дете модел?

  • 2 683
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 362
Аз пък нямам нищо против детето ми да е модел.Ако това е един вид хоби,а не основното му занимание,защо не?!


Защо не?
Никой не е казал, че ако е модел, то няма да си решава задачите и няма да учи езици. Може да бъде по уверено в себе си, да не се притеснява от хора, да е по-свободно и отворено към околните. Всяка крайност е някакво ограничение.
Не пречи да се пробва, на 3-4-5- години не виждам каква вреда може да има такава "школовка". Останалото е въпрос на родителски контрол, възпитание, характер на детето и т.н.

Peace

# 16
  • Мнения: 1 731
Ако иска тя да се занимава с това и и харесва,аз няма да я откажа.Никой не е казал ,че като е модел ,ще е проста.

# 17
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Ако иска тя да се занимава с това и и харесва,аз няма да я откажа.Никой не е казал ,че като е модел ,ще е проста.

Не прочетох до сега някой да е писал,че като е модел ще е проста NaughtyЛично моите съображения са,че децата модели нямат детство,а пък който иска да си прави детето модел!

# 18
  • Плевен
  • Мнения: 973
Не, не бих.
Предпочитам да ги насърчавам да се занимават с по-стойностни  неща.
Peace

# 19
  • Мнения: 3 271
Не! Въпреки, че дъщеря ми е много артистична и фотогенична, не казвам красива, просто е типа, за който казват камерата я обича. А и тя самата много позира, идва й отвътре явно, защото няма от къде да е видяла това поведение. Имам нейни снимки на малко над 1 г., когато е била само с мен, в които определено прави стойки. Хора около нас гледайки снимките са ме питали защо не я пращам по разни такива места, но не, не бих. Пратих я на танци, където се фръцка и разкрива артистизма си, сега умуваме пиано евентуално.

# 20
  • Мнения: 27 524
Не. Познавам такива и винаги са извън реалността. Няма смисъл от подобни прояви.  Stop

# 21
  • София
  • Мнения: 1 877
добре де, очаквах обяснения в подрепа на теза. не просто отговор НЕ!, за ДА! ми става ясно.
неслучайно попитах познавате ли такива деца. е, какво не ви харесва в техните съдби? абсолютно съм неутрална, проучвам ситуацията.

# 22
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532

неслучайно попитах познавате ли такива деца. е, какво не ви харесва в техните съдби?

Ще ти кажа какво не ми харесва-не ми харесва,че нямат детство и не ми харесва,че толкова бързо порасват и се превръщат в жени.Нямам болни неосъществени амбиции,които да преекспонирам в дъщеря си!

# 23
Да познавам деца  модели племеницата ми тя е на 12години и е модел в Галиано.

# 24
  • Мнения: 5 391
Аз също не бих.

# 25
  • София
  • Мнения: 13 206
Какво значи модел? Манекен или фотомодел?
За фотомодел - защо не... Wink Има данни. Но това не бих го приемала като сериозно занимание. И то не изключва занимания по танци и пиано примерно  Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 13 206
Не. Познавам такива и винаги са извън реалността. Няма смисъл от подобни прояви.  Stop

В какъв смисъл извън реалността?

# 27
  • София
  • Мнения: 6 999
Защо не?
Никой не е казал, че ако е модел, то няма да си решава задачите и няма да учи езици. Може да бъде по уверено в себе си, да не се притеснява от хора, да е по-свободно и отворено към околните. Всяка крайност е някакво ограничение.
Не пречи да се пробва, на 3-4-5- години не виждам каква вреда може да има такава "школовка". Останалото е въпрос на родителски контрол, възпитание, характер на детето и т.н.

Това е и моя отговор - предпочитам да е една идея по-фръцлива, пред това да е една идея по-затворена. Мразя жени, които не се гримират, не си правят прически и изобщо не са женствени... а подобно занимание може да я побутне в правилната посока - макар че точно за моята дъщеря това не е необходимо, виждам.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 877
Не. Познавам такива и винаги са извън реалността. Няма смисъл от подобни прояви.  Stop

В какъв смисъл извън реалността?

a така, дискусия очаквах! Thinking

и??

# 29
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532

Включи се и ти и с удоволствие ще подискутирам!

Общи условия

Активация на акаунт