ОТЗИВИ ОТ ПРОТЕСТА !!!

  • 13 657
  • 246
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 138
ами мина протеста, оттук нататък ще видим...........
лично аз съм в реанимация, тръшна ме и болест неверна Close
я да питам като суетна майка, къде даваха васко кръпката, че ми беше гепил детето и с него даде интервю. едно бебе в червено bowuu
мъж ми не ме интересува по коя телевизия са го давали Mr. Green

за евродепутатката-нямам думи. велико постижение. за новините, специално по бтв и канал 1 няма да пиша, че ще ме баннат зарад псувни.

# 121
  • космополитно
  • Мнения: 941
ами мина протеста, оттук нататък ще видим...........
лично аз съм в реанимация, тръшна ме и болест неверна Close
я да питам като суетна майка, къде даваха васко кръпката, че ми беше гепил детето и с него даде интервю. едно бебе в червено bowuu
мъж ми не ме интересува по коя телевизия са го давали Mr. Green

Въпреки, че се пробвах да следя новините по няколко канала (в резултат- все ги хващах отнякъде) мисля, че видях Васко в прегръдките с млада русичка дама по BTV!
Странно(или недотам), но мъжъ ти го познах на протеста всред хората и възкликнах:"Яяя, това не е ли мъжа на Мата!?"... А ти не си тъй разпознаваема за мен! SickВероятно това са пасивите за влизащите в роля на семейни фотографи!?

# 122
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
аз го видях в кадър с детенце, но интервю нямаше. май беше по К1 в новините в 22 часа

# 123
  • космополитно
  • Мнения: 941
Аха!Lavender=Роси+вече конкретна визия(за мен)! Прозрения! Ми като пространствата тук са големи и хората много, скрити зад никове!... Една силна компилация от женска нежност, майчина решителност и излъчване на мъжко момиче!...

 Невероятен начин да отпразнуваш запомнящо се и подобаващо Най-Личния си Празник, организирайки много позитивна енергия и трансформирайки я в надежда за тези тъй ничии, забравени (като че и от Бог) и захвърлени там нейде деца!

Роси, от мен пожелания за  много здраве и при теб да се завърне това  добронамерено енергийно послание когато имаш нужда от него!  bouquet

# 124
  • Мнения: 4
 Поздравления !!!

Очаквах повече от медиите  Cry разочарованасам от тях чесно казано

# 125
  • Мнения: 160
БРАВО! може да не сте били много, но вие поставихте началото на нещо голямо в България!  newsm51

има ли начин да се сложи линк към репортажа в You Tube? - колкото се повече се разпространяват такива инициативи, толкова по-добре.

# 126
  • Мнения: 35

според мен трябва да се намери начин филма да се излъчи в тук, в България!!!

подкрепям с две ръце!!!

# 127
  • Мнения: 2 722
По канал 1 в момента, който може да гледа

# 128
  • Мнения: 2 116
Гледам!  Hug

# 129
# 130
  • Мнения: 2 722
Внезапно се оказва, че всички държавни служители са изтъркали входа на Могилино - толкова често са ходили там.
Съгласиха се за нискоквалифицирания персонал.
Много се говори за превенцията - лошо няма - а дези, които вече са влезли в системата?
Майките трябвало да се обърнат към отделите за закрила на детето за съдействие - някой да е получил помощ, точно такава от каквато се нуждае?

Търсят се възможности, разбирам ви, съчувствам ви  newsm78
Цветелина го каза много добле - не ми трябва вашето съчувствие  Peace

# 131
  • Мнения: 572
...(И пак да завършим с нещо  хубаво!).....

ПС: без коментар

# 132
  • Мнения: 2 249
ОТ всичко,което гледах-най-добре беше по НОВА ама в новините в 23-и за оставката казаха Peace

който не е гледал-ето тук
http://www.neterra.tv/bg/show.php?id=800&bm=2

И ЦВЕТИ ПРЕДИ МАЛКО ПО КАНАЛ 1 БЕШЕ СУПЕР-БРАВО ЦВЕТИ! Hug  bouquet

# 133
  • Мнения: 1 802
Цвети, гледах те! Със малко думи успя да кажеш много важни неща! Поздравления!   bouquet

# 134
  • Мнения: 836
http://www.mediapool.bg/show/?storyid=132673&srcpos=8

 Thinking

браво на организаторите!    bouquet
според мен мина добре  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт