Сладко или солено?

  • 6 008
  • 145
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 408
Аз и преди и сега си налитам на солено,а пък казват че ще имам момиченце Peace

# 136
  • Мнения: 5 713
Аз с Маги много сладко ядох. По солено по принцип не си падам.

# 137
  • Мнения: 339
Когато бях бременна със сина ми умирах за сладко, най-вече за шоколод, а по принцип не си падам по сладките неща. За сега ми се хапва повече соленичко, ще видим как ще е следващите месеци. Искам момиче.

# 138
  • Мнения: 1 371
Скъсвах се да ям и солено, и сладко. Но най-вече кисело - например лимоните си ги ядях, като бонбонки. Родих момченце.

# 139
  • Мнения: 674
Ям повече сладко,чакам момиченце  Peace

# 140
  • София
  • Мнения: 1 230
И двете си хапвах. А пък като ме сложиха на диета и забраниха сладките неща, да видиш как ми се ядяха шоколади, сладкиши, бонбони и т.н. Имам мома.

# 141
  • малкия град
  • Мнения: 127
Казват, че има зависимост за пола и вкусовете на бременната мама. Повече солено се ядяло с момчетата, сладко с момичетата. При мен беше вярно. Аз по принцип много обичам сладко и всеки ден хапвам по нещо. Докато бях бременна, за 9 месеца не съм вкусила грам нещо сладко  Stop При вас как беше?
Peace все едно съм го писала аз  Wink

# 142
  • Мнения: 402
И през двете ми бременности не ми се ядеше нищо сладко, а само неща, които по принцип не обичам да ям.  Така че гласувах за две солени от различен пол.

# 143
  • Мнения: 268
Ядях си и сладко, и солено с еднакъв апетит - имам момче Peace
Според мен няма никаква зависимост между вкусовите предпочитания и пола. Аз бях чувала подобна теория за сладко и кисело (сладко-момиче, кисело-момче). И тя не беше вярна в моя случай Naughty.

# 144
  • Мнения: 40
И с двете бременности не близнах сладко - две момчета.

# 145
  • София
  • Мнения: 2 967
Интересно, че аз обичам сладко, а докато бях бременна изобщо  не ми се прияде кой знае колко сладко Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт