ОТЗИВИ ОТ ПРОТЕСТА !!!

  • 13 654
  • 246
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 3 099
И аз за БТВ дойдох да кажа...

# 76
  • Мнения: 3 835
Благодаря и на Мамма, лично й благодаря, бях много приятно изненадана, че я видях там сред нас. Но истината е, че не се учудих. Тя през цялото време ни подкрепяше, тихо, без да го афишира, чувствах, че седи зад нас. Тя е изключително мила и е страхотен човек. Hug  bouquet

Стрелче, благодаря и на теб!  bouquet

Много се ядосвам, че не успях да се запозная с много хора, Вълчо например. Благодаря на всички, които дойдоха толкова отдалеч. Това е невероятно, когато има желание и мотивация, всичко е възможно. Hug  bouquet

# 77
  • Мнения: 1 802
Дали на мен така ми се стори или наистина не казаха нищо съществено по БТВ...?

# 78
  • София
  • Мнения: 3 099
Размазаха ни от снимки и интервюта, а пуснаха репортаж, подготвен предварително и малко от самия протест...

# 79
  • Мнения: 1 924
Нищо съществено не казаха наистина... Rolling Eyes
Може би утре в сутрешния блок...

# 80
  • Мнения: 2 116
Дали на мен така ми се стори или наистина не казаха нищо съществено по БТВ...?

И на мен така ми се стори... Rolling Eyes

# 81
  • Мнения: 2 249
ЗАБЕЛЯЗАХ ЕДНО МНОГО СЪЩЕСТВЕНО НЕЩО,КОЕТО ИДВА ДА МИ ГОВОРИ,ЧЕ ВСЕ ПАК МЕДИИТЕ СА ПОЛИТИЗИРАНИ Crazy

НИКЪДЕ ,ПО НИКОЯ МЕДИЯ НЕ СПОМЕНАХА,ЧЕ ИСКАМЕ ОСТАВКАТА НА МАСЛАРОВА newsm78

# 82
  • Мнения: 1 924
ЗАБЕЛЯЗАХ ЕДНО МНОГО СЪЩЕСТВЕНО НЕЩО,КОЕТО ИДВА ДА МИ ГОВОРИ,ЧЕ ВСЕ ПАК МЕДИИТЕ СА ПОЛИТИЗИРАНИ Crazy

НИКЪДЕ ,ПО НИКОЯ МЕДИЯ НЕ СПОМЕНАХА,ЧЕ ИСКАМЕ ОСТАВКАТА НА МАСЛАРОВА newsm78

И на мен това ми се наби в очите.
Само в няколко електронни медии се споменава.

# 83
  • Мнения: 686
Гледах коментар на Масларова,в който каза:че когато са снимали филма,сценаристите  са казали на персонала ,че нещата трябва да изглеждат от зле по зле,защото така щели да потекат помощи и дарения от чужбина.
Едва ли не искаше да каже ,че децата растат в много по добри условия ,но те нарочно ги показват такива. #2gunfire

# 84
  • Мнения: 2 722
БТВ въобще не ме изненадаха - толкова са им позволили, толкова показаха.
Нищо съществено не казаха, много малко от самия протест и то от кофти ъгъл, от където остава усещането за рехаво присъствие на хората.
Предварително подготвен запис от друг дом, в който има някакво усещане за уют и свестна директорка съдейки по думите, които каза.

За следващия протест мисля, че трябва сами да успеем да наберем снимков материал от домовете /хич няма да е лесно/, да направим всичко възможно да бъде представен правдиво от медиите предварително и да имаме готовност и технически възможности, дори на лаптопи да бъде пускан по време на протеста.
Нали не се бъркам и наистина ще продължим  Peace

# 85
  • Мнения: 1 924
Така е...защото от репортажа по бТВ незапознат човек остава с впечтлението,че
някаква група майки с много свободно време си правят протестче,щото е модерно в момента

Ужас.

# 86
  • Мнения: 3 835
Аз не успях да гледам всички новини, късно се прибрах, но по някоя телевизия не показаха ли това, което се четеше, това, което каза Лавандер, Галин, видях само откъс от една реч на Мери? Същината дадоха ли я?

# 87
  • София
  • Мнения: 3 099
Аз не успях да гледам всички новини, късно се прибрах, но по някоя телевизия не показаха ли това, което се четеше, това, което каза Лавандер, Галин, видях само откъс от една реч на Мери? Същината дадоха ли я?

 no

Само BBT...

# 88
  • Мнения: 2 722
Нищо от речта на Галин не показаха, май навсякъде само откъс от думите на Мери.
И нищо за исканията за оставка, за исканията да не се затваря дома инцидентно.
Напротив - навсякъде излезе, че едва ли не заради протеста ще го затворят тутакси - тази вечер.

Но не успях да гледам всичко.

# 89
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
 smile3501 smile3501 smile3501

Браво на организаторите! Силно се надявам да има резултат!

Общи условия

Активация на акаунт