Златна есен иде вече, в паяк щъка МАРТенското буболече!

  • 9 448
  • 284
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • София
  • Мнения: 8 318
Честита годишнина на bebeemily! Нека винаги сърцата ви да преливат от любов един към друг и да споделите всеки един момент заедно, независимо дали ще е тъжен или радостен. Бъдете един на друг упора и нека малката Емили ви дари с много красиви и незабравими моменти!
Присъединявам се към поздрава

# 47
  • Сливен
  • Мнения: 894
Честита годишнина на bebeemily! Нека винаги сърцата ви да преливат от любов един към друг и да споделите всеки един момент заедно, независимо дали ще е тъжен или радостен. Бъдете един на друг упора и нека малката Емили ви дари с много красиви и незабравими моменти!
Присъединявам се към поздрава
и аз Peace
да се похваля вчера за пръв път готвих на малката newsm44 и според мен стана добре.
Сложих домат,картоф,морков и 2-3 зелени бобчета и малко зехтин,като се свариха зеленчуците пасирах и с бульончето  ги разредих малко  chef
аз още не съм взела проходилка,но мисля,че е крайно време.Малката вече съвсем уверено пълзи и се изправя. Simple Smile

# 48
  • Мнения: 221
Bebeemily, честита годишнина и от мен Hug
Аз също съм с две придобивки - гърне на Бертони, от немузикалните, дано се окаже по-издържливо, отколкото някоя от мамите описа newsm78, и столче за хранене на Чиполино Whistling Много съм доволна  Rolling Eyes
Да се оплача последните няколко нощи Кали направо ме подлудява - събужда се посред нощите и започва едно хленчене, един рев #CrazyВ чудо се виждам ooooh! Приспивам го, уж  newsm78, и тамън да го оставя в креватчето, скача и всичко наново Tired Направо не знам къде се намирам - така бях свикнала да си поспивам нощем ConfusedМисля си, че са зъби newsm78 Ама нъц ThinkingВсеки ден проверявам и си стоим само на двете зъбчета от преди два месеца. Дано премине по-скоро това чудо и пак да си спиме сладко Crazy

момичета ама вие като ги слагате в проходалки могат ли да седят и пълзят бебовците защото на мен ми казаха че трябва да седи само стабилно и тогава проходалка а той още се клати не може хубаво да седи

Изчакай PeaceПравилно са ти казали Rolling Eyes Ще ви дойде времето и за проходилка  bouquet

# 49
  • Мнения: 164
Привет и от нас!
Момичета вие сте много напред с материала - гърнета, проходилки, лазене, изправяне Joy
Вики ооще не може да седи стабилно на дупето си, така че аз изобщо не съм си и помисляла за гърне. Иначе и на мен ми се иска да приключим скоро с тези памперси и детенце да е със сухо дупе. Вики също така и не лази. Аз се притеснявам от този момент, защото живеем в къща и подът ужасно студен, на това отгоре във всекидневната сме с теракот. Shocked незнам къде ще лази това дете newsm78
Вече седми ден Палечка е хрема. Буди се мин 1 път на нощ, а понякога и по два пъти. Нерва е, дави се от секрета, започна да си подърпва и ушите (бях чела, че децата го правят при възпаление на ушите). Обадих се вчера на педито  итя само ни смени капките, въобще не предложи  да я прегледа отново. #2gunfire Така че се принудихме да повикаме един друг периатър, но нали се сещата, че на него си плащаме. Та човекът я прегледа и каза, че няма възпаление на ушите, слава богу. Показах му  икръвните изследвания на Вики, за които педито ми каза, че са ОК. Според него обаче хемоглобина е нисък и ни изписа Малтофер. Ако не го бях извикала, щях да си живея в заблуда.
Та такива одисеи покрай нас

# 50
  • Мнения: 164
Честита годишнина на Bebeemily!!!
В тази връзка се сетих, че вчера си изхвърлих букета от сватбата (03.09.2005) в реката до нас и с мъжа ми си пожелавахме различни неща, докато го гладахме как плува надолу във водата Grinning

# 51
  • Мнения: 178
4o4ka и ние не лазим е не седим стабилно още а аз се притеснявах че сме само ние

# 52
  • Мнения: 413
 Честита годишнина на bebeemily и от нас  bouquet
4о4ка,букета не го ли хвърля на момите и ергените.Ние моя не сме ходили да го вземем и си остана в една братовчедка на татито.
 Някой давал ли е вече лук? newsm78

# 53
  • Мнения: 304
4о4ка, колко ви е хемоглобина? Ние утре сме на консултация и педиатърката ни натискаше за нови кръвни изследвания, но аз упорито отказвам повече да ми дупчат детето. На 6 м. хемоглобинът ни беше 113? А при вас?

# 54
  • Мнения: 1 232
Здравейте милички,аз все още съм заместила само две хранения на Стела,пюре и каша другите са млечни,-аптамил,глутена всеоще не съм въвела,но мисля до две-три седмици да го въведа и него с каша,от няколко дни слагам по малко жълтък в обедното зеленчуково пюре и редувам един ден зеленчуково един ден месно.А от къде разбрахте че освен в кашите на милупа млякото е краве пише ли някъде?Стела още не стои стабилно на дупе на краченца също това не и пречи обаче да иска да е права само и на ръце голямо гугукане голямо разхождане,то затова и не сме много редовни напоследък.Види ли ме,че се запътвам към компа и почва да ръмжи Mr. Green

# 55
  • Мнения: 251
 Здравейте, момичета.
 Не съм писала от няколко дни, защото бях болна, но четях редовно.
 Браво на всички, които са на диета. Hug Аз още не съм, но заради боледуването съм отслабнала 1 кг.  Whistling
 За гърнето - много сме напред. Party Вече хващам почти всяко ако на гърне. Голям е кеф за мен, а и за Генчо предполагам, защото не се омазва целия и миенето на дупето е много по-бързо и лесно.
Със захранването - доста сме назад обаче. Опитвал е доста неща, но нищо не харесва.  ooooh!
 За приборите и столчето за хранене. Има хиляди варианти, всички обаче са за улеснение на майката.  Като че ли баба ми със специален стол и лъжица е хранила. Важно е бебето да се чувста приобщено към семейното хранене, а пък с какъв прибор и с какъв стол - това са маловажни неща.  Grinning Това е моето мнение  Stop
 Сега приятен ден от нас.  Simple Smile
 
 

# 56
  • Мнения: 1 420
Някой давал ли е вече лук? newsm78

Да, аз. Беше в готово пюре на Хип - зеленчуково.

Кари не може да си седи стабилно на дупето. В количката няма проблем, но иначе не стои, само се клатушка, а хем всеки ден я слагам с възглавници около нея. А от изправянето и пълзенето сме много далеч  Mr. Green Имаме проходилка, но още не я ползваме точно защото Кари не стои стабилно.
Искре, добре щом си решила да почнеш първо с другата диета  Peace Аз да си призная не издържам на глад и затова почнах Дюкан  Grinning

# 57
  • Мнения: 299
Мацки, някоя чувала ли е че прюретата на Ганчев се мелели заедно с корите newsm78.
Бимба, драго ми е да Ви видя Heart Eyes.
Танче, бързо оздравяване Hug

# 58
  • София
  • Мнения: 8 318
Мацки, някоя чувала ли е че прюретата на Ганчев се мелели заедно с корите newsm78.
....
Какво се мели заедно с корите ?...
... ами тЕ там са витамините Joy няма после да се хабят да добавят изкуствени ... това разбира се в кръга на шегата.... иначе предполагам повечето неща не ги белят, но картофите тиквите надявам се да ги белят (надявам се и другите производители правят така)
Бимба, за млякото - пише го на кутиите на кашите/на пюретата, нещо от сорта на "пълномаслено сухо мляко"
ДАН, аз праз съм давала - домашно, и май и лук ако не бъркам пюрето на Хипп "Заешко с картофи и копър" май беше и с лук newsm78
Я, кажете сега и какви проходилки "карат" бебоците, че аз от баткото нямам май ще купувам  newsm78
Днес дадох кисело мляко(На баба) около 1 суп. л. хареса й.

# 59
  • Мнения: 907
Десем, развесели ме Simple Smile Аз не съм го чувала това за Ганчев. Знам, че в голяма част от техните пюрета има масло, затова докторката ми препоръча да не захранвам с тях.

Бимба, благодарение на теб и аз вече съм яко зарибена от La Redoute Simple Smile Мерси боку, че го показа Hug Между дгугото, май morgause беше пускала линкове към този онлайн магазин, но тогава не знаех, че прави доставки и до България.

МЕжду другото, morgause, все се каня да те питам как би трябвало да се произнася ника ти, ако не е нетактичен въпроса?

Проходилка засега мисля да не ползвам, пък ще видим.

Общи условия

Активация на акаунт