АГ клиника "ЕВА"-Сливен-изкажете мнения !

  • 143 610
  • 528
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 14
Здравейте, скоро ми предстои да раждам. Бях се насочила към тази болница, но като прочетох темата и се замислям. Тъй като коментарите са доста стари, ще съм благодарна, ако някоя мама, която е раждала наскоро там да сподели своето мнение. Ще се радвам и на коментар за д-р Пенков. Simple Smile

# 526
  • Мнения: 1
До всички който искат да родят в болница Ева Сливен ако искате да родите здрави бебчета и вие да сте добре не отивайте там държаха сестричката ми 6 часа с кравоизлив без да се обръща внимание и ние като званяхме ни лъжеха че е всичко е добре и била в съзнание не можахме да я спасим при секцио доктор Ал Али е видял че матката и почна да кърви при раждането и я прибра и остави в стаята 6 часа с кравоизлив не обърнаха внимание и на нас ни казваха че сестричката ми е добре и била в съзнание лъжци мошеници сега сестричката ми не сред нас не отивайте там ако ви е мил живота болката е много силна

# 527
  • Мнения: 5
До всички който искат да родят в болница Ева Сливен ако искате да родите здрави бебчета и вие да сте добре не отивайте там държаха сестричката ми 6 часа с кравоизлив без да се обръща внимание и ние като званяхме ни лъжеха че е всичко е добре и била в съзнание не можахме да я спасим при секцио доктор Ал Али е видял че матката и почна да кърви при раждането и я прибра и остави в стаята 6 часа с кравоизлив не обърнаха внимание и на нас ни казваха че сестричката ми е добре и била в съзнание лъжци мошеници сега сестричката ми не сред нас не отивайте там ако ви е мил живота болката е много силна
Моите съболезнования за сестричката ти. Жалко е за младото момиче и детенцето, което остава без майчица. Жалко е, че и доктора е неглижирал проблема и се е стигнало до този фатален изход. Търсете си правата, макар че това няма да върне сестричката ви. И двете си деца раждах там, за щастие съм нямала проблеми и даже бих казала, че съм доволна. Но пак казвам- нямала съм проблеми по време на ражданията.

# 528
  • Мнения: 2
Само не ходете при Спанова.Тази жена ми провали бременността.След преглед при нея ми каза да остана в болницата още на същият ден ,защото бебето било много надолу а не трябвало(аз бях в 8г.с) Каза ,че ще съм на някаква терапия без много много обяснения… При приема чаках около 1час да не кажа повече в стаята до родилното,чувайки писъци на раждаща жена,аз си чаках да дойде някой да ме настъни в някоя от тези хубави и уютно стаи. Дойде някаква сестра забравих й името и ме попита дали имам болки,казах й не! Аз се чувствах добре всъщност,при което тя се учуди защо ще лежа там и след като видя каква система трябва да ми сложат се усъмни доста.Системата беше натриев хлорид:) Бях там 3дни в невидение какво ще се случи с бебето ми и с мен .Спанова не дойде нито веднъж,разбрахме се по телефона да ме види пак на 3тия ден и така дойде и той.Рано сутринта си мислих,че тя ще дойде да ме извика ,но Нее  аз отидох и като ме видя не беше много щастлива да кажем …Чаках я пак пред кабинета ,да се наговори с някакви хора.Това се случва в един мега студен коридор а аз по нощница естествено,но на нея не й пукаше! Та видя ме пак ,не ми каза нищо освен дали чувам сърцето на бебето и аз казах НЕ ! Не знам след това го усили явно и вече успях да чуя ,но не биеше толкова силно .Като цяло в 11та ми седмица реших да отида при друг доктор и за съжаление ми казаха лошата новина .Бебето нямаще сърдечна дейност бях го изгубила още в 8та седмица .Ако тая Спанова си вършеше работата както трябва и да поема отговорността да казва какви неприятности могат да се случат щях да избегна този стрес.Аааа и да не забравя да кажа ,че само,когато й се дават пари и подаръци тогава се превръща в добър доктор.От една позната го знам Simple Smile Но понеже аз нямах какво да й дам .Освен ,че ми взе 60 лв не знам защо след като съм осигурена …Просто искам да си отваряте очите и като видите такива дърти мастии да не се лъжете и да им се доверявате

Общи условия

Активация на акаунт