Липсва ми "На кафе"...

  • 5 092
  • 93
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 43
Аз също много харесвах "На кафе".Всичко ми харесваше.Имаше интересни гости,полезна информация,съвети.Просто едно приятно разтоварване,много ми липсва.
Преди да го спрат чух,че трябвало да остане едно от двете-"На кафе" или "Море от любов" и Халваджиян решил в ефир да остане второто.
А "Следобед с ТВ 7" наистина е хубаво предаване,на който му липсва "На кафе" нека го гледа.

# 46
  • 1st floor
  • Мнения: 9 113
харесваше ми - тогава бях бременна и го гледах почти всеки ден...жалко , че го спряха...

# 47
  • Мнения: 1 165
като ви чета тука,започвам да си мисля,че аз нещо съм объркана.чак пък такова превъзнасяне за това предаване за "готвене и плетки".имало е и интересни неща ,но да ми липсва не.
Ами в момента, както съм се откъснала от реалния живот, това предаване щеше да ми дойде добре. Не, че с малката ще можех да го гледам от началот до края, но щях да пускам телевизора за фон и да поглеждам от време на време. И от тази гледна точка-да, липсва ми.

# 48
  • Мнения: 209
На мен също ми липсва,винаги ми е било много интересно,още повече ,че много харесвам и Гала Simple Smile

# 49
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
На мен също ми липсва,винаги ми е било много интересно,още повече ,че много харесвам и Гала Simple Smile
Peace

# 50
  • Мнения: 467
Липсваше ми много- да, но после ме врътнаха заниманията и сега освен, ако се сетя да си купя списанието се сещам, че имаше и такова предаване. Не гледам другите предавания с Гала. Много са ми лигави. Иначе нея я харесвам, но в "На Кафе" имаше повече свобода от сега....

# 51
  • Мнения: 16
И на мен ми липсва много това предавана.Гледах го всеки ден защото бях бременна а след това по майчинство.Гала е любимата ми водеща, много я харесвам като ли4ност, излъчване и предаването беше много разнообрано и интересно,само Варвара много не можех да я понасям.
   трудно бих я нарекла "личност"..... Stop
Peace

# 52
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
И на мен ми беше любимо.

# 53
  • Мнения: 4 496
Не ми липсва толкова "На кафе" , колкото ми липсва Иван Станчев. Tired

# 54
  • Мнения: 467
Да...много:-(
Но пък Оксана се справя страхотно с неговата роля...

# 55
  • Мнения: 17 987
И на мен ми липсва. Харесвам Гала, има леко чувство за хумор и разговорите с нея вървят леко, сякаш без сценарий. Докато Марта просто ме разочарова, лигава, прекалено патетична, говори прекалено много за себе си... мисля че сгреши  с това амплоа. Въобще според мен в българския тв ефир тази ниша- за женски предавания си стои празна. През седмицата нямам време, но събота и неделя с удоволствие бих гледала такива неща- рецепти, мода, красота, уют в дома.Обикновено ми крадат идеите, дано откраднат и тази. Имаше един немски канал такъв, много неизвестен, tm3, по цял ден това вървеше, не ми писна за една година, все нещо ново, интересно, неангажиращо. В неделя просто не знам какво да гледам- спорт до полуда

# 56
  • Мнения: 105
На мен определено не ми липсва Гала, но по това време на деня определено ми липсва хубаво и интригуващо предаване. Whistling

# 57
  • Мнения: 7 418
Да...много:-(
Но пък Оксана се справя страхотно с неговата роля...
  Би ли уточнила,моля,какво имаш предвид? Rolling Eyes
  Да не би и тя да е астролог?

# 58
  • Мнения: 467
Да, ученичка ( при това добра) на Иван ( лека му пръст). Сега тя прави хороскопите в списанието.
Мисля, че повече информация можеш да получиш на сайта на Иван. http://www.ivanstanchev.com/

# 59
  • Мнения: 7 418
Да, ученичка ( при това добра) на Иван ( лека му пръст). Сега тя прави хороскопите в списанието.
Мисля, че повече информация можеш да получиш на сайта на Иван. http://www.ivanstanchev.com/
  Благодаря ти! Hug

Общи условия

Активация на акаунт