Моята бременна темичка :)

  • 3 300
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 329
Слончи,
ей откога чакам да се разпиша най-после.

Честито миличка! Лека и прекрасна бременност ти желая и красиви бебета накрая.
Стягай се, такива слончета ще получиш


Аз залагам на 2 момчета

# 61
  • Мнения: 529
Ей Наденце, едно официално честито и от мен.  Grinning Много лека и безпроблемна бременност ти желая  Heart Eyes И викам да приготвяш корделите, че отдавна съм ти казала, че две мацки ти се падат от баницата Wink

 знаеш ли колко трудно се намира снимка на слоница с 2 слончета? Добре че не останаха 3, че тогава съвсем зор щях да видя.  Mr. Green

# 62
  • Варна
  • Мнения: 841
Бреййй, доживях  Mr. Green...официално честито   bouquet, знам те, че летиш от щастие, от сега нататък, все така  Hug



п.п .....че дупе да ти яко  Mr. Green

# 63
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
СЛОНЧЕТКЕ,  честито за прекрасната новина и на теб!   Wink
   Нека двата мушморока растат здравички, да те подритват...здравичко и да те даряват с щастие. Стискай кълки, раздавай усмивки и мисли женски имена.   bouquet

# 64
  • Мнения: 1 419
Честита ви удвоена радост, Слончи  Hug. Много се радвам да видя темичката ти. Пази се много от тук до края и вярвай силно на инстинкта си.   bouquet

Най-накрая ще заприличаш поне за малко на слонче  Joy

# 65
  • Мнения: 6 442
Поздравления!!!!!!!!  bouquet

# 66
  • Мнения: 553
Честито мила  Hug  Лека бременност и най-сладките бебчета като му дойде времето   bouquet

# 67
Честито, безпроблемнна докрая и здрави бебчета на финала!   bouquetHug

# 68
Не те познавам, мило слонче! Случайно прочетох темичката ти, нямам проблем, не съм и имала, но много близки имат такива проблеми и те разбирам прекрасно! Желая ти здраве, много здраве и сила! Чака те най прекрасното нещо в един живот!

# 69
  • Мнения: 67
Честито и от мен, Наде!  Hug  Лека и безпроблемна бременност и на финала здрави и щастливи бебоци!!! 

ПП. заедно бяхме на процедурите през юли
Помниш ли че се видяхме на първия преглед на 22.08, вие тъкмо отивахте, а ние вече знаехме че имаме 2.  Laughing
Илияна

# 70
  • Мнения: 84
Голямо двойно ЧЕСТИТО! и от мен не се познаваме, но такава новина и история не мога просто да я подмина и да не непоздравя, е виждам я малко със закъснение, но..... пази ги малките слончета, леко раждане и много щастие  261uu  261uu  261uu  261uu   smile3535на цялото слонско семейство! Wink  bouquet  bouquet  bouquet Hug

# 71
  • Мнения: 471
Благодаря ви!  newsm51

П.С. Иленце, помня те естествено Simple Smile лека бременности ти пожелавам и аз на теб  Hug

# 72
  • Мнения: 3
Честито и от мен!  bouquet

Последна редакция: пт, 26 окт 2007, 22:21 от Kristasha

Общи условия

Активация на акаунт