Почистване на горна устна?

  • 33 884
  • 107
  •   1
Отговори
# 90
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 135
И аз да се включа  - ходих на фотоепилация, но май не съм особено доволна! Вярно, че отидох само веднъж, но от това което бях чела, смятах, че още след първата процедура, ще има някакъв ефект ... ама не! Сега след около месец и половина, космите се виждат още по-силно и ме е налегнало огромно колебание, дали отново да отида или да се върна към пинсетата?!!!
Ужасно ми е неприятно това, че след като излезеш от салона, не си с почистени мустаци, а всъщност си с подрязани ... обръснати!

# 91
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Личия, крем за депилация на лице. ....Ползвам го на около 20-30 дни ...

Не е ли доста по - кратък ефектът от него?

# 92
Аз съм от Варна и си записах час в Скин лайн за  Лазерна епилация обаче на брадичка.Мустачките си ги махам много лесно с депелтоар или с епилатор и не е всекидневно,докато на брадичката имам космички за скубане всеки ден това страшно ме тормози.Но ми казаха.че сега трябва да ги бръсна 3 седници преди първата процедура,което страшно ме депресира.Някои ще ми каже ли поне имали ефект от тази лазерна епилация,дали да се мъча 3 седмици пък и немога да стоя все в къщи.Благодаря предварително!

# 93
  • Мнения: 581
И аз да се включа  - ходих на фотоепилация, но май не съм особено доволна! Вярно, че отидох само веднъж, но от това което бях чела, смятах, че още след първата процедура, ще има някакъв ефект ... ама не! Сега след около месец и половина, космите се виждат още по-силно и ме е налегнало огромно колебание, дали отново да отида или да се върна към пинсетата?!!!
Ужасно ми е неприятно това, че след като излезеш от салона, не си с почистени мустаци, а всъщност си с подрязани ... обръснати!
А защо козметичката така ти ги подрязва/обръсва? Не може ли да ги оскубе с пинсета след фотоепилацията?

# 94
  • Мнения: 123
Аз бях пробвала с лентички за лицева епилация,но се зачервих мното.Махам си косъмчетата с пинсета у дома.
не растът бързо,а вече и почти нямам.Немога да кажа защо е така.Бях пробвала с епилатора,но не е това методът.Боли а и резултат няма

# 95
  • Мнения: 332
 Ето ,този крем за депилация на лице ползвам аз и съм изключително доволна.Няма го досадното скубане и зачервяване,просто перфектно  Crazy

# 96
  • Мнения: 421
и е траен ефекта така ли?
а да не стават по-грубички после? от крема...?

# 97
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
И мен кремът ме съмнява  ooooh! Няма отскубване на корена и едва ли ефектът е толкова траен.
mama_tony, през колко време го ползваш?

# 98
  • Мнения: 1 775
Ползвам лентите за лице на Strep с масло от авокадо и витамин Е. Скубя на около 3 седмици, ако междувременно изникне някое заблудено косъмче, го махам с пинсета. Много е болезнено, отокът и зачервяването спадат за около 1 час, но по-добре така, отколкото с косми. Един-два пъти се е случвало да ми излезе някоя пъпчица след епилацията, но не е болка за умиране.

# 99
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Аз пък си ги махам с епилатора.Пускам го,стискам зъби,пускам по някоя сълзичка и всичко е приключило за няма и минутка.

# 100
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 473
Пинсетата играе при мен. Но все повече се замислям за фотоепилация  Thinking
От епилатора ме е страх  Simple Smile Кремът не ми вдъхва доверие. От лентичките се отказах, защото винаги остава нещо за пинсетата след тях, а пък за какво ми е двойна работа  Stop

# 101
  • Мнения: 332
И мен кремът ме съмнява  ooooh! Няма отскубване на корена и едва ли ефектът е толкова траен.
mama_tony, през колко време го ползваш?

 Ползвам го през 1-2седмици,зависи много какво е окосмяването.Ако сте махнали руси косъмчета или мъхчета,поникват много по късно,но ако косъмчетата са загрубели от скубане,дебели и черни,употребата на депилатора е по честа.
 Ефекта не е много траен,това е депилатор все пак,но косъмчетата поне не загрубяват,кожата става много чиста и гладка  Laughing Но и скубането не е трайно,аз съм ги скубала и точно за 3 дена имам черни бодливи косми.
 Депилатори за лице има на много фирми,аз просто показах този,който ползвам,но мисля да пробвам и другите   bouquet

# 102
  • Мнения: 421
mama tony...абе то наистина не е важно на колко време се прави - важното е ефекта да е добър и да не загрубяват с времето.От кога си така - с депилатоар?
Аз попринцип ги махам с пинсета и съм що-годе доволна,но ми се иска да открия най-добрия вариант

# 103
  • Мнения: 332
Ползвам го от 3 месеца,наистина не загрубяват косъмчетата. Peace Нали знаеш от опит глава не боли,ако искаш пробвай.

# 104
  • Варна
  • Мнения: 552
И аз да се включа по въпроса.Имах руси косми на горната устна, но с възрастта /37/взеха да потъмняват и от известно време започнах да ги изрусявам с Блонда. Малко ставах като рижа котка,ама нищо. Никога не съм ги скубала и не смеех да не стане по зле. Епилатор нямам и не искам, че боли/пробвала съм на краката/. С депилатоар не съм ги махала,защото с него пада и най-малкия мъх и ако ги оставя да не стане като брада т.е. да не станат по тъмни и гъсти.
Ходя на лазерна епилация вече втори път. Чух по радиото рекламата, обадих се и се записах без много да се ровя в нета.
Предупредихаме, че тъмните се повлияват по-добре. Трябва да се ходи 5-6 пъти един път в месеца. По тъмните косми вече ги няма, остава да се преборя с русите, но и да останат не ми пречат само да няма тъмни. В студиото ,където ходя казаха, че след Нова година ще получат лазер за руси косми. Дано имам късмета да се отърва от тях.

Общи условия

Активация на акаунт