АГ клиника "ЕВА"-Сливен-изкажете мнения !

  • 143 808
  • 528
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 3
Благодаря ти, че ми отговори наистина ми е много притеснено и едва ли ще мога да мигна тази вечер обземат ме глупави мисли и много се страхувам дано вси1ко е на ред с моята принцеса това е най важно... Hug

# 496
  • Мнения: 55
Здравейте момичета аз съм от Стара  Загора и се насочвам към тази клиника.Искам да попитам след секциото колко дни е престоя в болницата?Какво се заплаща?Необходимо ли е от сега да си сменя следящия бременността лекар?Извинявам се за глупавите въпроси.

# 497
  • До Балкана
  • Мнения: 100
sunny_28, престоят е 5 дни в общия случай. Ако си планирано секцио по медицински причина то се заплаща от касата и в този случай си плащаш само конците, леглодена (5 дни) и мисля имаше някой и друг консуматив. С две думи - 2010 година платих към 70 лева.
За смяната на лекаря има 2 варианта - изкарваш си женската консултация при този, който те следи, разбираш се с лекарят, който искаш да те оперира и няколко дни преди това отиваш да си вземеш картона и всички документи от лекарят, който те е следил. За мен това е неуместно защото бебето може да реши да излезе по-рано и второ - винаги може да се пропусне някой документ, а после разправията до Ст Загора - Сливен е допълнително усложнение.
Втрия вариант е да си смениш лекарят още сега с този, който си избрал да ти води секциото.
Успех ти желая и здраво бебче на финала!

# 498
  • Мнения: 55
Благодаря за бързия отговор

# 499
  • Мнения: 55
А ако секциото не е по медицински причини колко се заплаща

# 500
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Това ще го уточниш с лекарят, който си избрала. Мисля, че има някаква корекция в цените от както аз раждах, затова не искам да те заблудя.  Peace

# 501
  • Мнения: 55
благодаря ти

# 502
  • Мнения: 55
Здравейте момичета има ли скоро раждали в "ЕВА" нещо за бебето носи ли се,че това забравих да питам.След секцио кога те раздвижват?

# 503
  • Мнения: 4 780
За бебето не искат нищо, но аз си носих пелени/памперси, крем за дупето, мокри кърпички.
За раздвижването зависи при кой лекар ще си. Моя ме раздвижи 24 ч. след операцията.
Успешно раждане  Hug

# 504
  • Мнения: 55
Аз ще съм при доктор Йорданов

# 505
  • Мнения: 4 780
Аз ще съм при доктор Йорданов
и аз бях при него.

# 506
  • Мнения: 55
доволна ли си аз съм вече супер притеснена да не стане нещо

# 507
  • Мнения: 4 780
Да, доволна съм. Нормално е да си притеснена. Аз не се успокоих докато не видях бебчетата си живи и здрави.

# 508
  • Мнения: 55
кога видя бебетата

# 509
  • Мнения: 4 780
Веднага след като бях в съзнание, още в интензивното.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт