Слагате ли в спален чувал децата нощем?

  • 6 711
  • 154
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 581
Зимата задължително,имам и по тънки за пролетта и есента лятото не.

# 121
  • Мнения: 307
Слагам го в чувалче, защото иначе спи отвит, а вече е студено. Лятото спеше отвит, но сега вече не. Сега съм доволна, защото в чувалчето не се поти. Преди, ако някое одеало случайно успееше да остане отгоре му, се будеше мокър, а сега не.  Peace

# 122
  • Мнения: 244
а някой може ли да ми каже от къде да си купя чувалче аз съм от софия

# 123
  • Мнения: 5 026
Не, не го търпи и спи отвит  Confused

# 124
  • Мнения: 11 018
Харесах й едно чувалче и може да я пробвам тази зима, докато още е малка и не е проходила.

# 125
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
От 3-4 дни слагам, харесва й засега.

# 126
  • Мнения: 105
Тази нощ сложих малката в чувал, не спря да мрънка, въобщене сме спали, почти съм сигурна, че е от чувала.Тя спи по корем и сега не можеше много много да се движи, май не го понася и няма да я мъча. Иска ми се и ние с тати да поспим

# 127
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
а някой може ли да ми каже от къде да си купя чувалче аз съм от софия

  Shocked Rolling EyesАми в 80% от магазините в които продават детски дрехи ги има.Днес купих дебел чувал, 130см. за 23лв. от пазара в Люлин.

# 128
  • Мнения: 1 006
Да,слагам го в спален чувал.Иначе не трябва да спя цяла нощ,за да ставам да го завивам.

# 129
  • Мнения: 244
а някой може ли да ми каже от къде да си купя чувалче аз съм от софия

  Shocked Rolling EyesАми в 80% от магазините в които продават детски дрехи ги има.Днес купих дебел чувал, 130см. за 23лв. от пазара в Люлин.
благодаря ти   bouquet просто не бях сигурна че ако питам в някой магазин ще ме насочат

# 130
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Задължително спи с чувалче, лятото беше с по-тънко, а сега съответно с доста по - дебело. Иначе през пет минути трябва да ставам да я завивам. С едно мятане на крачетата и одеялото е вън.  Joy Мисля, че й харесва в чувалчето  Peace

# 131
  • Мнения: 2 978
Не...!

Като бебе да, но сега не иска и да чуе.

# 132
  • Мнения: 592
И двете спят в чували

# 133
  • Мнения: 196
      Като говорим за спални чували... да питам и аз нещо.
Какви спални чували се предлагат на пазара (като модели). Аз бях купувала миналата зима, но сега малкия юнак е вече пораснал. Можете ли да ми помогнете. Някой линк, да видя нещо
     

# 134
  • Мнения: 4 443
в чувалче, страх ме е да не изстине Peace

Общи условия

Активация на акаунт