За 90 дни - фиданка стани

  • 37 466
  • 287
  •   1
Отговори
# 255
  • Варна
  • Мнения: 780
Момичета, днеска много глад ме гони.. как ще го изкарам тоя плодов до довечера не знам. През 2 часа рупам ябълки, че не се издържа  Crazy

# 256
  • Мнения: 523
Ох и мен глад ме гони нищо ,че ми е белтъчен! ooooh!Хапнах една круша,ми какво да направя,иначе трябваше да се откажа!От утре по-стриктно! Praynig Blush Embarassed
Пък и пише при глад -плод!  bouquet

# 257
  • Мнения: 523
Вижте какво намерих в нета за диетката!



90-дневна диета


Диета, от която ще се промениш!

Диетата е разработена от американски спортни лекари. Не е опасна, препоръчва се и от природните лечители. За 90 дни резултатът е 15-20кг, като се регулира дори високото налягане. Наред със свалянето на излишното тегло, диетата променя действието на организма, с което гарантира, че свалените килограми няма да се върнат. Диетата продължава 90 дни, през което време се отслабва с горните килограми (възможни са 18-25кг). Ако има нужда от сваляне на по-малък брой килограми, диетата може да се прекъсне и по-рано, но в организма няма да настъпи гореспоменатата промяна.

ЗАКУСКАТА всеки ден е една и съща: няколко плода (2 ябълки, или круши, или праскови, или шепа дребни плодове).

По време на диетата се редуват дни на протеини, нишесте, въглехидрати и плодове. Не бива да се променя последователността на дните!

1.ден: Протеини
ОБЯД: варено или печено месо – 3 парчета (200г)
Вместо месо може три варени или пържени яйца, или някакъв вид сирене.
1 филия хляб, неограничено количество салата без олио.
След обяда се изпиват 200 мл бульон.
Мляко и сирене се позволяват само в този ден.
ВЕЧЕРЯ: същото като на обяд, но без бульон. Да се внимава вечерята да бъде същата, като обяда.

2.ден: Нишесте
ОБЯД: Всякакъв вид зеленчук (боб, леща, зелен боб, картофи....) задължително варени! Може да се употребява вегета, сол, кетчуп, варени домати! 1 филия хляб, салата без ограничение.
ВЕЧЕРЯ: същото като на обяд, но в по-малко количество.


3.ден: Въглехидрати
ОБЯД: Варено тесто с подправки. Може пица с кетчуп, спагети със сос или каквото и да е солено тесто (съответстващо на парче пица)
ВЕЧЕРЯ: Две по-малки парчета торта или козунак, или 3 топки сладолед и задължително блокче натурален шоколад.


4.ден: Плодове
ОБЯД: всякакви плодове в неограничено количество
ВЕЧЕРЯ: всякакви плодове в неограничено количество

Други важни неща:
• По време на диетата веднаж месечно се прави воден ден, който следва плодовия и предшества протеиновия.
• Кафе и чай без захар и мляко могат да се пият в неограничено количество.
• След приключване на диетата се минава на нормално хранене, като още 90 дни закуската се състои само от плодове. Ако през вторите 90 дни се отслабне с още 3 кг, значи в организма е настъпила желаната промяна.
• Не бива да се прескача нищо от определените хранителни продукти, тъй като всеки от тях си има своята задача и организмът не може без тях.
• Плодовете за закуска са необходими, тъй като от тях се извличат интегрирани захари, които подхранват нервната система.
• Страдащите от високо кръвно наляга след няколко седмици биха могли да престанат да вземат лекарствата си, разбира се, под лекарски контрол!

# 258
  • Мнения: 68
ira_bs благодаря за отговора.
снежка имам вапросче кам теб(понеже сме горе долу една категория)-за 15 дни 1 кг. ли си свалила или просто не си си дала нови данни?надявам се не сам те обидила,просто искам да добия някаква представа как ще варвят нещата и при мен. Thinking

# 259
  • Варна
  • Мнения: 780
Абе някой знае ли каква е ролята на тоя бульон в белтъчния ден и изобщо някой пие ли го?  Thinking

# 260
  • Мнения: 649
Абе някой знае ли каква е ролята на тоя бульон в белтъчния ден и изобщо някой пие ли го?  Thinking

Веднъж само съм пила бульон в белтъчния ден, не успявам да направя или забравям. Някой по-напред в темата беше питал същото и останах с впечатлението, че и другите момичета не пият. Може би е важен newsm78 И все пак 200 мл. много ми се струват
HugМлякото само в белтъчния ден.Никога не пийте мляко между храненията,защото се счита за едно самостоятелно хранене  bouquet
Peace
Така е за съжаление, защото много обичам кафе с мляко и капучино, но си ги позволявам само в белтъчния ден.

