Сладко или солено?

  • 6 023
  • 145
  •   1
Отговори
# 90
  • Русе
  • Мнения: 2 354
само салдко хапвах.
Имам момиче

# 91
  • Мнения: 474
В началото на бременнността изобщо не съм си и помисляла за сладки неща - не можех да ги понасям, за сметка на това пък си пийвах по малко оцет  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Винаги съм избягвала сладкишите /колкото и да ги обичам/, защото много ми се лепи  smile3514, но в края на бременността така ми се ядеше сладко, че направо откачах  Crazy. Та гласувах за - Сладко. Момиче.

# 92
  • Мнения: 3 268
Ядях повече солено и двата пъти.Имам момче и момиче.Но с момичето най-много ми се ядяха мазни и тлъсти банички.Видех ли баничарница и не издържах просто.КФС също,любимия ми Зингер.Ужас,не знам как не станах 100 кг.И мома ми се роди след цялото това солено и пикантно ядене.

# 93
  • София
  • Мнения: 3 787
Предпочитах солено и имам момче Laughing

# 94
  • София
  • Мнения: 275
Хапвах много сладко и имам момиче! Grinning

# 95
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Хапвах си доста солени неща,сладки работи почти не съм опитвала.Имам момче.

# 96
  • Мнения: 272
Само солено набивах и таратор в промишлени количества и имам мома.

# 97
  • София
  • Мнения: 5 079
не вярвам на подобни градски легенди. По принцип не си падам по сладкото особено, имам момче, незнам дали е случайност или в резултат на вкусовите ми предпочитания...  Laughing

# 98
  • София
  • Мнения: 593
При мен не ядях само кисело и солено изядох на мама суровата туршия преди да е станала сьвсем Embarassedпьк имам момиченце.Обаче всички баби с тия твьрдения направо ме докарваха до сьлзи щото много си я исках принцеската Blush

# 99
  • Мнения: 4 406
ъхъ, вярно беше с първото дете  Laughing
за мое съжаление и сега налитам само на месо и туршия,а и докторката ми видя , че нося мъж, което потвърждава теорията ...

# 100
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Повечко соленко си хапвах. Сдобих се с девойка, обаче  Wink

# 101
  • Мнения: 469
Казват, че има зависимост за пола и вкусовете на бременната мама. Повече солено се ядяло с момчетата, сладко с момичетата. При мен беше вярно. Аз по принцип много обичам сладко и всеки ден хапвам по нещо. Докато бях бременна, за 9 месеца не съм вкусила грам нещо сладко  Stop

И при мен се оказа вярно.

# 102
  • Мнения: 1 701
Не съм имала никакви по-различни предпочитания към храни.

# 103
  • Мнения: 27 524
Извинявай за забележката. Peace

Ти пък, няма за какво  Hug

Оправи го Реза, може с 3 опции вече  Simple Smile

# 104
  • Мнения: 1 666
Ядях и сладко, и солено. Имам момче. Обаче ме избиваше много и на апетит към кисели неща.

Общи условия

Активация на акаунт