Когато мъжа е по-малък ......

  • 11 148
  • 85
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
1 година в моя полза, но не слуша.

# 77
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
С32, и от какво точно те е срам? То си е за хвалба ако питаш мене  Grinning

# 78
  • Мнения: 4 733
И аз не разбрах. Чак се зачудих мъж ли е написал поста или жена...

# 79
  • Мнения: 1 909
Е, как защо,  ами ако той е на 16, а тя - на 26 си е малко за срам - той още ходи на училище и пише домашни  Wink Wink

# 80
Не мислех, че ще дойде деня, в който ще ме е срам да пиша тук с акаунта си.
За всичко има 1 път.  Embarassed
Бях дълго време с по-малък от мен - 7 години.
Разликата си личеше постоянно, колкото и да се опитвах да не мисля за това.
Върхът беше като каза - ставаше върос за бебета по принцип и за бившата му която е имало шанс да забременее след спукан презерватив.. та той каза " Ужас, щях да се самоубия ако трябваше да си продам мотора, за да оправям детска стая"
 newsm78
Не съм искала деца на този етап , но незнам защо се почувствах ужасно...
Иначе на визия даже аз изглеждах по-млада, колкото и невероятно да звучи... но какво за какво да го упреквам - аз бях същата преди 7 години, това е истината.
После като връзката ни чукна 1 година и нещата станаха дълбоки, започнах да чувствам че се задушава, сякаш някакси изкуствено беше преминал на етап , които не отговаряше на развитието му.
Реших да го напусна, преди той да ме принуди с някое свое действие..
Още се виждаме от време на време - работя с баща му. скача като полудял от мацка на мацка, ходи по дискотеки , в главата му само мотори , коли и бръмбари.
Каква огромна грешка щеше да е ако не си бях отворила очите, че е още дете и не се е наживял.


# 81
  • Мнения: 243
Разликата ни е 5 години, но по-отговорен и грижовен човек не познавам. Живеем заедно от 8 години без брак, а от близо 2години имаме и две прекрасни деца от инвитро, което, ако не беше той,надали щях да имам силите и куража да правя два пъти. Обичам го много повече от първия ден в който сме заедно, а знам че и той ми отвръща със същото Heart Eyes Той е моята втора половина. И сме много щастливи Laughing

# 82
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Нашата разлика е 4 години в моя полза.Всъщност ако някой не ме попита за възрастта ми, рядко се сещам, че съм ''каката''
Винаги, откакто се помня все съм имала връзки с по - малки от мен индивиди и винаги са ми били странни връзките, между ''баткото'' и ''дребната'' Grinning

# 83
  • софия
  • Мнения: 636
Аз съм по-консервативно - повече ми харесва като мъжа е го-голям - от 2 до 8 години. Повече ми се вижда много. А това жената да е по-голяма - 1-2 години нищо не е ама повече...не знам ама с времето си личи.Мой братовчед е по-малък от жена си, тя е 6г. по-голяма от него. Той е на 35, младее доста за възрастта си, а тя е на 41 и си е чиста леличка, сложена до него. Изглежда супер жената, подържа се ама си личи, че е по-оляма та дрънка. Принципно жените се изхабяват по-бързо, а мъжете принципно си падат по по-млади жени с времето. Отначало като са на 20-25 може да се подлъжат по някой по опитна и по-възрастна ама мъж на 34-35 да си пада по 40 годишна вместо по 25 малко ми се вижда проблемно.

# 84
  • Мнения: 1 800
Съпругът ми е 6 години по- малък от мен. Зрял, отговорен и е най- страхотният човек, който познавам. Всъщност много съм научила от него. Не бих го заменила за никой друг Heart Eyes

# 85
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Разликата ни е три години. Още като гаджета всички си мислеха, че е по-голям от мен (много младеех  Blush). Честно казано за 9 години познанство не съм усетила, че има някаква разлика във възрастта, освен ако не се майтапи понякога, че млад съм го била излъгала  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт