Нова Година в чужбина

  • 46 505
  • 310
  •   1
Отговори
# 90
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Ета, това, което си показала е просто невероятно!Блазе ти, че си била част от събитието!А моя мйж като е на 52 годинки става ли да го изтипосам в беличко и да го разведа насам-натам newsm78

# 91
  • Мнения: 2 768
ти пък  Mr. Green имаше семейство на около 65-70 години  Grinning видяхме ги около 5 сутринта - невероятно сладки, целите в бяло
както се казва, сърцето бръчки няма!

моя пък гони 40-те, ама става все по луд за връзване  hahaha

# 92
  • Мнения: 2 839
моя пък гони 40-те, ама става все по луд за връзване  hahaha
Еми като си го вързала млад човека ...  Crazy

# 93
  • София
  • Мнения: 1 155
Каним се за Дубай да ходим, ама много се чудя дали с Марбротурс или с Он-тревъл? newsm78
Щеше ми се да е някъде на топло, на плаж, обаче всички топли дестинации са мнооооого далеч, така че най-вероятно - Дубай
Аз пък знам, че Он-травел са спец. за Дубай.  Но, където и да решиш - успех!  Peace
И нашата идея е за някъде топло, по-близки дестинации са островчетата в Инд. океан, ОБАЧЕ, за съжаление почти не са останали места в хотелите, а пък полетите -  тази година отдавна запълнени.
Затова се преориентирахме към Тайланд - Краби - по-разумни цени за същото време.

# 94
  • Мнения: 784
На мен пък ми се ще тази Нова година да изкараме в Рим.
Чудя се обаче сами ли да си го организираме или чрез агенция.
Ще ми бъдат полезни всякакви идеи и мнения за там, също и за офертите на туроператорите !

# 95
  • Мнения: 493
Еделвайс, попаднах на страхотна оферта за Рим ,
ако искаш дай си е-маил да ти я препратя

# 96
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Еделвайс, попаднах на страхотна оферта за Рим ,
ако искаш дай си е-маил да ти я препратя

Дай я тук, и ние да я видим  bouquet

# 97
  • Мнения: 1 336
Решихме да ходим в Йордания, но екскурзията която си избрахме е в неизвестна поне за мен агенция :
http://www.ikartour.bg/NewYear/view.html?oid=47871 Някой бил ли е там по Нова Година, и има ли повече инфомация за Икар тур. Много съм ще съм ви благодарна за всяко мнение Simple Smile

# 98
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Решихме да ходим в Йордания, но екскурзията която си избрахме е в неизвестна поне за мен агенция :
http://www.ikartour.bg/NewYear/view.html?oid=47871 Някой бил ли е там по Нова Година, и има ли повече инфомация за Икар тур. Много съм ще съм ви благодарна за всяко мнение Simple Smile

Не се безпокой че агенцията е непозната. Повечето тур оператори предлагат едни и същи пакети съвместно. За тази екскурзия точих лиги в сайта на алфатур

http://www.alfatour.bg/cms_show_program.php?id=147
http://www.alfatour.bg/cms_show_program.php?id=148

ето даже в 2 варианта!

Да разказваш с подробности като се върнеш. Hug

# 99
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Някой реши ли се все пак за Анталия?
Аз се двуумя между Барут Лара и Делфин делукс? Вие?

Хайде споделете малко де! Не е възможно още никой да не е резервирал  Embarassed

# 100
  • Мнения: 493
ето я :

САМОЛЕТНА ЕКСКУРЗИЯ  – 6 ДНИ / 5  НОЩУВКИ
/предварителна програма /

1 ДЕН – 28.12.2007 - петък  -    Редовен полет на WIZZ AIR  до  Рим в 06.00 ч. Пристигане в 06.50  ч. Организиран трансфер летище – Флоренция.  Настаняване в хотела.Туристическа обиколка на Флоренция. Свободно време. Нощувка.

2 ДЕН – 29.12.2007 – събота -   Закуска. Възможност за посещение на музеите на Флоренция. Свободно време. Нощувка.

3 ДЕН – 30.12.2007 – неделя - Закуска. Организиран трансфер Флоренция – Рим. Настаняване в хотела. Посещение на Римския форум и Колизеума, Капитолия, Площад “Венеция” . Свободно време. Нощувка.

 4 ДЕН – 31.12.2007 – понеделник -   Закуска. Разходка из най-красивите площади на Рим – Площад “Испания”,  Площад “Навона” ,  Фонтана “  Ди Треви “, Пантеона. Свободно време. Посрещане на Новата година.

5 ДЕН – 01.01.2008 – вторник - Закуска. Посещение на Ватикана – тържествена литургия на папата.

6 ДЕН – 02.01.2008 – сряда -   Закуска. Организиран трансфер хотел-летище. Отпътуване за София  с редовен полет на WIZZ AIR  в 12.15 ч. Кацане в София в 14.55 ч.


ЦЕНА : 669 ЕВРО в хотел 4*
Цената е на човек в двойна стая

HOTEL QUIRINALE – ROMA
www.hotelquirinale.it

HOTEL RESIDENCE PALAZZO  RICASOLI – FIRENZE
www.ricasoli.net

Цената включва :
   транспорт със самолет София – Рим – София
   летищни такси
   трансфер летище Рим – Флоренция - Рим
   трансфер хотел в Рим – летище
   2 нощувки със закуски в хотел 4* в центъра на  Флоренция
   3 нощувки със закуски в хотел 4* в центъра на Рим
   пешеходни туристически  обиколки с екскурзовод на български език на Флоренция и Рим
   водач от туристическа агенция “ ГАЛЕРА “
   медицинска застраховка

Цената не включва :
   билетите за музеите
   новогодишната вечеря / по желание /
   екскурзовод в музеите

# 101
  • Мнения: 562
За Рим имайте пред вид, че почти всички ресторанти затварят в 23.30 ч. на 31.12. и ще трябва да посрещнете НГ на улицата. Затова питайте точно каква е организацията   Thinking

# 102
  • София
  • Мнения: 1 724
Ета, това, което си показала е просто невероятно!Блазе ти, че си била част от събитието!А моя мйж като е на 52 годинки става ли да го изтипосам в беличко и да го разведа насам-натам newsm78

Става, моят също и е много готин в бяло.

# 103
  • Варна
  • Мнения: 428
Лелее, тази програма за Рим е страхотна! Жалко, че се организирахме за Гърция!

# 104
  • Мнения: 2 768
Аз май вече ще пиша в темата за НГ в БГ.
Не ми отговориха на мейла от Австрия и са прави хората - отговорих им на писмото за свободни места след 15 дена, няма мен да чакат я!

Общи условия

Активация на акаунт