дайте координати на д-р Минев в Пловдив

  • 8 474
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 150
Не си аз несъм казала че си ти!Но ето за тая злоба говоря за тази която ми го каза!Даже незнам защо се намеси в това без да знаеш нищо Grinning GrinningА на Цецинка ще кажа пречисти си душата ище успееш!!Дано не се намери някоя тогава да ти каже същото ,което ти ми каза!!!!

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Хайде,моля те.Не ми се прави на света вода ненапита,да не разправям как ме заплашваше на лични.

# 32
  • Мнения: 45
krisc4an, и тук искам да ти честитя, че след толкова много години успя да постигнеш мечтата си. Дай Боже всичко да приключи с едно прекрасно, пухкаво и здравичко бебче.
Но относно изявленията ти, мисля че си доста крайна. Naughty Недей да говориш (пишеш) така: "Пречисти душата си и ще успееш". Много силни думи, които отправяш към човек, борещ се също отдавна със стерилитета. Не знам какво точно те е наранило от думите на Цецинка, но помисли дали не си объркала интерпретирането им. Когато няма визуален контакт между хората, които общуват, а това става само чрез писане, разбираме грешно това, което някой иска да ни каже Thinking. Мисли само за прекрасното нещо, което ти се е случило.  Още веднъж ти пожелавам най-страхотното бебенце, на което да се радваш от все сърце.  bouquet

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Абе не може да ми прости,че не и повярвах,че е бременна.След всичките лоши неща,които ми дрънкаше и заплашваше,нямаше просто как да повярвам.Но ето вече ти вярвам и ти пожелавам всичко най-хубаво и ужасно се извинявам на всички момичета и на авторката,че оспамихме темата отвсякъде.

# 34
  • Мнения: 7 716
Ще си позволя да цитирам Лали:"Усмихни се и ще успееш" Grinning

  bouquet

# 35
  • Мнения: 1 715
milepetrova :
"И недей да говориШ zа zлоба, да не ти иzкарам пак личните дето си ми ги писала и където ме наричаШ какво ли не."

Цецинка: "да не разправям как ме заплашваше на лични"


Мислих,4е съм само аз!Явно вси4ки сте яли от попарата й.
Крис4ан,може ли вси4ки моми4ета тук да са злобни,нито една не ти допада,вси4ки са злобни,а ти си едва ли не...потърпевша?Според мен по-добре не кореспондирай с нас,щом така мислиш!
Лека и спокойна бременост!

# 36
  • Мнения: 2 422
Момичета за втори или трети път ще ви помоля да не обръщате внимание на  "......."  просто за вас ще е по добре да не си тровите живота с тъпотията на........... Simple Smile
Вярче то не бе попара то не бе чудо на повечето сипа да ядем ама то тва си е за нея съжалявам, че съм ги истрила щях да ги побликувам за да видите що за злоба става въпрос  Wink минало бешило Grinning

# 37
  • Мнения: 1 715
Момичета за втори или трети път ще ви помоля да не обръщате внимание на  "......."  просто за вас ще е по добре да не си тровите живота с тъпотията на........... Simple Smile
Вярче то не бе попара то не бе чудо на повечето сипа да ядем ама то тва си е за нея съжалявам, че съм ги истрила щях да ги побликувам за да видите що за злоба става въпрос  Wink минало бешило Grinning
И аз съм ги изтрила!Но не се знае,може пак да се напълни пощенската кутия! Simple Smile

# 38
  • Мнения: 150
Маia аз пазя всичко което съм пращала на някои тук!Не ме караи да го побликувам за да се види в какъв тон съм ти писала.Да не говорим ,че ти ми обясни на лични ,че съм тъпа проста да се скрия някъде и да се пазя да не пострадам!! newsm78

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Хайде сега да броите до 10 и обратно и да се успокоите.
ЛС-та са за това за да бъдат лични...нямате право да ги публикувате тук.

Цитат
. Публичното изнасяне на лична кореспонденция (лични съобщения, съобщения по ел. поща, icq и т.н.) не се толерира. Личната кореспонденция служи за комуникация между двама потребители и тя не е предназначена за публично оповестяване.
Ако някой потребител получи/получава нежелани лични съобщения от друг потребител, то винаги може да ползва функцията за игнориране и спиране на нежеланите съобщения.

Профил - Настройка лични съобщения - Списък на игнориране - Промени профила


Последна редакция: сб, 13 окт 2007, 09:29 от Хера

# 40
  • Мнения: 939
аааааа, това аз ти го бях писала, нещо си се объркала.

# 41
  • Мнения: 2 094
Искам да помоля модератор, темата да бъде заключена! Няма смисъл да я използвате за "разправии"
Благодаря на момичетата,които ми писаха по същество!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт