За 90 дни - фиданка стани

  • 37 465
  • 287
  •   1
Отговори
# 240
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Ирка, браво, само така!  bouquet И аз стигнах до извода, че бавното е по-добро, колкото и да нямам търпение, пък и на мен диетите с много лишения не ми действат. (а и съм чревоугодник и обичам да си хапвам вкусно, а не да набивам безвкусни, диетични гадости)

Аз днес пак съм на плодове, но въпреки отклонението от правия път пак ще ви досаждам Mr. Green

За хляба да си кажа и аз, че тъй или иначе хляб не ям, а и никога не съм яла с ядене. Само на филийка с нещо така, че и сега така процедирам, което означава, че си позволявам хляб само във въглехидратния ден.

# 241
  • Варна
  • Мнения: 780
Момичета, тъкмо мислех да ви напиша, че се отказвам си викам дай да ида до кантара да видя дали съм качила и... о, чудо, кантарът показа минус още един килограм - 54кг. Това ми даде мааалко стимул, добре, че още не съм прегрешила за днес. Не знам колко ще издържа, ама докато има ефект някакъв, ще продължавам.... макар и прегрешила.

# 242
  • Мнения: 523
Добро утро сладуранки! Hug
А хапнах за закуска 1чепка грозде и по-късно ще ям бъркани яйца със сирене и кашкавал и салатка! eat newsm60
Този режим е страхотен!  angel008 Heart Eyes  Stuck Out Tongue Winking Eye
Дано и при мен в скоро време има резултати!
Praynig
Ирка,Касис честито за свалените кг-ми!Леле толкова ви се радвам! newsm51
Краси,  добре дошла и аз съм нова ще се подкрепяме! Hug
ira_bs  и аз открих,че това е моят режим,пробвала съм всичко,но не става!Зациклих на 75 и това е!Отслабна с 2 върна 3-4 и ...... ooooh!А за дюкан много месо,без плодове Crazy не е за мен!

# 243
  • Мнения: 187
 HugНяма нищо рен рен,всички сме малко или много изнервени покрай тия диети,важно е да се подкрепяме една друга,и да се стимулираме взаимно  bouquetА в момента Ирка ни е този стимул,я вижте как всички живнахме.Няма да се отказваме ама - ха.Идват празници,хайде и ние да си устроим една пълна промяна,и да впечатлим всички покрай себе си.Между другото, къде се изгуби Ниночка newsm78

# 244
  • Мнения: 68
Иркабраво за резултата-дано и ние се похвалим след време с такав резултат Praynig
много диети сам пробвала и е имало резултат,но след като я спреш се вращат кг. и даже отгоре.аз бях 75 и след многократни опити да сваля стана обратното-качих още и станах 95.така че край на барзите диети. Naughty
искам да попитам задалжително ли е точно каквото си ял за обяд да хапнеш и за вечеря?

# 245
  • Мнения: 649
"Бързите диети" са добро решение само ако имаш за сваляне 2-3 килограма (а моите за съжаление са доста повече). Няма как в рамките на толкова кратко време да се "стопят" повече килограми.
Днес за обяд си поръчах пица само с гъби, но беше доста суха и добавих малко кетчуп - мисля, че освен захарта, която съдържа (а и тя ни е позволена във въглехидратния ден) си е о.к. , нали?
Установих, че в този ден измествам вечерята по-рано - към 17 ч. пия едно хубаво кафе с парче торта "Гараш".
Утре съм на плодове, в този ден пия доста чай и обикновено през нощта съм Shocked Shocked Shocked


искам да попитам задалжително ли е точно каквото си ял за обяд да хапнеш и за вечеря?



Да, много е важно е вечерята да е същата като обяда, само че наполовина

# 246
  • Мнения: 523
Четох,четох на първата страница,но не разбрах могат ли между обяда и вечерята да се ядат плодове?А може ли мляко с кафе?

# 247
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Здравейте! Много странички сте изписали, едвам прочетох всичко. Радвам се, че темата ни става все по-оживена  Laughing Аз съм с течащ нос и болки в гърлото, но продължавам с диетата. Много се зарадвах на резултата на Irka. Браво Ирка, все така успешно да се бориш с килограмите, че и нас да стимулираш.
Ето таблицата с постиженията до сега

# 248
  • Мнения: 371
Извинявайте, ако се повтарям, но може ли да се лунува по време на тази диета? Ако водния ден не съвпада с лунната диета newsm78?

# 249
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Кисче, плодове между обяда и вечерята може, но трябва да има 3-4 часа между отделните хранения. Или ако обядваш в 12, към 4 можеш да си хапнеш плодове. Кафе може, но мляко към него само в белтъчния ден. В другите дни -не.
С лунната диета не съм на ясно..

# 250
  • Мнения: 523
Кисче, плодове между обяда и вечерята може, но трябва да има 3-4 часа между отделните хранения. Или ако обядваш в 12, към 4 можеш да си хапнеш плодове. Кафе може, но мляко към него само в белтъчния ден. В другите дни -не.
С лунната диета не съм на ясно..
;

На мен днес ми е белтъчен!Преди час обядвах и се чудя дали мога да изпия едно мляко с кафе или по-добре да се откажа?

# 251
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Не знам, обърках се  newsm78 Едва ли ще навреди много ако си сложиш малко мляко в кафето.

# 252
  • Мнения: 910
Кисче,в началото на темата(където е диетата) пише,че между храненията трябва да има 4 часа(за белтъчния ден) и 2часа за другите дни,като за плодовия може да има 1 или 2 часа между храненията. Според мен млякото е едно хранене.

# 253
  • Мнения: 523
Не знам, обърках се  newsm78 Едва ли ще навреди много ако си сложиш малко мляко в кафето.

Кисче,в началото на темата(където е диетата) пише,че между храненията трябва да има 4 часа(за белтъчния ден) и 2часа за другите дни,като за плодовия може да има 1 или 2 часа между храненията. Според мен млякото е едно хранене.
Отказах се,като не знам няма да пия!Благодаря ви все пак! Hug Hug Hug

# 254
  • Мнения: 187
 HugМлякото само в белтъчния ден.Никога не пийте мляко между храненията,защото се счита за едно самостоятелно хранене  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт