Златна есен иде вече, в паяк щъка МАРТенското буболече!

  • 9 447
  • 284
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 515
Момичета,цялата треперя...толкова се уплаших.Бях оставила малката на спалнята и отидох да пусна пералнята и по едно време чувам че плаче уплашена,отивам в спалнята и какво да видя,паднала на земята по лице... ooooh!Ужас!Плака малко,но много се уплаших.Сега си се смее...Ох,много е гадно като видиш малкото ти съкровище че е паднало.Сега съм я сложила в шезлонга,закопчана,вече няма да я оставям сама. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 907
bebeemily, Поздравления за първата ви годишнина!
Желая ви много прекрасни години заедно!

lubricant, бях пуснала тема за столчетата и в "На пазар", там има още няколко предложения: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=231516.0

Аз попара ще въвеждам другия месец (такава е схемата на докторката), дотогава май не препоръчва да въвеждам глутена под друга форма. Днес започва месцето - пилешко.
А, днес сме и на консултация, ще се отчета после моята дребка колко (и дали ooooh!) е пораснала, че нали бях писала, че беше отслабнала миналата седмица.

А, последно - тази нощ беше голямо неспане  Crazy, добре че сега подремнах 1/2 час. Май нещо коремчето я тормози Киара newsm78

# 32
  • Мнения: 337
bebeemily честита годишнина  bouquetда празнувате и златна свадба  bouquet (и пак да ми почерпиш във форума) Laughing

гърне аз взех първо някакво от 3лв.не можеше да седи на него ,голяма му беше дупката Mr. Green после му взех на Nuk  май те са с най-малката дупка обли ръбове и си седи на него много добре,но всички на всичко веднъж свърше една работа на него Mr. Green

хайде чао отивам пак да бъркам кашите по вашите съвети Hug

# 33
  • Мнения: 907
Момичета,цялата треперя...толкова се уплаших.Бях оставила малката на спалнята и отидох да пусна пералнята и по едно време чувам че плаче уплашена,отивам в спалнята и какво да видя,паднала на земята по лице... ooooh!Ужас!Плака малко,но много се уплаших.Сега си се смее...Ох,много е гадно като видиш малкото ти съкровище че е паднало.Сега съм я сложила в шезлонга,закопчана,вече няма да я оставям сама. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Наталче, добре че Мишел се е успокоила! Щом вече се смее и е бодра, сигурно нищо й няма Hug

Мами, бебоците ни се развиват ежедневно и не се знае кога ще могат да направят нещо, което сме си мислели, че не могат! Трябва да сме много внимателни и по възможност да не ги оставяме без надзор без да са обезопасени. На мен докторката веднъж така ми се накара като видя как съм оставила Кика в нас, та оттогава внимавам.

# 34
Ехо честита ни темичка.
Аз да ви кажа за нас.Сега сме на диета нищо не ядем освен мляко Нутрилон нисколактозен и по една лъжичка оризова каша в яденето.Водих я на гастроентеролог, нали последния месец наддаде само 100 гр., а и ми отказва захранването  нищо не иска и много плаче и пръцка като голям човек и доста пъти(вашите правят ли го и кога),та затова 2 седмици така с млякото само и после започваме с начале със захранването направо ужас.Чета че вашите бебоци месце ядат а ние....
Иначе от 2 дена я слагам в проходилка тя сама си определя колко да стои вътре но определено бързо и писва не повече от 15-20 мин.
Нямаме си още зъбче, но са на път Simple Smile))
Казва ма-ма,ам-ам, на-на и понякога дори го изкарва на песен Simple Smile
Сега след няколко дни ще я водя пак да и вземат изледвания-кръвна картина и стерилна урина да видим да няма пък някоя бактерия в урината.
Някое от вашите бебенца пило ли е това мляко по лекарска препоръка и ако да какви са отзивите от него.Аз досега ползвах Аптамил.
Знаете ли повече за тези бактерии в урината от каде мога да се информирам какви са признаците и тнт
Стискайте палци всичко да е оки
Целувки на бебченцата ви и лек ден изпълнен с хиляди усмивки дарени на вас от вашите слънца!!! Simple Smile)

# 35
  • Мнения: 1 198

Минавам набързо да ви пожелая весел ден,а по-късно ще се включа повече!
И аз се замислям дали да не купя музикално гърне!В чуденка съм и за проходилка - да или не!
Десем,знам,че имаше проблем,затова трябва да спреш кърменето.Просто се чудех дали без  хапчета може да се спре.Че моята драстино намаля,вече не суче изобщо и ...просто свърши номера.Изцеждам по съвсем малко сутрин и вечер!Извевнъж секна Embarassed

# 36
  • Мнения: 178
момичета ама вие като ги слагате в проходалки могат ли да седят и пълзят бебовците защото на мен ми казаха че трябва да седи само стабилно и тогава проходалка а той още се клати не може хубаво да седи

