Имали ли сте връзка с шефа си

  • 16 144
  • 200
  •   1
Отговори
# 135
Какво да направя, че попадам за втори път на готин мъж. Никой не е казал, че ще стане нещо. Просто споделих че ме кефи-толкоз
Какво стана с първия?  Popcorn
Първия беше преди сто години

Е ся на колко си??  newsm78
Grinning все още млада, пък и мн добре разбираш какво значи израза "Преди сто години" нали?

# 136
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Изглежда Вероника Марс и Алекса81 са едно и също лице.  Thinking Някой мод ще потвърди ли?

# 137
  • Мнения: 4 787
Изглежда Вероника Марс и Алекса81 са едно и също лице.  Thinking Някой мод ще потвърди ли?
Хохохохохоо, много тъпо Mr. Green

# 138
  • Мнения: 3 268
Знаток,има си и положителните черти.13 заплата ти е в кърпа вързана. Wink Grinning

# 139
  • София
  • Мнения: 1 892
Изглежда Вероника Марс и Алекса81 са едно и също лице.  Thinking Някой мод ще потвърди ли?
  Заподозрях го още на предната страница  Whistling

# 140
  • Мнения: 2 716
Знаток,има си и положителните черти.13 заплата ти е в кърпа вързана. Wink Grinning
Или пък изобщо нямаш регламентирана заплата  Tired Което може и да е за добро. Харчиш неговата  Twisted Evil

# 141
  • Мнения: 10 758
Изглежда Вероника Марс и Алекса81 са едно и също лице.  Thinking Някой мод ще потвърди ли?
Хохохохохоо, много тъпо Mr. Green
Тъпо, да, но факт Joy
Или са приятелки, в най-добрия случай Mr. Green
Раздвоение на личността Mr. Green

# 142
  • Мнения: 7 474
Изглежда Вероника Марс и Алекса81 са едно и също лице.  Thinking Някой мод ще потвърди ли?
Хохохохохоо, много тъпо Mr. Green

Повече от тъпо  Wink Това за сведение  Sunglasses
Цитат от Правилника-
11. Забранена е регистрацията и активното използване на повече от един прякор от един и същи потребител.

# 143
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Прегледах постовете и на двете. Да, едно и също лице са. И...да, изглежда има някакво заболяване. Съжалявам.


Лео, от раз мога да изброя пет ника, които не спазват съществуващите правила. А точно това правило много лесно може да се заобиколи. Всъщност, да, едва ли някой мод ще може да го потвърди.

# 144
  • Мнения: 2 759
Изглежда Вероника Марс и Алекса81 са едно и също лице.  Thinking Някой мод ще потвърди ли?
                 Освен ако не са сродни души... или ти тази тема си я пропуснала  Whistling...

# 145
  • Мнения: 2 631
Темата отиде в киреча!  Whistling

# 146
  • Мнения: 2 716
Къде е отишла темата?
http://www.bgtree.net/info-%D0%BA%D0%B8%D1%80%D0%B5%D1%87
От тук не става ясно.  Embarassed

# 147
  • Мнения: 809
Да, стана ми кума и кръстница на детето.
 Laughing

# 148
  • Мнения: 10 758
Да, стана ми кума и кръстница на детето.
 Laughing
Mr. Green

# 149
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Защо нападате момичето? Всеки си носи глава на раменете/е някой и между краката/.
 

Не я нападаме, бъзикаме се с нея.  Grinning Съжалявам, но ми е смешно - било шеметно с оня шеф, затова сега иска другия шеф. То от шеф до шеф има разлика. Аз бих предпочела да се вгледам в човека, а не в шефа, ако ме разбираш.
Едва ли се вгежда в шефа, по-скоро в човека. А това, че човека и е шеф-кво от тва

Нищо, важно е любов да има, нали така? Само дето девойчето само по шефове се заглежда, пък и не забелязвам да страда, че е "заменена с по-нов модел" - това ми намирисва на друго ....
ако ме разбираш.

Общи условия

Активация на акаунт