Пловдив- 12

  • 14 417
  • 302
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 187
Здравейте мами, аз не съм от Пловдив , но се включвам във вашата тема , за да Ви попитам - някой ходил ли е скоро на фетална морфология , УЗ /3Д или 4Д/, ако ДА - къде,при кой лекар и каква е цената?!?!? И какво ще кажете за Селена - там има ли , и доволни ли сте от клиниката и персонала ?

# 61
  • Мнения: 154
Здравейте мами, аз не съм от Пловдив , но се включвам във вашата тема , за да Ви попитам - някой ходил ли е скоро на фетална морфология , УЗ /3Д или 4Д/, ако ДА - къде,при кой лекар и каква е цената?!?!? И какво ще кажете за Селена - там има ли , и доволни ли сте от клиниката и персонала ?
Аз раждах в Селена и съм с много добри впечатления,всички доктори са професионалисти,анестезиолозите също,обслужването на персонала също,макар,че когато раждах беше лудница покрай "тази велика дата 07.07.2007"В здравния форум има 2 теми за Селена,там ще намериш отговор и на другия си въпрос,както и да разбереш всякакви подробности.

# 62
  • Мнения: 354
Ренси, за съществувашите проблеми си права и че властта трябва да им обръща внимание е така, но мисля, че не е коректно да споменаваш политическа партия - особено сега пред изборно време. Просто ми прилича на агитация. да не говорим, че много партии обещават какво ли не, а като ги изберем се скриват в миша дупка baaa

# 63
  • Мнения: 3 216
не е коректно да споменаваш политическа партия - особено сега пред изборно време. Просто ми прилича на агитация.

Не си разбрала правилно. Ренци НЕ прави предизборни агитации. Тя говори за това ,което започнахме всички заедно преди известно време,идеята се роди вьв форума ,а Ренци с още мамчета ходиха по срещи с кмета и действаха по сьществуващи проблеми.

# 64
  • Мнения: 1 174
не е коректно да споменаваш политическа партия - особено сега пред изборно време. Просто ми прилича на агитация.

Не си разбрала правилно. Ренци НЕ прави предизборни агитации. Тя говори за това ,което започнахме всички заедно преди известно време,идеята се роди вьв форума ,а Ренци с още мамчета ходиха по срещи с кмета и действаха по сьществуващи проблеми.
И все пак не е ден за размисъл . Joy

# 65
  • Мнения: 354

И все пак не е ден за размисъл . Joy
[/quote]
Ако съм засегнала някого - извинете. Но мисля че е по-добре да изчакаме да минат изборите и тогава...

# 66
  • Мнения: 117
Аз с удоволствие бих се включила в такава среща, но засега и липсва достатъчно опит от Пловдив. Дори да си призная - на фона на София, от където се преместихме, Пловдив е града мечта!!! И вероятно се дължи и на 'будни' хора и майки като вас!
Как само звучи..  Peace

Дунайка и Сандкасъл - да вземем да ги срещнем наборчетата, да ги запознаем някой ден.

Дунайка ти къде се загуби? Отскоро ли живееш в Пловдив?

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 343
Здравейте и от мен.Скоро не съм писала тук.Май ще е добре да се представя и аз по-очебийно за списъка  Mr. Green 
Горда мама на бебе Габи,родена на 18.07.2007,живеем до Гиганта.
Понеже не съм от тук,много ще се радвам,ако се запознаем с някоя мама от квартала  Laughing  Sandcastle и  Ce Dim и аз съм от юлските мами,срещала съм ви в отчетната темичка,Sandcastle,ти не ражда ли в Селена?Май по едно и също време сме били там.
И да ви питам нещо- Какви документи са нужни записване за детска кухня и колко време се чака да те включат?Имам предвид по-точно кухнята до Герджика
За тази кухня искат акт за раждане на детето и да имаш адресна регистрация в квартала.Аз записах сина си на 5 месеца и половина,но малко бях закъсняла.Започваш да взимаш при навършени 8 месеца.Живея близо до Гиганта и в парка се събираме много майки,може да се присъединиш към бандата.Само че времето ще се разваля,че ще си стоим по къщите.Около обяд сме там.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 187
Търсих в черния и в белия списък , но нищо не открих наистина ли никой нищо не знае  за д-р Р.Кунчев-акушер гинеколог - в Селена, във Весела и има частен кабинет на бул.Руски  ?!?

# 69
  • Мнения: 476
Добро утро момичета!
Аз да отбележа, че вчера станахме на 3 месеца!  Tada
Толкова бързо лети времето, че чак не ми се вярва........
Ce Dim, аз съм ЗА, но много сте далече. Обаче пък като е хубаво времето може да измислим нещо.  Hug
mamit, сигурна ли си за името? Аз раждах в Селена, но не съм го чувала, а и до като бях бременна, доста се интересувах за лекарите там  newsm78

# 70
  • Варна
  • Мнения: 187
Да сигурна съм ,всеки месец ходя при него на частни приеми

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Имам приятелка, която роди при него близнаци преди 5 години. Много беше доволна, при него искаше да ражда и третото си дете (преди година беше), но май каза че вече не работел, нещо такова  newsm78 Ако е възрастен и държи на нормално раждане е той Peace
До колкото си спомням тя роди близнаците в Окръжна болница обаче...
Съжалявам, че не мога да помогна повече. Sad

# 72
  • Мнения: 2 011
здравейте и от мен,и ние вчера станахме на 3 месеца,вече сме големи  Laughing
Ce Dim навита съм да ги срещнем бебоците,само още малко да пораснат,че с това ядене на 2 часа не мърдам по-далече от махалата.
Sve1976 ще се засечем някой ден,аз често ходя там,но или сама,или с мъжа ми,защото не познавам тук майки,не съм от Пловдив,лятото прекарахме на морето с малката и още не съм се сдушила с никой  Joy  да бутаме количките заедно  Joy
А за кухнята,аз нямам тукашна регистрация,може ли с тази на таткото?  newsm78

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 343

А за кухнята,аз нямам тукашна регистрация,може ли с тази на таткото?  newsm78
Пробвай,аз също нямах и ме върнаха,направих си временна(струва 1 лев) и го записаха,така че вариант имаш.Що се отнася за срещата в парка с това време,което прогнозират... Sad
Ама и това ще стане,само да не вали.

# 74
  • Мнения: 107
Здравейте мами и от мен.
АЗ съм мама Слави на две прекрасни слънца-ВИКТОР  роден на 25.07.2003г  и СТЕЛА  родена на 12.11 2006 г.Живеем в Тракия с/у у-ще Матевски.Ще следя темите с интерес

Общи условия

Активация на акаунт