# 37
  • Мнения: 192
Ехо честита ни темичка.
Аз да ви кажа за нас.Сега сме на диета нищо не ядем освен мляко Нутрилон нисколактозен и по една лъжичка оризова каша в яденето.Водих я на гастроентеролог, нали последния месец наддаде само 100 гр., а и ми отказва захранването  нищо не иска и много плаче и пръцка като голям човек и доста пъти(вашите правят ли го и кога),та затова 2 седмици така с млякото само и после започваме с начале със захранването направо ужас.Чета че вашите бебоци месце ядат а ние....
Иначе от 2 дена я слагам в проходилка тя сама си определя колко да стои вътре но определено бързо и писва не повече от 15-20 мин.
Нямаме си още зъбче, но са на път Simple Smile))
Казва ма-ма,ам-ам, на-на и понякога дори го изкарва на песен Simple Smile
Сега след няколко дни ще я водя пак да и вземат изледвания-кръвна картина и стерилна урина да видим да няма пък някоя бактерия в урината.
Някое от вашите бебенца пило ли е това мляко по лекарска препоръка и ако да какви са отзивите от него.Аз досега ползвах Аптамил.
Знаете ли повече за тези бактерии в урината от каде мога да се информирам какви са признаците и тнт
Стискайте палци всичко да е оки
Целувки на бебченцата ви и лек ден изпълнен с хиляди усмивки дарени на вас от вашите слънца!!! Simple Smile)

Нашта гастроентероложка му беше изписала по едно време този нисколактозния Нутрилон. Тогава беше с разстройство, пръцкаше и той много, болеше го корема и имаше слуз в акото. Извинете за натурализма, но миришеше кисело и беше пенливо. Mr. Green  Според нея и това, което после прочетох - това са характерни признаци за непоносимост към лактозата. После, обаче го спряхме, защото подозренията бяха за нещо по-сериозно - алергия към белтъка на кр. мляко. Според докторката вероятно първоначално е направил алергия към белтъка на кр. мляко и впоследствие се е отключила непоносимостта към лактоза. Та сега сме на Прегомин - нищо кравешко няма в него.
На пазара има и абсолютно безлактозно мляко - al110.
За лактозната непоносимост има таблетки, съдържащи ензима лактАза, който разгражда лактозата и облекчава храносмилането. Лошото е, че в БГ ги няма. Намират се под различни търговски наименования. Пусни Гугъла и ще ги намериш - в руски и немски сайтове. Според докито, има ги и в Гърция.

# 38
  • Мнения: 192
Забравих да кажа, че едва когато го захраних с ориз и картофи /запичащи/ се оправи. Сега ака гъсто и по 2 пъти на ден. Да чукам на дърво де...  Praynig

# 39
  • Мнения: 1 467
за попарата - аз май още няма да давам, не ми се струва кой знае какво, сутрин оставям млякото за сега. иначе съм чувала, че е по-добре с вода, отколкото с чай, понеже чаят малко пречи на усвояването на калция в сиренето. не знам до колко е вярно.

# 40
  • Мнения: 1 004
Здравейте от нас  Hug
Аз вече давам в 9 попара, в 12 пюре, в 3-4 каша или кисел и после ако е гладна малко плодово пюре или от кашите на ганчев и след това сме на кърмене
Обаче пак е със сополи, чудя се вече дали не е от зъбите горе..единия го извади сега другия чакам..

Пазете бебчовците  Hug Че са много шавливи, аз моята изобщо не я оставям на високо, защото тя просто си пълзи и за секунда минава леглото..вече я държа на пода да си седи и играе, заградила съм и сега е по-спокойна, но пък тези дни много студено и избягвам да я слагам.

За мама и тате...бях чувала че каквото първо каже детето, такова ще ти е второто/следващото
Дени каза мама, а "Т" не можеше да каже до 10 месеца, Вики сега си таткосва постоянно, а "М" не казва...
Жалко че нямам сили за още едно, можеше пък да излезе вярно това  newsm78   Grinning

# 41
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Нямах интернет три дни, току що прочетох тази тема и отивам да дочета старата.

Да се отчета от консултацията, на 6м и 10 дни Андрея е с мерки 9 кг и 71 см. Не може да си стои още стабилно на крачетата, тежи й дупето май, но иначе я слагам за по няколко минутки в проходилката,  когато много се е разкисилила и се чудя вече, какво да я правя.

# 42
  • Мнения: 1 420
Здравейте!

Най-накрая успях да се доредя до ПиСи-то от мъжо  Mr. Green Тук времето е супер и след малко отиваме на разходка. У нас също е около 22 градуса, но не пускам парното през деня, само към 4ч. през нощта се включва за 1 час.
Вчера взех на Кари бебешки бисквити и тя много ги хареса. Смуче си ги докато омекнат и после отхапва и дъвче. Много е смешна, цялата се омазва  Laughing Може да се правят и на "попарка" с малко АМ.
Зайо, дано Вики се оправи  Hug Ние още сме киселаци и нямаме зъби  Sad
Наталче, малката е добре, спокойно! Ами все по-шавливи стават бебоците, няма как  Mr. Green
Дюканките, днеска ми е първият от 3те протеинови дни. До сега за 1 седмица съм - 3 кг! Мноого съм доволна!

Хайде до после!

# 43
  • Мнения: 1 420
Честита годишнина на bebeemily! Нека винаги сърцата ви да преливат от любов един към друг и да споделите всеки един момент заедно, независимо дали ще е тъжен или радостен. Бъдете един на друг упора и нека малката Емили ви дари с много красиви и незабравими моменти!

# 44
  • Мнения: 178
Winnie аз от вчера съм на една диета извара и чай 3 дни и после продължавам с дюкан

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт