АГ клиника "ЕВА"-Сливен-изкажете мнения !

  • 143 674
  • 528
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4
Katrin2009 - Във всяка болница има случаи като твоя, аз специално за окръжна знам най много гафове, а и наскоро кумата ми загуби бебето при д-р Пашева, затова няма смисъл от това  Naughty.Аз в окръжна ходих последно август на преглед  е по голяма мизерия няма ooooh!

# 46
  • Мнения: 70
Иииииим баси, Катрин, направо успокои момичето.  Sick
Във всяка болница от всеки 10 човека-2-3ще са недоволни. Същото важи и за лекарите...
3 страници се изписаха суперлативи за Ева...Аз родих при д-р Йорданов и цял живот ще го благославям. Ти ако искаш си го проклинай..
Нека момичето само реши къде да роди...Успех, мила, и да не забравиш да пишеш като се прибереш, независимо къде и как си родила-резулата е важен!!!! Hug

# 47
  • Мнения: 3
ще пиша като родя.дано всичко мине както трябва.

# 48
  • Мнения: 106
написах си мнението за клиника ева,тя искаше да знае отзивите както от доволни,така и от недоволните,мамчета,и си мисля че трябва да си кажа мнението,а и  в евата няма никаква апакатура ако се усложни нещо с бебето,и ги карат в окръжна.Имаше 2 момичета на които им докараха бебетата в окръжна,защото нещо се обърква по време на раждането в евата и макйте на бебетата бяха в евата а децата им в окръжна,това нормално ли е да функционира болница без апаратура та исках да кажа че 5 дни майките на бебетата бяха в евата(защото раждали секцо и трябва там да им свалят конците),а бебчетата в окръжна,та майката да се чудят как са бебетата без да могат да ги виждат.

# 49
  • Мнения: 438
 Катрин, първо искам да ти кажа, че се радвам, че всичко с теб и с бебето ти е наред Peace
Хубаво е и това, че в темата се включват и недоволни хора  - по този начин човек може да си изгради мнение за определени лекари  (в твоя случай е д-р Йорданов).Все пак с тази цел е пусната темата - да се разбере мнението на хората - доволни и недоволни.
Но има и нещо друго - няма болница и лекар без гафове. Е, в случая ти гафа не е просто грешка, а си е направо "несвършена работа".Но все пак едно е да упрекнеш виновния, и съвсем друго е да дадеш негативно мнение за болницата.
И накрая - лекарите от Окръжна болница се опитват да привлекат пациенти по един много недостоен и просташки начин - като ги плашат с това, че частните болници нямат достатъчно кувьози и добра апаратура. Само че има едно голяяяямо "НО" - и то е, че или са неинформирани, или им е по-удобно да си измислят. Болница "Хаджи Димитър", откакто е в нова сграда, е и с ново оборудване, за което в Окръжна ще боравят най-рано след поне пет години.
В "Ева" също имат 3 нови кувьоза - немски са и моделът им е от 2008 г.
 За преместването на децата, които са в тежко състояние ще кажа само това, че е нормално  частните болници да направят това, защото ако не дай Боже се случи така, че детето почине, така ще я погнат от различните институции тази болница, че най-малкото ще е загуба на пациенти, а в най-лошия случай може и да й се наложи да приключи с дейността.Докато при един смъртен случай в Окръжна какво ще стане?  lorit да каже, щом кумата й е загубила бебето си там.Но и без да казва аз знам отговора, защото има теми в тази връзка.Който иска да посети подфорума "Родители, преживели загуба"

Последна редакция: сб, 04 апр 2009, 14:29 от sonya83

# 50
  • Мнения: 11
Здравейте на всички мамчета, аз ще раждам месец саптември и също съм се насочила към аг ева. Може ли някой да ми каже колко време по-рано трябва да отида за да се уговоря с лекар?

# 51
  • Мнения: 41
Преди 17 дена родих в болницата,цялата ми бременност беше наблюдавана там и съм много доволна!

# 52
  • Мнения: 85
Здравейте на всички мамчета, аз ще раждам месец саптември и също съм се насочила към аг ева. Може ли някой да ми каже колко време по-рано трябва да отида за да се уговоря с лекар?
Аз ще раждам другият месец.Насочила сем се към Д-р Дичева и тя ми каза да и се обадя като вляза в първата седмица от 45-то  дена преди термина  за да ме прегледа .

# 53
  • Мнения: 11
Здравейте,
може ли някой да ми каже какво трябва да се носи за мен и бебето когато се ражда в клиника Ева? На мен ми е първо раждане и не съм много наясно с тези неща. Embarassed

# 54
  • Мнения: 438
 Когато аз раждах там (2007 г) за бебето искаха само памперси - 10 бр.
За себе си носех сапун, шампоан, тоал. хартия , 2 комплекта пижами (но с нощница ще ти е по- удобно да кърмиш), чехли, бельо, дамски превръзки (нощните са за предпочитане, защото имат по-добра абсорбация)
В началото от полза ще ти е помпата за кърма - за стимулиране на лактацията.Така че можеш да си вземеш, защото аз в началото нямах и разкарвах мъжа ми да ми купува Blush
Нещо, което не бях си и помисляла да взема бяха т. нар. "силиконови зърна".Гърдите ми са с по-меки зарна, мисля, че ги наричат "плоски зърна", и по-тази причина бебо не можеше да суче - направо хлътваха.И тъй като нямах никаква информация по въпроса, чух от една акушерка за тези силиконови зърна, които ми решиха проблемите.
Това е всичко, за което се сещам. Някой друг може да допълни ако се сети за още нещо.

# 55
  • Мнения: 11
sonya83 , благодаря ти много за инфото. Ако някой друг маже да ми каже нещо повече моля пишете, може и на лични.

# 56
  • Мнения: 247
Днес звънях до клиниката и ми казаха, че нищо не се заплаща само престоя като цената за ден май ми казаха 4лв. и нещо, като ме питаха дали съм здравно осигурена.

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 537
Днес звънях до клиниката и ми казаха, че нищо не се заплаща само престоя като цената за ден май ми казаха 4лв. и нещо, като ме питаха дали съм здравно осигурена.
Да - 4.80 лв на ден /2% от мин. заплата/ за престоя, за нормално раждане не знам дали се плаща, но за секцио по твой избор е 800 лв, а по медицински причини е 200 лв /но на мен ми излезе 300 лв, понеже ти прибавят в последствие конци, някои изследвания и т.н./. Една майка беше писала, че секцио по спешност е 80 лв./ в смисъл при започнало норм. раждане и има усложнения/.

# 58
  • Мнения: 247
Надявам се да няма усложнения и  да не се стига до секцио поради усложнения.

# 59
  • Мнения: 11
Здравейте момичета, имате ли някаква представа какво изискват да се носи при раждане в АГ Ева за теб и бебо? И аз съм се ориентирала за раждане там но всичко още ми е много мътно.

Общи условия

Активация на акаунт