БисИри и правописТни консОлтациЙ 16

  • 37 645
  • 993
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 524
Изглежда е прощъпалник и на мен това пулене ми се стори странно:  http://triangle.bg/dictionary.html

# 931
  • Мнения: 6 029
Изглежда е прощъпалник и на мен това пулене ми се стори странно:  http://triangle.bg/dictionary.html

прощапалник
питата, която се меси при прохождането на детето


а, видяхте ли сега. все пак е грешно написано.

# 932
  • Мнения: 3 611
Цитат
Опитват се да накарат хората да спрът цигаркитеееееееееееееееее

# 933
  • Мнения: 524
Изглежда е прощъпалник и на мен това пулене ми се стори странно:  http://triangle.bg/dictionary.html

прощапалник
питата, която се меси при прохождането на детето


а, видяхте ли сега. все пак е грешно написано.
Абе, видях, но за всеки случай си пуснах проверка правопис, та затова. В краен случай и аз не знам на кого да вярвам.  Laughing

# 934
  • Мнения: 63
От един вестник-Лична драма.Виждам че й сега си го има.Един наш общ познат му пуснал обява на шега ,а аз си взех този брой щото ми се четеше нещо по различно от дневната преса.АБе каточели някой ме накара и веднага там отворих и първото име беше неговото.След товаедна бивша колежка я разпитах за него щото се оказало че живеят в един вход и блок и тя ми разцказа първо за майка му и след това за него.А кот се срешнахме аз се  Rolling Eyes Shocked Embarassed Blush Blush от пръв поглед.Започнах да го разпитвам какво работи  и т.н и той накрая троснато ми каза стигаси питала ма.Ядосах се и си казах четози трябва да е мой за да го превъзпитамБилото й флрит.След тази среща си загубихме телефоните и след няколко месеца.Нашия общ познат ни покани на купон  за Рд,без да знае че се познавамеи тогава си говорихме и танцувахме.Така вече 6 години и половина.А този общ познат беше мое биво гадже.Леле този човек -бившото гадже така се радваше за нас че см есе събрали като малко дете.Помислих го първия път за луд.

 newsm50

# 935
  • Мнения: 1 174
Eй днес е пълно с биСЕРИ...

"....избрали близначета за да им направят прощъпалник."
Думата "прощъпалник" се пише  правилно точно по този начин. Peace
Не се ли пише "прощъпулник"?
И аз мисля, че е прощъпулник.
Проверих в правописен речник на българския книжовен език-пише се "прощъпалник

# 936
  • Мнения: 23 244
през ношта сънувах един кошмарен сън...., моя докторка я нямаше...
..че ще види вече всичко как се развива бебето.Прегледат продолжи точно 5 минути, учудено го гледах с вопрос...изпрати да плашта..Вчера отидох при моя докторка,тя когато погледна хартийка която ми дадоха там ,учудено ми каза-"това не е 3Д, и вообще на срок 11 седмици немог да правят 3Д, теб просто те излъгаха,всичко било за пари".Почувствахсе много неприятно.Признавам че поступих много глупаво,не биваше да се съгласявам на това 3д, но тогава там бях много отчаяна и отлашена и не очаквах че един доктор може да се възползва от това.
   Съжалявам ако пиша малко объркано,стана и гългичко,но  искам ако мога с това написано да предпазя други неопитни като мен  момичета..

Момичето явно е притеснено,но чак толкова грешки... ooooh!

Последна редакция: вт, 06 ное 2007, 10:51 от ДесиХ2

# 937
  • Мнения: 2 652

Момичето явно е притесненео,но чак толкова грешки... ooooh!

просто си е чисто рускинче, момичето

# 938
  • Мнения: 23 244

Момичето явно е притесненео,но чак толкова грешки... ooooh!

просто си е чисто рускинче, момичето
Сигурно е така,не се сетих.. Confused

# 939
  • Мнения: 2 652
Цитат
Смятам да го кърмя до годинка, а ако имам дърма и повече

дърма, създърма, квото има

# 940
  • Мнения: 23 244
Цитат
Смятам да го кърмя до годинка, а ако имам дърма и повече

дърма, създърма, квото има
сАздърма май е правилно  Thinking

# 941
  • Мнения: 2 652
карай, лафът да върви

# 942
# 943
  • София
  • Мнения: 5 828
Спешни помагайте!

Последна редакция: вт, 06 ное 2007, 13:30 от Amidala

# 944

Общи условия

Активация на акаунт