ОТЗИВИ ОТ ПРОТЕСТА !!!

  • 13 645
  • 246
  •   1
Отговори
# 105
  • гр.София
  • Мнения: 4 165
 Здравейте! Честит Рожден ден на lavender- много сила и съмишленици ти пожелавам!

 Момичета, изказванията ви днес бяха изключително силни и разтърсващи. Дано сме направили  поне мъничка  крачка към решаването на проблемите на децата с увреждания.

 Пред мен през цялото време стоеше Даниела Сеизова-тя е репортерката на БТВи,държеше микрофон,но камера с нея нямаше, а тя с никой не разговаряше .( Отделна тема е,че репортажите й обикновено са вяли и...никакви-мое мнение)

# 106
  • София
  • Мнения: 6 282
Момичета, аплодисменти за всички вас, че сте толкова борбени. Днес не можах да се включа, но се надявам за вбъдеще да мога.

Ето и малко линкове с адреси на Европейските инситуции:

Европарламент, Комисия по човешките права: http://www.europarl.europa.eu/activities/expert/committees/prese … 7&language=EN

Европейска комисия, DG Directorate General for Employment, Social Affairs and Equal Opportunities: http://ec.europa.eu/dgs/employment_social/index_en.htm

Mental Health Europe: http://www.mhe-sme.org/en.html

# 107
  • Мнения: 4 181
Роси, честит рожден ден   bouquet Желая ти освен всички тривиални пожелания много сила , за да продължаваш да се бориш за здравето и живота на тези дечица  Praynig

Момичета, според мен мина доста добре протеста. не съм очаквала повече хора, освен това самия факт , че е отразен в толкова медии говори сам за себе си.
Вярно е, че не е отразен така, както ни се иска, но това е положението  Confused
Ще помагаме с каквото можем оттук нататък  Peace

# 108
  • Мнения: 1 400
Тео, чакаме адресите Hug

# 109
  • Мнения: 2 722
По Нова току що мина в късните новини, не беше лошо, макар и кратко. Дадоха две три думи на Роси, на Здравка /майка на дете с увреждания/ и пак на зам.социалната.
Камерата поне си беше направила труда да обходи тъжните лица на хората.

И цял ден се каня, пък пропускам - Роси, Честит рожден ден - голямо сърце се иска за това, да прекараш празника си, грижейки се за проблемите на децата ни. Благодаря!

# 110
  • Мнения: 950
Да идеята е супер Тео   bouquet

Прибавям още един протест -този за здравеопазването на децата в България .Ако го знаете сори ,а ако ли не моля подпишето го .. Praynig Hug


http://www.bgpetition.com/detsko-zdraveopazvane/index.html

# 111
  • Мнения: 3 835

Разчитам на всички ви! Hug Благодаря Вейдър!

Ние още в началото писахме на няколко евродепутати. Пратихме и петицията, но явно не е било достатъчно. Не става въпрос само за Могилино, там се работи, и мисля, че ще се разрешат проблемите по най-добрия начин за децата. Искам да натиснем и да пишем за всички останали проблеми, ще публикувам утре текстове и адреси, видях вече, че май са ме изпреварили, и ще атакуваме. Ако отвън ги натиснат, май има по-голям шанс да се раздвижат нещата. Те ужким се раздвижиха след последните дни и днес, но пак има чувството, че ни хвърлят прах в очите. Даже съм сигурна! Продължаваме! Hug  bouquet

# 112
  • София
  • Мнения: 4 412
И аз мисля да продължаваме с протестите. Да не си мислят, че сме излезли за малко на разходка.

# 113
  • Мнения: 484
Роси,
честит рожден ден!  bouquet
Момичета,току що се прибрах във Видин.Радвам се,че бях с Вас днес и се борихме за тази благородна кауза!Силно се надявам да има някакъв макар и минимален резултат.
Продължавайте все така ! Ние сме плътно зад Вас! Peace

# 114
  • Мнения: 1 400
но пак има чувството, че ни хвърлят прах в очите. Даже съм сигурна! Продължаваме! Hug  bouquet
Дано не си права Tired Но за съжаление, мисля,че си...Уморих се вече - кажете как да се включим в протестите освен като подпишем петициите?

# 115
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808

Разчитам на всички ви! Hug Благодаря Вейдър!

Ние още в началото писахме на няколко евродепутати. Пратихме и петицията, но явно не е било достатъчно. Не става въпрос само за Могилино, там се работи, и мисля, че ще се разрешат проблемите по най-добрия начин за децата. Искам да натиснем и да пишем за всички останали проблеми, ще публикувам утре текстове и адреси, видях вече, че май са ме изпреварили, и ще атакуваме. Ако отвън ги натиснат, май има по-голям шанс да се раздвижат нещата. Те ужким се раздвижиха след последните дни и днес, но пак има чувството, че ни хвърлят прах в очите. Даже съм сигурна! Продължаваме! Hug  bouquet


Една добра новина,за тези,които не я знаят - след няколко дни евродепутатката Душана Здравкова ще изнесе реч пред Европейският парламент в Страсбург  за домът в Могилино,както и за цялостната ситуация на домовете в България...така,че направихме пробив и там  Grinning Grinning Grinning

# 116
  • Мнения: 4 473

Една добра новина,за тези,които не я знаят - след няколко дни евродепутатката Душана Здравкова ще изнесе реч пред Европейският парламент в Страсбург  за домът в Могилино,както и за цялостната ситуация на домовете в България...така,че направихме пробив и там  Grinning Grinning Grinning

Това наистина е добра новина! Звучи сериозно и обнадеждаващо! Браво! Praynig

# 117
  • sofia
  • Мнения: 7 477
само наминавам да кажа едно БЛАГОДАРЯ НА ВСИ4КИ  bouquet  bouquet  bouquet
благодарим ви от все сърце и в името на децата ще продължаваме заедно напред.Утре ще ви дам подробости,ще пиша пове4е ,ще из4ета вси4ко Tired

  bouquet

# 118
  • Мнения: 2 386
Момичета, толкова се гордея с вас...Невероятни сте! Поклон!
Магнолиамм ме зарадва с тази новина - дано има резултат!!

А за новините, за политическата им пристрастност, за ''костюмираната с перо в гъза''.. не ми се говори. Дано има Господ, дано!

# 119
  • Мнения: 3 835

Разчитам на всички ви! Hug Благодаря Вейдър!

Ние още в началото писахме на няколко евродепутати. Пратихме и петицията, но явно не е било достатъчно. Не става въпрос само за Могилино, там се работи, и мисля, че ще се разрешат проблемите по най-добрия начин за децата. Искам да натиснем и да пишем за всички останали проблеми, ще публикувам утре текстове и адреси, видях вече, че май са ме изпреварили, и ще атакуваме. Ако отвън ги натиснат, май има по-голям шанс да се раздвижат нещата. Те ужким се раздвижиха след последните дни и днес, но пак има чувството, че ни хвърлят прах в очите. Даже съм сигурна! Продължаваме! Hug  bouquet


Една добра новина,за тези,които не я знаят - след няколко дни евродепутатката Душана Здравкова ще изнесе реч пред Европейският парламент в Страсбург  за домът в Могилино,както и за цялостната ситуация на домовете в България...така,че направихме пробив и там  Grinning Grinning Grinning

Е да де, тя е сред тези, които алармирахме още в началото. Лени й писа! Ще й стискаме палци, дано има ефект изказването й. Hug

Общи условия

Активация на акаунт