# 261
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Абе някой знае ли каква е ролята на тоя бульон в белтъчния ден и изобщо някой пие ли го?  Thinking

Аз бульона си го пия в белтъчния ден  само, че обикновено пия по повече. Защо е не знам, ама обичам и за това. ох, детето се катери по мен и се гушка, и едвам пиша.

Сега да кажа какво съм погълнала до сега - почти 1 круша, почти 1 портокал, чепка грозде, 1 ябълка, 1 банан, чай с малко мед и за вечеря съм си приготвила още 2 ябълки. Доста е,но се чувствам добре, а за мен това е важното. Peace

Анелиз, страхотна табличка, а и става все по-голяма и по-голяма което ме радва!

Успех на всички и много усмивки!  bouquet

# 262
  • Мнения: 1 765
Здравейте   bouquet

За пореден път решавам да започна някаква диета и като че ли след всеки неуспешен опит ми става все по-трудно...общо взето, съм несериозна и лесно си намирам оправдания да си похапна каквото ми се яде и този ден и така ден след ден...

Сега, обзета от поредната ( трайна този път надявам се ) решителност да сваля излишните килограми и като за начало ще си поставя постижима цел, и дано така не се изплаша...бих искала да опитам и "вашата" диета.

За протокола...на 30 години съм, висока 175 см, тежа около 80 кг ( нямам кантар ) за начало искам да сваля 5 кг.

Надявам се да ме приемете във вашите редици... Hug

# 263
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Здравейте!

И аз не го пия бульона! Може ни е взжен, ама ми е много сложно да си го приготвям, а не съм сигурна, че купешките стават за тази цел. Ако стават бих пила, харесват ми!

Не съм ти какъв бульон пиеш, правиш ли си го?

комикс , добре дошла при нас! Ще успееш, ще видиш!

И аз мляко в кафето си слагам само в белтъчния ден, а иначе много обичам! Rolling Eyes Ама ще издържа, няма как!

Днес добре си хапнах! Не излезнах от позволените храни, ама си беше доста количество, но след вчерашния глад си го позволявам! Wink

# 264
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Кисче, благодаря за публикувания вариант на диетката   bouquet. Аз си предпочитам нашата, защото през третия ден се позволяват две парчета вместо едно  Wink Ако се намери някоя с цял шоколад след вечря веднага я започвам  Mr. Green

Добре дошла при нас комикс! Надявам се да ти хареса диетката и да постигнеш много повече от петте килограма.

dudi87 питаше за Снежка, и понеже аз и го писах служебно това килце, ще си позволя да поясня. Снежка беше една от първите момичета, които си дадоха мерките за таблицата, а и аз изпробвах варианти, написах по едно килце за стимул. Свалила е доста повече, сигурна съм, но нека сама да си каже като се претегли.

пих и аз два пъти, а после забравих. Ама това се чудя, нали не трябва да се пие вода или чай след хранене, а бульон може  newsm78

# 265
  • Мнения: 523
Момичета,мисля да отложа малко диетката,защото сега няма да мога да я спазвам като хората, а аз искам като правя нещо да е като хората!
Благодаря ви много за подкрепата,скоро ще се върна при вас!  bouquet

# 266
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Аз бульона го пия около половин час след ядене и първия път беше от готовите, миналия си го направих сама от гъби, лук и моркови (щото това имах) и беше много вкусен (да не повярва човек, че стана вкусно от толкова малко продукти).
 
Сега да докладвам, че днес прегреших с половин картофено кюфте, но много обичам, а да го запазя до варивата не става защото вече няма да го бива. По-важното е, че все пак издържах почти пълни 2 дни на плодове (и изядох не от глад, а от лакомия пустото кюфте).Та от утре съм отново стриктна (до колкото ми е възможно де...)!

Кисче и аз мерси за варианта, ако нашия не ми действа достатъчно може да пробвам и по-строгия   bouquet

Комикс, добре дошла при нас и мноооогооо, мнооогооо успехи и усмивки! Hug

# 267
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Момичета,мисля да отложа малко диетката,защото сега няма да мога да я спазвам като хората, а аз искам като правя нещо да е като хората!
Благодаря ви много за подкрепата,скоро ще се върна при вас!  bouquet


Ей, Кисче, писали сме едновременно  Grinning.
Ще те чакаме да се върнеш! Peace

# 268
  • Мнения: 68
анелиз благодаря за разяснението  bouquet
добре дошла комикс!!!
за бульоните и аз не мисля да ги пия,а пък и като четох темата не ми направи впечатление някой да ги пие редовно-така че ще ги пропусна Mr. Green

# 269
  • Мнения: 105
Добро утро! Днес съм на въглехидратен ден. За обяд ще ям макарони с гъбен сос (от готовите на Дерони). За вечеря мога ли да си позвеля 2 кроасана? Не ми се павят сладкиши сега - нямам време .... Вие какво вечеряте във въглехидратния ден?

Общи условия

Активация на акаунт