За или против домашните любимци?

  • 2 736
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 632
И аз съм "ЗА".Но за съжаление сме още в ремонти и няма как да си вземем.

# 31
  • Мнения: X
За, стига да има кой да гледа животинчето - ако е куче, да =речем и няма кой да го разходи по цял ден, не считам, че е много удачно. Ние имаме рибки още преди да се роди Ния, няма да имаш никакъв проблем с тях, но те са малко, като цвете - все едно ги няма, друго си е нещо, което можеш да погалиш, но аз пък много си ги харесвам.
За котки съм върло против - такава смрад, не, благодаря и без друго имаме една баба във входа, която гледа 4 и осмърдява целия вход  Sick
Куче - много за, когато детето може да го разхожда и само, морски свинчета, хамстери, папагали - също за, само дето хамстерите бързо се гътват.
Абе хубаво си е.

# 32
  • Мнения: 46 518
Ако родителите нямат нищо против да съжитестват с животинка - за, но за себе си - против.

Израсла съм с котка, която беше чиста, не миришеше, не създаваше проблеми, но ми е комфортно да живея с животно Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 60
И аз съм ЗА. Имали сме рибки, костенурка и куче, но само кучето беше истинския любимец. Винаги може да бъде дръпнато за опашката, да бъде накарано да изпълнява разни команди ,,Легни" ,  ,,Стани" . Само дето чистенето става повече , но си струва.

# 34
  • Мнения: 2 722
За с двете ръце.
Откакто се помня у дома има поне едно куче.
Противно на мненията, че за малко дете е по-добре малко куче, аз предпочитам големите.
В момента имам едно сибирско хъски и две палави момчета, които непрестанно го тормозят /малкия се включва отскоро/, но кучката не ги закача и търпи всички издевателства. Но баткото като стане проверява има ли вода и подсеща някой да изведе кучето.
Вярно е, че чистенето ми е повечко, но не ми тежи.
За извеждането и разходката се справям, дори когато мъжът ми отсъства и трябва да излезна с децата. Въпрос на желание и организация.

# 35
  • Мнения: 924
ЗА! Вкъщи имаме гоорещ папагал Ара декоративно зайче и куче.   
Ехее браво  Laughing

И аз съм "за". У дома, В България имаме Неаполитански мастиф  Heart Eyes  В Щатите- персийски котарак. Скоро се местим в нова къща, където ще имаме и огромен аквариум.

# 36
  • Мнения: 81
Благодаря за мненията!! Hug Нямаше ме няколко дена и сте ми събрали доста материал за четене Grinning и много полезна информация newsm78

# 37
  • Мнения: 1 426
Хубавият аквариум е изключително приятно и отморяващо нещо. Под хубав нямам предвид скъп, достатъчно е да е чист и да има растения вътре.  Някой спомена, че бил скучен - изобщо не е скучен, а освен това да поседиш 10-15 минути и да погледаш рибките действа изключително релаксиращо.

# 38
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мечтая за огромен красив аквариум. Но не си мисли, че рибките не предизвикват алергии (храната им по-специално). И ако искаш хубав аквариум- знай, че е труден за поддържане. Иначе има издържливи рибки, които не обръщат коремчетата- като неоните, които освен това са много красиви, когато са много Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 528
Твърдо ЗА. Рибките обаче са скучни...  Grinning
Вземете кученце или ако ви идва нанагорно - морско свинче. Една животинка ако не я галиш и гушкаш и не може да си играеш с нея, за какво ти е   33uu
Вземете нещо пухесто и н акоето не трябва почти всеки ден да му сменяш водата щото и бебе и рибки ще ти дойде доста.Защото аз като имах рибки и обещах аз да си гледав.Да ама играта на вън ми беше по важна Та майка ми освен да се грижеше за къщата да готви да учи с мене сменше водата и на рибите
А едно куче или коте или морско свниче може да се гали и да си играеш с него а  с рибите кво-нищо

# 40
  • И тук, и там, навред....
  • Мнения: 755
За домашните любимци съм и аз! Още преди Яна да се роди в къщи имахме аквариум с рибки и котка. Сега още си ги имаме, даже рибките вече стоят в нейната стая! Grinning
Тя иска папагал, зайче, а голямата й мечта е да има куче! #Crazy
Леле-е-е, какви желания за един малък апартамент! Thinking

Общи условия

Активация на акаунт