БисИри и правописТни консОлтациЙ 16

  • 37 584
  • 993
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 492
Може би е "либерален" живота на хлебарката Thinking Grinning
Клонка, дай линк Praynig

# 16
  • Мнения: 4 447
Може би е "либерален" живота на хлебарката Thinking Grinning
Клонка, дай линк Praynig

Бе и аз така си мислех, но няма лоДЖик.  newsm78

# 17
  • Мнения: 740
Залагам на "лабораторен", ама и аз не виждам лоджик никакъФ
Линк Praynig

# 18
  • Мнения: 1 492
Може би е "либерален" живота на хлебарката Thinking Grinning
Клонка, дай линк Praynig

Бе и аз така си мислех, но няма лоДЖик.  newsm78
То целият и пост няма лоДЖик, ама ади вла4и  Mr. Green.

# 19
  • Мнения: 4 447
Може би е "либерален" живота на хлебарката Thinking Grinning
Клонка, дай линк Praynig

Бе и аз така си мислех, но няма лоДЖик.  newsm78
То целият И пост няма лоДЖик, ама ади вла4и  Mr. Green.

Искаш да кажеш Й, нали? Peace Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 2 840
не знаех 4е цариците хлебарки ставали във лаборалниа си живот

Гледам контекста, мисля, мисля.....

Цариците ли стават хлебарки?!
Някакви царици-хлебарки ли са това, като при мравките?

"ЛаборалниА живот" ми е тотална мистерия.

Може да е либерален.
Да не е лабораторен?

Много съм затруднена.
Помагайте!!!

# 21
  • Мнения: 8 999
Първия ни Рд беше в Макдоналц.Бях доволна,носега приятелчетата са по големи и не им е интересно и ги заведохме в Клуб Мики Маус  .Верно излезе ми двойно колкото дадох миналата година в макдоналдц но децата останаха очаровани.Верно нямаше подаръче за рожденика в това клубче но имаше много игри.Докато  макдоналдс ние бяхме срещу св.Неделя имаше малко играчки и една кака им надуваше балони миналага годинаэ играше с тях.Тази година вклубчето всичко им беше позволено.Със всичко можеха даси играят.ИМаше даже от тези надуваемите замъци идецата много се кефехаВ КФС не съм доволна.дДве години сме там на РД и като им дадът един сандвич със студено бутче вътре дето децата не могат да го ядът.Деца който аджеба имат 10-тина зъба,не всичките 1 сок 1 една играчка и го претупат на бързо.Вярно че в Макдоналдц имаш подарък торта и нещо дребничко като играчка,но в Кфс също можеш да имаш торта или да си поръчаш,но за дететот-Рд ника няма подарък.В клубчето Тортата или ти си я носиш или си я поръчваш от сладкарницата с която работят.Можеш да си донесеш направена от вкъщи,както исладки.Е в клубчето независмо дали са 10 деца плащаш престой за 10-демек от 5-10 лева .Зависи от клубчето е.На дете става въпрос.Като това включва в някой нещо за хапване и сокче.А други само престоя дето ползваш играчките.Както беше при нас.аЗ си поръчах от тяхната сладкарница торта,1 баница за мамите 1 пица за децата.МОйта поиска догодина пак там да бъде.ИНаче през ден сме в макдоналдц но не е вече за Рд там щото е голяма а искат да играят с повече играчки.

Оф, много ми се искаше да подбера някой по-кратък цитат, но не успях. Целият пост е фантастичен.

# 22
  • Мнения: 1 701
Желателно и полезно за развитието е - туй малко на развален БГ ми мирише...  Wink
Слагаи го по малко всеки ден и постепенно ще свикне - това И и Й направо ми вадят очите  #Crazy

# 23
  • Русе
  • Мнения: 2 354
КЛОНКА,
и аз се нареждам за линк  Praynig

# 24
  • София
  • Мнения: 2 840
са4увствамти сото и ние до в4ера не си биахме виждали рацете а ве4е и краката си лапаме, стана ми сме6но тва с 6о6ито, сото мама и вика на моита 6о6онка


много бързо си дигате главата, ние на това време си иа вартиахме от лиаво на диасно, ама да си иа вдига не си спомниам ама ми се струва много рано, сото бебе на 2 седмици дори не познава 4е има друго стоене и то е седнало положение, само при оригването ама ние винаги биахме и бързи тъи 4е..... много рано ми се струва, но се радвам

 и тва за кърмата ти е застото си4ки бебета на определена възраст, към 20 дена, към 2 з 3 месеца, към 5 6 месеца си смениат коли4еството и понеже маи4ината кърма произвежда дадено коли4ество нужно му до преди това, му е малко, и за да се оправи триабева да се слага бебето пове4е на гърдата стото колкото пове4е су4е толкова пове4е кърма и така гърдитети овили4ават производството за нуждите на бебето


Източникът е неизчерпаем.
Аз натрупах тема за размисъл.

И тия бебета, дето на 2-3 месеца "си сменят количеството..." Crazy

# 25
  • Мнения: 4 447
байбиби, неЗНАМ какво дЪ кажЪ... фантасмагоричността на целия постЕнг е фантазиА Crazy

Клоне, имат колИчИствУ, сото нЕмат другУ ....

# 26
  • Мнения: 4 841
Оф, много ми се искаше да подбера някой по-кратък цитат, но не успях. Целият пост е фантастичен.

Какво да подбереш, то бисер до бисера  Joy Joy Joy

# 27
  • София
  • Мнения: 2 840

Клоне, имат колИчИствУ, сото нЕмат другУ ....

И си го сменят това количество малките гадини Mr. Green

А..."гърдитети овили4ават производството за нуждите на бебето"

Ей това е - бебетата си увеличават количеството, а гърдите - производството.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 840
права си 4е с това ко4е вси4ко е толкова е объркано, но най накрая се уредиха неЩата, мъжо я поръ4а...

...никога не съм казвала 4е видите ли вие сме рокфелери


 newsm78 newsm78 newsm78


Днес е моят ден за размисъл.
Помагайте пак, молА вЕ Crazy

# 29
  • Мнения: 740
Клонке, изключително икономически издържано и обосновано - еластичност на търсенето и предлагането му е майката Joy
Моя личен фаворит е "овили4ават" hahaha

ко4е  newsm78  newsm78  Thinking
стига бе  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт