Почистване на горна устна?

  • 33 845
  • 107
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 87
supi4ka,
Удобно ми е там до НДК, би ли казала кой е салона?

# 76
  • София
  • Мнения: 1 603
Салона е на Скобелев мисля че беше на №7 - на 20-тина метра от сладкарница Неделя, до него има китайски ресторант. На табелата пише Медицинска козметика.

# 77
  • Мнения: 3 782
Да се включа и аз. Пробвала съм с пинсета, боли,но мога да кажа,че бавно израстват косъмчетата. Дали обаче са по дебели Rolling Eyes
С епилатор съм ползвала два или три пъти, ами да излизат пъпчици. С лентите също.
Какво ни остава тогава?

# 78
  • Мнения: 3 410
Да се включа и аз. Пробвала съм с пинсета, боли,но мога да кажа,че бавно израстват косъмчетата. Дали обаче са по дебели Rolling Eyes
С епилатор съм ползвала два или три пъти, ами да излизат пъпчици. С лентите също.
Какво ни остава тогава?
Фотоепилация

# 79
  • София
  • Мнения: 426
Излизам на терасата с малката. Заставам на позиция в която слънцето ме огрява по-добре и започвам да си скубя косъмчетата с пинсетка.  Mr. Green
Или използвам лентички както дойде.



и аз но ще разпитам козметичката за тази ел.пинсета

# 80
  • Мнения: 133
Да споделя и аз моя горчив опит: имах си аз мустачки, които бяха като мъхче и не се виждаха с невъоръжено око. Дотук добре, но се преместих в друг град и се наложи да си търся нова козметичка (за лице и т.н.), хазайката ми препоръча нейната, записах си час и отидох, почисти ми лицето, маска, масажче и както си лежах доволно със затворени очи и изведнъж хоп: лентичка над горната устна последвано от жестоко дърпане. Оттогава започнах да се боря с този проблем: фотоепилация, след това електрическа пинсета, после пак сеанс фотоепилация, после пак пинсета. Ужас и болка. Всеки път когато ходех на ел пинсета си казвах, че  повече няма,да се подлагам на това мъчение, но след фотоепилацията изгорелите краища трябваше да се махнат по някакъв начин. А за фотоепилацията след упорито ходене косъмчетата малко бяха намалели и изтънели. Аз ходих  в студиото на доктор Сердев на НДК, струваше 10лв на импулс - 20-30 като цяло за горната устна. Но ми се струва, че импулсите бяха доста слаби (ако може така да се каже) newsm78. - трябваше да ходя всеки месец, а е препоръчително ходенето да е  на повече от 40 дни. Неприятното е, че въпреки, че се изгарят със светлината пак остават изгорелите краища и се виждат Sad

# 81
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Аз ползвам кола маска и съм доволна от резултата,но за траен ефект може би лазерна епилация

# 82
  • Мнения: 94
Moята козметичка ги маха с конец,а аз лично си правя кола маска Peace

# 83
Аз си направих 12процедури фотоепилация,но резултата не е това което очаквах,а космите са черни и уж трябва да има добър ефект.Сега ги махам с крем.Много е важно след като си ги махаш да ползваш слънцезащитен крем,защото остават петна,особено,ако кожата ти е тъмна.

# 84
  • Мнения: 581
След като четох, четох, четох най-накрая и аз се реших да пробвам с фотоепилация. Аз лично си мислех, че косъмчетата ми са светли, за да има резултат, но козметичката каза, че можело да стане. Направих първа процедура и ще видим колко траен ще е резултата  Wink

P.S. Редактирам, за да добавя един въпрос към другите, които са си правили фотоепилация:
След процедурата почистват ли Ви косъмчетата с пинсета или ги оставят така?

Последна редакция: вт, 04 дек 2007, 15:43 от breeze

# 85
  • Berlin
  • Мнения: 11 266
ще следя Simple Smile че и аз много се чудя за фотоепилация или лазер на горната устна. не ми се иска да се скубя сама или на козметик. къде беше?

# 86
  • Мнения: 133
След като четох, четох, четох най-накрая и аз се реших да пробвам с фотоепилация. Аз лично си мислех, че косъмчетата ми са светли, за да има резултат, но козметичката каза, че можело да стане. Направих първа процедура и ще видим колко траен ще е резултата  Wink

P.S. Редактирам, за да добавя един въпрос към другите, които са си правили фотоепилация:
След процедурата почистват ли Ви косъмчетата с пинсета или ги оставят така?
На мен не ги скубаха - ходих допълнително на "процедура" в друг салон.

# 87
  • Мнения: 3 410
Аз си направих 12процедури фотоепилация,но резултата не е това което очаквах,а космите са черни и уж трябва да има добър ефект.Сега ги махам с крем.Много е важно след като си ги махаш да ползваш слънцезащитен крем,защото остават петна,особено,ако кожата ти е тъмна.
Би ли казала в кой салон във Варна ти правиха фотоепилацията?

# 88
SKINLINE срещу Черно море

# 89
  • Мнения: 3 410
Попитах, защото ще ходя да си правя фотоепилация, но в друг салон, с машина която казват е по-модерна от тази в Скинлайн
Ще се похваля, ако има резултат

Общи условия

Активация на акаунт