремовете на Биодерма.Та ,идеята ми беше дали са подходящи и за този сезон.
Еми сама знаеш, че не са за студено време, но ги искаш, защото ти трябва с фактор... newsm78

# 65
  • Мнения: 6
А някои ползвал ли Bioderma Photoderm Anti-age SPF 30     и   Bioderma Photoderm  Spot SPF 50+.Моля за каквото и да е  инфо,че в сайта ги дават много универсални -за всякаква кожа,а нещо не ми се вярва.Ако някой има личен опит ,моля да пише Praynig

Ами наистина не са за определен тип кожа в смисъл суха, нормална, смесена, мазна. И двата са от серията слънцезащитни кремове на Биодерма.
Фотодерм Спот SPF 50+ е с много висока УВ защита и се използва, ако се налага да се прави лазерна терапия или пък при химичен пилинг - тогава е нужна висока защита, за да не се получат петна и не се увреди кожата.
Фотодерм Анти-Аж SPF 30 е за зряла кожа, чувствителна към Слънцето, изглаждащ и стягащ е.
Като защита са много добри, имат дори биопротектори предпазващи от увреждане ДНК на клетката от УВ лъчите. Като консистенция са леки, в смисъл полутечни, обаче така или иначе заради някои от съставките на филтрите след определено време фейсът си лъсва Confused.
ПП Преди Анти-Аж-а беше във вариант само за около очи и устни, сега гледам, че го дават в сайта като крем за лице, шия и деколте. Та не знам каква му е текстурата, може да е по-различна от на стария. Най-леки от слънцезащитните на Биодерма са флуидите за мазна кожа - те лъщят най-малко дори и след няколко часа и най-лесно се разнасят. Но определено такава висока УВ защита за зимата не е нужна, освен при специфични проблеми.

# 66
  • Мнения: 1 929
Благодаря ти ,fleur bleue !
Мисля,че ще си взема  Anti-age SPF 30 .Идеално ме устройва комбинацията"за зряла кожа, чувствителна към Слънцето, изглаждащ и стягащ ".Като се има предвид чче е за зряла кожа би трябвало и да е подхранващ-добре е за зимата.Ще видим и в аптеката какво ще ми кажат .Благодаря ти още веднъж ,че ме ориентира.  bouquet

# 67
  • Мнения: 7 947
Да ама аз точно от Биодерма не съм доволна... NaughtyДнес говорих с една фармацевтка - как се изразих..., която каза, че Ла Рош/Ефеклаир са много по-добри...

# 68
  • Мнения: 636
http://www.darphin-bg.com/scat.php?action=show&scat=5&product=38
Ей този ползвам, но мисля следващия път да купя на същата марка, но за превенция на стареенето че наближавам 30така

# 69
  • Мнения: 6
Благодаря ти ,fleur bleue !
Мисля,че ще си взема  Anti-age SPF 30 .Идеално ме устройва комбинацията"за зряла кожа, чувствителна към Слънцето, изглаждащ и стягащ ".Като се има предвид чче е за зряла кожа би трябвало и да е подхранващ-добре е за зимата.Ще видим и в аптеката какво ще ми кажат .Благодаря ти още веднъж ,че ме ориентира.  bouquet


В аптеката е по-вероятно да ти кажат ей това: ъъъъъъ  newsm78. Поне при мене в повечето случаи така реагират или по-творческите натури започват свободни съчинения. Виж в сайта, там е даден и съставът (определено има подхранващи и регенериращи - сладник, екстракт от мая, плодови олигозахариди, екстракт от водорасло и т.н.), а кремът е описан като овлажняващ, стягащ, реструктуриращ и изглаждащ. Ето му инфото: http://www.bioderma.com/en/the-products/what-s-new/product/action/236.html

Не знам обаче какви ще му е цената. Това лято като търсих от силно увлажняващата серия, видях че доста са се престарали с цените в сравнение с миналата година. Но едва ли ще е над 35 лв.

# 70
  • Мнения: 1 929
И аз мисля,че няма да е много скъп.Лятото ползвах Bioderma Photoderm  MAX  SPF 50(тониран) и струваше около 30 лв.Този очаквам да е най-много 40 лв,но ще видим...

# 71
  • Мнения: 7 947
http://www.darphin-bg.com/scat.php?action=show&scat=5&product=38
Ей този ползвам, но мисля следващия път да купя на същата марка, но за превенция на стареенето че наближавам 30така
А от къде се снабдяваш и каква е цената, че доста неща звучат интересно от тази марка?!?

# 72
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
http://www.darphin-bg.com/scat.php?action=show&scat=5&product=38
Ей този ползвам, но мисля следващия път да купя на същата марка, но за превенция на стареенето че наближавам 30така
А от къде се снабдяваш и каква е цената, че доста неща звучат интересно от тази марка?!?
Кликни на сайта на контакти и ще видиш  Wink
Има продуктите на дарфин в големите козметични магазини и в някои аптеки - ремедиума имаше по едно време. Хубави са много да, ама и цените им са трепач  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 1 020
rrrrr
има ги и в Ягодка, бе момичета. Но за тая цена може човек да си вземе и едно Шанелче Crazy Mr. Green  chef и даже ще му остане и ресто. bowuu

# 74
  • Мнения: 7 947
rrrrr
има ги и в Ягодка, бе момичета. Но за тая цена може човек да си вземе и едно Шанелче Crazy Mr. Green  chef и даже ще му остане и ресто. bowuu
Е значи още ще се поогледам ... Crazy


Общи условия

Активация на акаунт