Днес съм щастлив(а)/тъжен(а),защото...........

  • 17 424
  • 440
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: X
Айде и аз в отбора. На още чудещите се в какъв филм са.  newsm78
Ма нейсе - ще го бутаме. Ту добре ту зле. Аз днес добре. Ма от утре нова седмица - нов късмет - при мен - лош.

# 211
  • Мнения: 451
Траянкеее,ако знаеш моята майка к`ви ми ги говори,"успокоителни",ама след това успокояване да ти е драго да се гръмнеш. Все едно не е наясно въобще с живота ми,какво е било  какво е,каква е реалността. Абе,с една дума ,к`во толкова е станало,пред мен само рози ,едва ли не#Crazy
А филма прелива от трилър към латино сериал ooooh!
Дъщеря ми е така вкарана в него,за което никога няма да си простя,защото като капак на всичко се усещам,че започвам да споделям с нея отчаянието си и това и се отразява много зле. Но понеже тя беше с мен и беше свидетел на връзката,имам чувството,че най-добре ме разбира,но трябва да се спра!

Сабина,ако можеш,живот и здраве,като започнеш работа-вземай Вяра.Веднъж май ти писах,4 години това го играх,не се свиква.Вярно детето здраво и гледано,ама що рев и тормоз и пътуване  ooooh! Стискам палци за резултатите ти за работата,май за вторник спомена нещо Peace

# 212
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
И аз момичета като вас се питам тези въпроси newsm78,ама голяма компания ,голям отбор сме се събрали тука и нито една май не може да си отговори (на другите също)как можехме да го допуснем това.??? Thinking
Е,моята МАРИЯ Е ПРИЗНАТА И НОСИ ИМЕНАТА МУ(но ???????),какво от това???? CloseМай по-добре да не беше я признавал.Никой ,никой от роднините на баща и не звънва да пита,как е това дете. Twisted Evil
Забравиха я всички ,а най-напред собственият и баща? Cry
А майка ми като почне с това;ще се справим;-......... е,тя може и да се справи но аз незнам понякога как. Thinking
Финансово,всеки намира начин и се оправя,но емоционално май не е толкова лесно.Тъкмо мислиш,че си успял,и излиза ,че не си или ,че е било само временно.... #Crazy
Ох,знам ли вече и аз!!!!!?????

# 213
  • Мнения: 2 274
На два пъти се чудя дали да пусна, това което искам да кажа...все пак ще го направя, защото то  наистина е това, което мисля и чувствам в момента, макар  и да нямам представа откъде имам този оптимизъм и сила да го направя...
Не всички тук знаят моята история  (тези, които я знаят, могат да ме разберат най-добре), НО аз ВЯРВАМ, че това, което ни се е случило е било, за да израстнем, за да сме подготвени за чудесното, което ще ни срещне след това...В момента аз изживявам една магия...И ако е трябвало да понеса, всичко до този момент- дори само на този етап- заслужавало си е. Зная, че това, за което съм мечтала съществува...И то само се докоснах до него...за повече да мечтая не смея...но права съм била- има, същестува!
Обещавам публично да си призная и да застана на стълба на позора, ако греша, за да ме линчувате! 
  Embarassed

# 214
  • София
  • Мнения: 1 753
Женичка, пожелавам ти не само да те докосне, ами да ти се лепне като гербова марка и да няма отърване!  Hug
И никога да не се наложи "доброволния линч". И дано си права за всички!  Praynig
И благодаря за хубавите думи!

# 215
  • Мнения: 194
Здравейте милички!Аз от няколко дни не съм писала,бях си на Монтана....господи колко е хубаво и спокойно там,не ми се връщаше в гадната София SadБебчо там беше спокоен,но от както се върнахме не спира да плаче...вече се побърквам...
В събота моята приятелка имаше рожден ден и...ходихме на дискотека...искарах си супер,отпуснах се и поне за малко се от къснах от мислите за дечко...пак се срещнах с 1 бивше гадже и познаите....не съм правила нищо с него,само се гушкахме и целувахме....чувствах се спокойна,защитена...щастлива!Но...тук идва голямото НО...нищо няма да се получи знам го,той ми наговори много хубави неща,на които не вярвам,а мн ми се искаше да са истина...още първата вечер като се прибрах и му звъннах..малко поговорихме и каза,че има мн работа след малко щял да звънне...е,така и не звънна!Вчера пак аз първа писах и той отговори,абе...защо трябва да ме лъжат...колко държат н амен,как искат да бъдат с мен и тн....защо направо не си кажат какво искат и аз ще прецена..ДА или НЕ!!!Много пъти му повторих,че е излишно да ми се обяснява в любов,но той го прави...знам обаче,че ще ме разочарова и..се питам ,защо...защо говорят мили думи...който не мислят и чувстват?!!!  Confused ГУШКИ И ЦУНКИ ЗА ВСИЧКИ ЛИПСВАХТЕ МИ!!!  Hug  Heart Eyes

