Нова Година в чужбина

  • 46 497
  • 310
  •   1
Отговори
# 60
  • София, България
  • Мнения: 5 597
2005-2006 празнувахме в Кремлин. Но както казах, положението в повечето хотели беше аналогично. Дано са си взели бележка.

Като проучваш за Анталия обезателно питай ще има ли външни посетители за Новогодишната вечеря. Ако да - бягай на далече  Stop
В нашата компания имаше майка с дете на година и нещо, която директно се прибра в 8 часа вечерта в стаята - ресторанта беше нещо неописуемо... Бяха побрали три пъти повече хора от нормалното.

да наистина добър съвет!   bouquet

# 61
  • Мнения: 636

В темата ме учудиха някои обобщения,като как се посреща еди къде си
Мисля,че има огромна разлика от конкретния хотел и посрещането на Нова Година в един хотел не може да обобщи дестинацията.
Например в Египет и Турция има огромна разлика между 5 хотели има 5 звезди хотели на половина и по малко от цената на други 5 звездни ,да не говорим за разлика между 5 и 3(там звездобройството не  точна наука)
Затова ако човек избере хотел от висока категория,международна верига и прочете добри отзиви от него в чуждите сайтове няма как да сбърка



Давам обобщение, тъй като събрах инфо и от останалите ни съграждани на връщане в самолета. Доволни имаше единствено от 7-звездния Rixos в Белек.
Всички останали разкази бяха интерпретации на моя Confused

Освен това, цената ни беше най-висока от всички предложени 5-звездни хотели в Новогодишните оферти за Анталия,  WOW не е международна, но все пак верига в Турция, така че и от това не зависи добрата организация.

Много харесвам Турция като лятна дестинация, не сме я сменяли 6 поредни години , но за празнуване на НГ не препоръчвам изобщо  Naughty
Ета, напълно съгласна с теб за НГ вТурция. Самата новогодишна вечер беше голяма боза и при нас. Ние бяхме в съседния на вашия хотел Laughing
А някой има ли отзиви от НГ във Виена?

Последна редакция: пн, 22 окт 2007, 19:16 от michellabams

# 62
  • Мнения: 847
Някой може ли да сподели за Крит ,Корфу , Малта за Нова Година?
С коя тур агенция сте пътували или  на коя агенция раз4итате за Новогодишните оферти.
На мен ще ми е за първи път да си организирам Новата Година от БГ за празнуване в 4ужбина и незнам откъде да запо4на.. newsm78

# 63
  • Мнения: 1 417
Празнували сме в Анталия 6 г. назад - турците си направиха як купон, но за останалите май беше скука. Все пак навръх НГ само турска музика, малко по-вече ни дойде. Вечерята не беше кой знае какво за разлика от ежедневното ядене, което си беше ОК.
На Крит 5г. назад - хотела 4* за нищо не ставаше, НГ вечеря беше в някакъв друг хотел, алкохола не беше включен и беше на безумни цени, аз не пия, но си спомням че другите бяха възмутени. Там цяла нощ сиртакита от гърци на възраст, но все пак явно са пускали и някое и друго по интернационално парче, защото си спомням че ставах да танцувам.
Тайланд преди 4г. - там въобще НГ не беше празник, имаше някакав тай програма и в 1ч. персонала придрямваше по масите. Вечерята беше супер - бях си умряла от глад през цялата почивка, та наваксах тогава. Имаше страхотно шоу с фойерверки.
Тази година не знам, със сигурност ще го решиме в последния момент, ако има места  Confused

# 64
  • София
  • Мнения: 1 455
Някой може ли да сподели за Крит ,Корфу , Малта за Нова Година?
С коя тур агенция сте пътували или  на коя агенция раз4итате за Новогодишните оферти.
На мен ще ми е за първи път да си организирам Новата Година от БГ за празнуване в 4ужбина и незнам откъде да запо4на.. newsm78

Моят съвет е да не ходите на Корфу за НГ, защото при тях вече сезонът е приключил, и за НГ ще отворят само 3-4 големи хотела, но тяхната категоризация няма нищо общо с тази на Халкидики, примерно. Всичко наоколо - магазини, таверни, барове ще е затворено. Т.е. според мен ще е много тъжно. Ние бяхме през септември и в някои от селцата вече почти нищо не работеше. И освен това пътят дотам като км не е много, но завоите са уникално неприятни и през зимата не си струва нервите.  Peace

# 65
  • Варна
  • Мнения: 1 131
За мен по-голям празник е вечерта на Коледа, така, че нямам нищо против да посрещна НГ в чужбина.  Само, че от ровенето из оферти ми направи впечатление, че много надуват цените заради новогодишната нощ.

# 66
  • Мнения: 3 423
Illit ставаше и за плаж 26 градуса и за гмуркане идеално(не си ли личи по снимките ми Wink)но там година с година ,доколкото съм чела не си приличат и може и изненади да има
във всеки случай за гмуркане можеш да си наемеш костюм а и
някъде бях чела,че по принцип температурата на водата на Червено море не пада под 20 градуса

# 67
  • София
  • Мнения: 1 455
Супер! В интерес на истината не ми остана време да разгледам снимките, отивам да се поправя:)

# 68
  • София
  • Мнения: 1 455
Много са ти хубави снимките, слагам малко и от моите от Египет и Океания, за съжаление имам малко на компа в офиса, но по-късно мога да добавя още:)
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=116239

# 69
  • София
  • Мнения: 1 274
Привет, момичета!
Моля ви, споделете впечатления от хотелите Amara, Orange County i IC Green Palace! Почти съм убедила моите момчета за Нова година в Анталия, та да не взема да се изложа в организацията и избора Simple Smile
Благодаря!

# 70
  • Мнения: 3 423
Illit мерси ,твоите също
yav4e_mrav4e IC са много добър избор,аз лятото бях в IC Santai Белек(предпочетох го пред Green ,защото бяхме с малкия и исках да сме в Белек)и съм супер доволна.За Amara не съм чувала,а Ориндж е чак в Кемер(доста по дълъг трансфер от летището)

# 71
  • София
  • Мнения: 1 455
Ние за Orange проверявахме лятото, защото е нов, но отзивите бяха много зле в руските сайтове и се отказахме. Провери ги Peace

# 72
  • Мнения: 13 188
Ние за Orange проверявахме лятото, защото е нов, но отзивите бяха много зле в руските сайтове и се отказахме. Провери ги Peace

Когато тръгвахме лятото за Турция, най- точни отзиви за хотела и курорта имаше точно в руските сайтове. Много точно и подробно бяха описали всичко, затова не можахме да се изненадаме неприятно като отидохме. Laughing Твърдо съм решила преди всяко пътуване да се консултирам с информацията в тях.

# 73
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
 Аз се замислям за това.....http://astralholidays.bg/2005/main.php?pkt=2718&htlm=2 Някой ходил ли е да сподели?

# 74
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Аз се замислям за това.....http://astralholidays.bg/2005/main.php?pkt=2718&htlm=2 Някой ходил ли е да сподели?
Това е летенен курорт в Испания. Какво ще правите по НГ newsm78.

Общи условия

Активация на акаунт