Почистване на горна устна?

  • 33 846
  • 107
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 421
Аз ги махах с най-обикновена пинсета до сега. И то не 100%,а само по-тъмните..мъхчето не ми пречи,защото наистина е много късичко и редичко и не се вижда.Но наскоро миписна и реших и аз да ида на лазерна епилация...четейки тук,обаче се разубеждавам.Значи около... 35% от косъмчетата са ми тъмни (тях скубя с пинцета) ... и по вашият споделен опит - само те ще се махнат? Другото,което искам да питам. .. мислех да ида на лазарна епилация,но не съм от София. Дали е опасно,ако новооткрития салон тук.... не са много опитни - може ли да ми направят някоя голяма беляили няй-много да не ме обезкосмят като хората?

# 61
  • София
  • Мнения: 4 966
Благодаря!  Peace
Намерих координатите на два салона - на Витошка и в Бъкстон в друга тема. Даже и клипче на процедурата. Вече съм навита за тоя метод.

С какво този метод превъзхожда кола маската?
Според мен е по-щадящ за кожата.На мен точно не ми стават пъпчици след махане с конец,за разлика от кола маската. Peace
Благодаря.
Трябва да опитам,надявам се да не се получава разкъсване на косъма..

# 62
  • Мнения: 982

Благодаря.
Трябва да опитам,надявам се да не се получава разкъсване на косъма..
Космите се махат чрез отскубване,не се накъсват.
Мисля,че ще останеш доволна.

# 63
  • Мнения: 12
Скоро си купих лентички за лице, но не мога да се престраша да ги използвам  Rolling Eyes
Опасявам се точно от пъпчиците които могат да се появят Sad  Иначе си ги изрусявам или по тъмните ги махам с пинсет. Някъде бях чула че се продават кремове за изрусяване някои чувал ли е за такива? Тези косми са ми голяма мъка  Cry

# 64
  • София
  • Мнения: 1 603
Никой ли не ползва игла (с ток) newsm78?

Аз.
Дори си мисля, че е най-удачния вариант. Става бързо, доста по-трайно е, пък и съвсем не е скъпо.

# 65
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Според мен не е необходимо въобще да се махат.И аз се бях замисляла по този,но моята козметичка ме разубеди.

# 66
  • София
  • Мнения: 1 603
Според мен не е необходимо въобще да се махат.

За теб лично, може и да не е необходимо - ти си знаеш.
НО в повечето случаи е просто наложително  Naughty ... доста голяма грозотия е някоя мацка, и червилце сложила и отгоре мустачки ...  ooooh!

# 67
  • Мнения: 87
supi4ka,
При епилацията с игла на теб остават ли ти белези, защото на мен от няколко косъма последния път ми останаха и никак не ми харесва. Close
Не знам дали ще се махнат, но козметичката, при която ходя напоследък много ме претупва и дори не маха всички косми.
Можеш ли да ми кажеш къде ходиш, може и на лични?

# 68
  • София
  • Мнения: 1 603
За десетина години само веднъж съм имала гадните червени пъпки. Просто вечерта трябваше да съм някъде и понеже нямаше време през обедната почивка скокнах до салона.  Не можех да чакам хич, а една от стажантките предложи веднага да се заеме и вместо да се приведа в приличен вид ... Embarassed
Салона е на Скобелев до НДК, ако те устройва като място ще търся тгелефони /щот ми е до работата и съм се записвала на място не се сещам къде съм го забутала/ , но по принцип тази услуга се извършва в почти всички салони,

# 69
  • Мнения: 1 019
Благодаря!  Peace
Намерих координатите на два салона - на Витошка и в Бъкстон в друга тема. Даже и клипче на процедурата. Вече съм навита за тоя метод.



А В ПЛОВДИВ КЪДЕ ИМА МАХАНЕ С КОНЕЦ И ДОВОЛНИ ЛИ СТЕ?

# 70
  • Мнения: 769
боря космите на това място с фото епилация.. като направя 5-6 процедури ще видим какъв е резултата..

# 71
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Според мен не е необходимо въобще да се махат.

За теб лично, може и да не е необходимо - ти си знаеш.
НО в повечето случаи е просто наложително Naughty ... доста голяма грозотия е някоя мацка, и червилце сложила и отгоре мустачки ...  ooooh!
Права си но така както е обяснено разбрах че почти не се виждат.И аз според мен имам нужда от махане но все още не се осмелявам.

# 72
  • Мнения: 3 410
боря космите на това място с фото епилация.. като направя 5-6 процедури ще видим какъв е резултата..
A би ли ми казала в кой салон ходиш на фотоепилация. Благодаря

# 73
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Ползвам лентите за лице на Стреп. Бързо, лесно, удобно, не се появяват пъпчици. Peace

# 74
  • Мнения: 12
Това дали се появяват пъпчици не зависли ли от тип кожа? Какво ще кажете за изрусяването на тези досадни косъмчета и начините по които може да се направи?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт