Готов комплект за изписване или отделно дрешки?

  • 4 541
  • 87
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 474
Моите бяха отделно купени дрешки и пелена,
но ако ми беше харесал комплект щях да го взела.

# 61
  • Мнения: 3 456
Първа опция

# 62
  • Мнения: 3 478
Пелена не съм взимала изобщо. Вече беше доста топло и не ни трябваше и без това, но така или иначе комплект нямаше да взема. Може би защото тук не са практика, знам ли.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Има много красиви комплекти, но най-хубавите са неоправдано скъпи - за тези пари може да се купят чудесни отделни дрешки. Освен това комплекта наистина се използва макс. 2 пъти.
Иначе смятам, чев този ден бебчо трябва да е хубаво облечен не само заради снимките - нали това е  първия му ден навън.

# 64
  • Мнения: 317
Купи готово комплектче , от което в последствие ползвах само пелената , защото си взех отделно боди  и  гащеризонче . Сега ако трябва да решавам отново   бих взела всички дрешки поотделно.

# 65
  • Мнения: 1 269
готов комплект с пелена Peace

# 66
  • Мнения: 3 314
готов комплект с пелена Peace
    Peace

# 67
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Купих отделни дрешки по мой вкус  Peace

# 68
  • Мнения: 2 019
Нашият комплект беше готов с пелена, избран и купен от едната  му баба. Беше много хубав и пеленката, по-скоро одеалцето и до днес си го ползваме.
Аз също бих избрала готов комплект, но ако нищо не ми хареса, бих съчетала. Simple Smile
Peace

# 69
  • Мнения: 161
Купих отделни дрешки и порт бебе,в готовите има излишни неща.

# 70
  • Мнения: 528
Аз гласувах за отделни дрешки.бКогато зписваха мойта сладурана с майка ми й взехме боди,комплектче горна и долна блуза а иначе комлекта беше пелена ,възглавничка с калъфка и шапкаСега като се замисли всичко беше с един цвят но различни пакети

# 71
  • София
  • Мнения: 3 249
Ние купихме комплект без пелена и отделно смятам да взема от тези пелни които стават на портбебе.
Но моя въпрос е как занесохте дрехите? Майка ми казва че в Бургас нареждали дрехите като в подарък опакован с целуфани и тем подобни работи? Има ли подобно нещо?

Бях приготвила моите дрехи за изписването и дрехите за бебето - изпрани, изгладени и в плик, запечатан с тиксо. На плика имаше съответния надпис, въпреки че мъжът ми беше надлежно инструктиран (няколко пъти). Mr. Green Като дойде време, той ми ги донесе в болницата, а аз предадох нужното на акушерката, която щеше да ни изпише.

Няма никакъв смисъл да опаковаш дрехите за бебето като за подарък. Нали при "официалната част" - излизането пред роднините, бебето ще е вече облечено с тях. Пък и не могат да са директно от магазина с целуфаните, я! Naughty

# 72
  • Мнения: 698
Готов комплект с пелена - много удобно решение  Peace

# 73
# 74
  • Мнения: 998
Коплектите за изписване за момиченца ми се видяха много претруфени и за това сама си избрах отделни дрешки и пеленка. За отдолу беше с гащеризонче и блузка с жилетка, шапчица и увита в пеленка, но беше август месец и всичко беше тънко.

Общи условия

Активация на акаунт