Умеете ли да мразите?

  • 3 882
  • 116
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 428
Не искам да изпитвам омраза, тя е като отрова за мен самата.

# 46
  • Мнения: 750
Не мога бееее...не се научих да ми се не види.... Thinking
Мога силно да обичам,мога да бъда безразлична,но не мога да мразя!Не ми е познато това чувство! Rolling Eyes
И не искам да го познавам! Crazy
Омразата е като отрова,която разяжда сърцето ти!

# 47
  • София
  • Мнения: 4 423
Не умея, но умея да ненавиждам от цялата си душа - това ми се струва по - силно от омраза.

# 48
  • София
  • Мнения: 3 099
Мразя Буш. Защото е силен, безчовечен и противен тексаски селяк, който осра земното кълбо. Ето ви един пример.

# 49
  • Мнения: 8
Не, предпочитам да не се научавам.

# 50
  • Мнения: 27 524
Мразя Буш. Защото е силен, безчовечен и противен тексаски селяк, който осра земното кълбо. Ето ви един пример.

Присъединявам се, Ивон, евала   bouquet

# 51
  • Мнения: 619
Не умея да мразя, а може би ... за да оцелееш ти трябва точно това.
Иначе изпитвам или хубави чуства или... конкретния обект не представлява интерес.. .е. мие  безразличен

# 52
  • Мнения: 4 292
Да. Хора които са ми правили мизерии няма да тръгна да ги обичам, я.  Rolling Eyes Уважавам тези, които твърдят че не умеят да мразят, но аз не съм от тях.

# 53
  • София
  • Мнения: 593
Определено мога..........................до момента в който не им отмьстя или сам живота не ги накаже /вьпросните/.

# 54
  • Мнения: 227
Не,не мога.

# 55
  • Мнения: 3 611
Много други отрицателни чувства са бушували в мен, но точно омраzа не помня да съм изпитвала.  newsm78

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Не ми се е случвало нещо така безкрайно драматично, което да ме накара да мразя унищожително и от цялата си душа и сърце. Може би ако някой нарани децата ми, бих била способна на такава омраза. В този смисъл съм съгласна с мнението на Алиса.
Иначе мога да бъда гневна, шумна, яростна към даден момент, но омраза не тая към никого.

# 57
  • Мнения: 3 423
Да, умея.

# 58
  • Мнения: 1 095
Тцък... никак не ми се отдава Simple Smile

# 59
  • Мнения: 2 353
  Да умееш да мразиш е изкуство. Познавам хора, които са построили сериозен, почти научен механизъм "Как да превърнем омразата в движеща сила на живота си" и печелят доста по-добре от мен.
  Аз съм по-просто устроена, стигам само до моментен гняв.

Общи условия

Активация на акаунт