мини парти пици

  • 6 617
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ееей, страхотна идея!  Peace

# 16
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Не се стърпях и ги направих за проба с това, което имах в хладилника - колбас и сирене.
Чудесни са!



Благодаря за идеята, asyalein    bouquet !

# 17
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Благодаря за идеята, asyalein    bouquet !

и аз трудно им се стърпявам и често ги правя, стават бързо, но и бързо свършват Joy
поне не са мазни като бутерките Peace

# 18
  • Мнения: 1 564
Ще се пробват задължително.

# 19
  • Плевен/Германия
  • Мнения: 75
Здравейте,
в момента ги правя тези мини парти пици и имам един спешен въпрос. Трябва ли да втасва тестото или направо се разточва?
Благодаря!

# 20
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Здравейте,
в момента ги правя тези мини парти пици и имам един спешен въпрос. Трябва ли да втасва тестото или направо се разточва?
Благодаря!

аз го оставям да почине за 10 мин. докато направя пълнежа.
разточвам, мажа със салцата и слагам другите неща... но специално не го оставям да втасва Peace

# 21
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Бързо, лесно, вкусно, не мазно - просто ме спечели с тази рецепта  Mr. Green
Ох, кое по-напред, аз и на кюфтенцата ти им хвърлих око  Blush  ooooh!

# 22
  • Мнения: 720
Ако направя тези мини пици вечерта,  другата сутрин дали ще са вкусни  newsm78 Питам защото се чудя какво мога да сготвя утре вечер и да изненадам едни приятели, които ще дойдат на закуска.

# 23
  • Мнения: 1 802
Много симпатично изглеждат тези пици. Вчера правих, но не такава. Утре ще взема да направя и такава  Peace мисля, че никой няма да има нещо напротив у дома. Благодаря за рецептата!   bouquet

# 24
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Ако направя тези мини пици вечерта,  другата сутрин дали ще са вкусни  newsm78 Питам защото се чудя какво мога да сготвя утре вечер и да изненадам едни приятели, които ще дойдат на закуска.

вкусни са и на следващия ден, но трябва да ги покриеш в фолио, защото иначе изсъхват. Wink

# 25
  • Мнения: 720
Asyalein, благодаря   bouquet Довечера ще ги направя  Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 3 271
Лелеее, супер изглеждат, още утре ще се пробвам да ги направя.

# 27
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
Ако направя тези мини пици вечерта,  другата сутрин дали ще са вкусни  newsm78 Питам защото се чудя какво мога да сготвя утре вечер и да изненадам едни приятели, които ще дойдат на закуска.

вкусни са и на следващия ден, но трябва да ги покриеш в фолио, защото иначе изсъхват. Wink

Сигурно може и да ги претоплиш малко в микровълновата  Thinking
Благодаря за идеята, ще ми влезе в употреба в края на месеца! Изглежда лесно и вкусно  Peace

# 28
  • Мнения: 720
Мммммм, много вкусни станаха, хрупкавки ...    Crazy
Между другото това е първото тесто, което успявам да умеся и да стане нещо след като се опече  Hug

Последна редакция: вт, 16 окт 2007, 21:59 от Eli*

# 29
  • Мнения: 224
И аз ще пробвам,изглеждат страшно апетитно. smile3501

Общи условия

Активация на акаунт