БисИри и правописТни консОлтациЙ 16

  • 37 607
  • 993
  •   1
Отговори
# 945
# 946
  • Мнения: 740
савършени
бърже

# 947
  • Мнения: 3 611
Цитат
Тук няма мириз, поне не бих казала...

# 948
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Цитат
звьннах на докторският кабинет, но нямаха свободен час сьщият ден, а пьк аз на дръгият бях на у-ще та не отидах на
Цитат
ако си взема тестове но пак кадето ти казваш полувината месец ще бьдя спокоина.
Цитат
каде се вика може и изобщо да не мога да имам деца, знае ли човек, но Благодапя за притеснението все пак. Отсеням го.

# 949
  • Мнения: 13 512
отдолу на офертата са показани от каде да пазариш май за да дадат подаръка май-аз така мисля-ама трябва да влезеш направо от там
наште
от това ве4е ми се гади....може ли такова невежество!

# 950
  • София
  • Мнения: 651
"...при парфюми например не ти пращат такъв статос поне така излиза от моя опит… Предполагам, че на номера ти пише SG което значи, че тръгва от Сингапур първия номер  само с цифрите го вкарай в яготка за да провериш, кога ти е тръгнала поръчката .. Аз имам поръчка направена на 26.10 този статос на който ти се чудиш получих на 27 а поръчката е тръгнала на 28…Поне според мен стоят така нещата"
.....

# 951
  • Мнения: 589
Жестока тема!
Ето това ми стана любимо:

"...със мойта съпруга искаме вече да й вкараме и прясно мляко..."



само трябва да се добави "венозно"  Laughing

# 952
  • Мнения: 150
отдолу на офертата са показани от каде да пазариш май за да дадат подаръка май-аз така мисля-ама трябва да влезеш направо от там
наште
от това ве4е ми се гади....може ли такова невежество!
А на мен от шльоковица.

# 953
  • Мнения: 150
А сега да ви разкажа една поучителна история, пък ако разпознаете себе си в нея - добре.

Та имах една колежка, която твърдеше че е прекарала едра шарка Simple Smile Обяснявах й аз, че още в училище трябва да е учила защо не може да е прекарала едра шарка, че Варицелата е вид дребна шарка - не, не слуша дървената глава и това е. Пък и кой съм аз, нали така, че да й обяснявам коя шарка каква е... Да, но отишла и питала личната си лекарка Simple Smile И сега слушайте смешката - същото това нагло същество ми разказваше как после бъзикала тъпите си съседки, дето викали на дребната шарка едра Simple Smile Ама моля ви се, как така са объркали Вариола с Варицела, нали?!


Е, аз казах, ловци на бисери. "На езиков пост" се правеше от специалисти...

# 954
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Стоенчо, нещо не разбрах кое беше тъй смешно. newsm78
Отивам още веднъж да прочета темата за Спешната помощ

# 955
  • Къде ли не...
  • Мнения: 114
Цитат
Мъничето ми още неседи стъбилно 

# 956
  • Мнения: 150
Стоенчо, нещо не разбрах кое беше тъй смешно. newsm78
Моля Ви за извинение, ама аз не разбрах защо решихте, че пиша в тази тема за да ви развеселявам. Ако сте платили билет за цирк - поискайте си обратно парите...

# 957
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856
Стоенчо, нещо не разбрах кое беше тъй смешно. newsm78
Моля Ви за извинение, ама аз не разбрах защо решихте, че пиша в тази тема за да ви развеселявам. Ако сте платили билет за цирк - поискайте си обратно парите...
Няма нужда да си искаме парите обратно Wink:
Цитат
Но ти не се ври при онази оса, ще те охапе лошо. Остави тази работа на професионалистите
Така е, трябва да се хапе професионално Naughty bowuu

# 958
  • Мнения: 6 029
А сега да ви разкажа една поучителна история, пък ако разпознаете себе си в нея - добре.

Та имах една колежка, която твърдеше че е прекарала едра шарка Simple Smile Обяснявах й аз, че още в училище трябва да е учила защо не може да е прекарала едра шарка, че Варицелата е вид дребна шарка - не, не слуша дървената глава и това е. Пък и кой съм аз, нали така, че да й обяснявам коя шарка каква е... Да, но отишла и питала личната си лекарка Simple Smile И сега слушайте смешката - същото това нагло същество ми разказваше как после бъзикала тъпите си съседки, дето викали на дребната шарка едра Simple Smile Ама моля ви се, как така са объркали Вариола с Варицела, нали?!


Е, аз казах, ловци на бисери. "На езиков пост" се правеше от специалисти...

"Варицелата (лещенка,varicella) е вид шарка протичаща с обрив включващ и мехурчета по кожата.В миналото се е наричала “дребна шарка” , а вариолата се е водела за “едра шарка”.Сега поради ликвидирането в световен мащаб на вариолата, варицелата протича с най-едри обривни единици от всички видове шарки и в обществото се е наложила с термина “едра шарка”."
http://pramed.com/varicella.htm

Така че, Стоенчо, и ти си прав, и тя е права.

# 959
  • Мнения: 740
болевард - прекалено френско звучене са му придали Whistling

Общи условия

Активация на акаунт