Да изгаря пъпки

  • 25 448
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Гел с гликолова киселина на Неострата,но само вечер и без предварително изстискване на пъпките,през деня задължително крем с висок фактор. Simple Smile

# 46
Има ли нещо с което като се намажеш и гадната пъпка където е изкочила да се изгори, обели и махне , ан да я чакам да завяхва сама, нямам нерви по 5-7 дна да седя с пъпка и почвам да я чопля и вече успях и белег да си направя Twisted Evil

Да има казва се крем "Бебетан " аз лично съм много доволна от него. Като усетя да ми излиза пъпка на лицето и веднага преди лягане намазвам с крема.Той съдържа вътре и спирт и цинк и изсушава страхотно пъпката.Пробвай и не стискай пъпката

# 47
Далацин Т -1%  и зелено чайче за прочистване на кръвта yesyes

# 48
  • Мнения: 1 179
Акне Аут, много ми помага. Има активен лосион и крем. Аз съм ползвала само лосиона и съм изключително дооволна. отгоре слагам и крем Здраве заради цинка.
Peace Ползвам и двете и съм страшно доволна. Ако не на първата, на втората вечер пъпката е завяхнала и няма и следа от нея. Другия вариант е на дерматолог, гори ги с ток и забравяш за случая.

# 49
  • Мнения: 374
Аз също скоро открих Акне Аут. От около месец ползвам кремчето  и активния лосион и определено виждам добър резултат. Притеснява ме обаче факта, че когато съм ползвала Зинерит, а после и маската на Талодерма, също бях доволна, но само в началото.

# 50
  • Мнения: 1 179
Аз също скоро открих Акне Аут. От около месец ползвам кремчето  и активния лосион и определено виждам добър резултат. Притеснява ме обаче факта, че когато съм ползвала Зинерит, а после и маската на Талодерма, също бях доволна, но само в началото.

От доста време ги ползвам и ми действат, както и в началото. Но ги слагам само, когато ми се появят пъпки, не всяка вечер.

Общи условия

Активация на акаунт