# 216
  • София
  • Мнения: 4 493
На два пъти се чудя дали да пусна, това което искам да кажа...все пак ще го направя, защото то  наистина е това, което мисля и чувствам в момента, макар  и да нямам представа откъде имам този оптимизъм и сила да го направя...
Не всички тук знаят моята история  (тези, които я знаят, могат да ме разберат най-добре), НО аз ВЯРВАМ, че това, което ни се е случило е било, за да израстнем, за да сме подготвени за чудесното, което ще ни срещне след това...В момента аз изживявам една магия...И ако е трябвало да понеса, всичко до този момент- дори само на този етап- заслужавало си е. Зная, че това, за което съм мечтала съществува...И то само се докоснах до него...за повече да мечтая не смея...но права съм била- има, същестува!
Обещавам публично да си призная и да застана на стълба на позора, ако греша, за да ме линчувате! 
  Embarassed

А защо не ни разкажеш - на тези които не знаем цялата история -  съкратен вариант newsm78

# 217
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Годзилке,Диони е права разкажи малко повече. PraynigПомниш ли какво бях писала наскоро в темата ,която спорехме??? Crossing Arms
Днес е една от нас утре може да съм аз,затова се радвам когато на някой от тук му се случи нещо хубави,еле пък открие отново любовта??? Hug Hug Hug

# 218
  • Мнения: 2 274
А защо не ни разкажеш - на тези които не знаем цялата история -  съкратен вариант newsm78
Става въпрос за това, защо съм родител, който отглежда сам децата си...но не е това акцента в случая.
Може би има моменти в постинга ми, които разбирам само аз.
Просто исках да (ви) предам малко  от вярата си... Simple Smile

Последна редакция: вт, 06 ное 2007, 13:58 от Godzilla

# 219
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Днес ми е много тъпо. Не точно тъжно. Страхливецът вчера не се яви на делото, нито адвокатът му. Бяхме само аз, Пела, съдията , секретарката и представител на отдела за закрила на детето.
Днес ново двайсет- свекърва ми подала жалба срещу майка мйи. ooooh! Тия хора не са в ред. Не знам какво е писала, утре майка като отиде в полицията ще и кажат. Може би се жалва, че са наврели ку...я и син в кучи  г.з.- да ме прощавате, ама нямам нерви. И тая жалба ако я пратят като дело в съда, както предните 2... ooooh! За сега делата ни са 5, с това ще станат 6 hahaha Направо имаме абонамент в съда. bowuu
Детето е с него от петък, заминали са цялата рода накуп в друг град след училище, не е ясно кога ще си напише домашните.
Идиоти от класа са тия роднини на моите деца. Нямам думи. А и търпението ми свършва вече- ще обърна другия край на лопатата. #2gunfire

# 220
  • София
  • Мнения: 4 493
А защо не ни разкажеш - на тези които не знаем цялата история -  съкратен вариант newsm78
Става въпрос за това, защо съм родител, който отглежда сам децата си...но не е това акцента в случая.
Може би има моменти в постинга ми, които разбирам само аз.
Просто исках да (ви) предам малко  от вярата си... Simple Smile
Точно така ще ни предадеш от оптимизмът си - като пълво разкажеш какво ти е минало през главата и това което ти е в момента, а и може би повече хора ще разбираме писаното от теб  Wink

# 221
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Айдеее, старата песен пак на нов глас. Вече съм тъжна, защото не мога пак да си взема детето. Отново се обажда с уговорки, че щял да остане у баща си. А чантата му е тук и още не е писал за утре домашни. Да посмее да не го доведе- утре рано пак съм цъфнала в отдела за закрила на детето. #2gunfire

# 222
  • Мнения: 1 732
Абе Джемма, този мъж няма акъл за пет стотинки... Tired

# 223
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Абе Джемма, този мъж няма акъл за пет стотинки... Tired

Аз знам, сега номерът е да го докажа в съда. Peace Laughing

# 224
  • Мнения: 44
днес съм тъжна, всъщност съм ядосана на детето си. дразни ме. започвам да губя контрол и да крещя. имам нужда от време за себе си. откакто съм родила съм 24 часа нон стоп майка-година и половина. нощите ми също са окупирани- малкия се буди поне по 6-7 пъти за дозата си кърмене. а през деня е много обсебващ-непрекъснато иска да го занимавам нещо, колкото и да пробвам да го науча да си играе сам. а излезем ли навън почват своеволията. ама независим се извъди-все ще тръгне в противоположна посока, все иска всичко сам. това целях, така го учех, пък и той си е такъв по наследство, но днес това ме изкарва от равновесие. груба съм към него и после се самобичувам, че съм гадна майка. знам, че е временно, вероятно е ПМС, но в тия моменти не издържам и ми е трудно да се взема в ръце. представях си и декларирах пред таткото, че ще имам един ден в седмицата само за мен, далеч от деца, с приятелки на бар. а ето че съм тотално вързана. абсолютно никакво време за мен, единствено когато малкия спи си открадвам по някой час за четене. с угризение, защото времето не стига и има да се вършат толкова много неща.
ох, напрежението поспадна, поотпуших малко парата. благодарна съм за съществуването на този сайт и за възможността да си излеем мъката/яда.

Общи условия

Активация на акаунт