Там,където сме нещастни

  • 8 771
  • 188
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 6 164
Навсякъде, където съм без мъжа ми. Всичко ми е противно и не на място, страх ме е и се задушавам.

# 166
  • Варна
  • Мнения: 428
Най-зле се чувствам в болници - обстановката, мизерията, страданието в очите на хората... страшно е!

# 167
  • Мнения: 573
За съжаление това е Добрич.Колкото пъти си отида ,толкова пъти ми става пусто и самотно.В Габрово също не се чувствам комфортно .
Малките запостели селца също ме депресират.

# 168
  • София
  • Мнения: 504
Рилският манастир,различни крипти,катакомби и подземни помещения,както и монумента в Шумен-май че беше Асеневци името му ThinkingВеднъж съм била там,като съвсем малка,но още ясно помня ужаса,който изпитвах и как се молех на майка ми веднага да си тръгваме.
Гробища-не съм ходила от 8 години-откакто баба ми почина,нещо ми стана тогава,дори и на погребението не отидох,бях на училище.Когато нашите ходят,чакам в колата на улицата.

# 169
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Навсякъде, където съм без мъжа ми. Всичко ми е противно и не на място, страх ме е и се задушавам.

Оу, това е кофти .. не ти ли се иска да бъдеш по- незвисима ?

# 170
  • Мнения: 12
Русе  Sad, Женския пазар, Лъвов мост -София

# 171
  • Мнения: 843
      Подлезите.
      Не онези лъскавите, с магазини и чистота...  онези, в крайните квартали... мрачни  , олющени, нашарени, вонящи.
      ужасно ми е да минавам... обзема ме чувство на безнадежност.

      Момин Проход, кв. на Костенец.  Минаването ми  през това кътче  е всъщност леееко мазохистично... Хем  ми е добре,  хем ми се плаче с глас.
      А колкото до гробищата , положението е като с  онзи Момин Проход. Хем- хем.
       Гаровите и автогаровите кафенета....Имаш чувството , че си се върнал във времето и то не на правилното място. Апатично - меланхолично, но за съжаление апатията е в повече. Иначе нямам против меланхолията и Шаде.

         

# 172
  • Мнения: 352
Ами,кофти  ми е  в  някой  малък   умиращ  град  като  гр.Твърдица/Сливенско/.Лъха  те  бедност  и  отчаяние.Жалко,а  природата  в  Стара  планина  е  невероятна.Също  така  не  ми  е  приятен  и гр.Лом,мизерия  и  пак  мизерия. smile3518
Стана ми мъчно като прочетох това,защото съм израсла в този  много красив подбалкански  град.Преди 2 седмици бях там на сбор ,времето беше мрачно и беше пълно със цигани на центъра .Е не ми се говори как се почувтвах Cry.

п.с .Става въпрос за Твърдица

# 173
В моя квартал... В Студентски град...
Лом ми се стори много, много тъжен град.
Колкото обичам гарите и миризмата на влак, толкова мразя автогарите и миризмата на рейс.
Една необяснима ненавист - не обичам кафенета. Нито пък напитките, които се сервират - еспресо, капучино, безалкохолно. Висенето в кафене за мен е пълна загуба на време, не мога да си представя как се прекарват часове на кафенце, цигарка и клюка. Самото словосъчетание "кафенце и цигарка" ми е толкова противно, колкото "салатка и ракийка".
За първи път чувам че има такова явление против кафенетата.

На мен ми е много злокобно в къщата на село,от години не съм ходила,винаги сънувам страшни неща свързани с това място.

В старчески дом съм влизала,хем в Германия беше,и ми стана много гадно и потиснато,незнам защо ,но ми се доплака.

У някои хора на гости изобщо не ме свърта,чудя се как да си тръгна.

# 174
  • Мнения: 1 008
ЖП гарите и Рупите (като отидох там - за първи и единствен път, ми прилоша и исках да си тръгна максимално бързо).
В Рупите наистина е отвратително,просто те смазва.
Да, много точно си го казала. Мен Рупите направо ме смазват.

# 175
  • София
  • Мнения: 127
доста често ТУК ми е тягостно и мъчно..., но такива теми чета
в същото време ми е любимо място...

# 176
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
Болници, социални домове, хосписи, гробища, ж.п.гари и влакове, цехове, фабрики, заводи, цигански квартали, разни убити села и махали, места, където няма никаква цивилизация или пък такива, на които се събират прекалено много хора. Да не пропусна и градския транспорт в София. А също и кв. Ботунец, там само веднъж се заврях за малко и се почувствах като във филм на Хичкок. Супер мизерно, мръсно, зловещо.

Последна редакция: чт, 25 окт 2007, 02:08 от Unknown_lady

# 177
  • Мнения: 3 569
Сигурен съм, че не бих се чувствал комфортно в една от онези стаички в публичните домове, в които има вериги, "колело на късмета" - като онова в играта на Къци, но със завързан върху него мъж за китките и глезените.

В такова помещение не ми се влиза.
  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 178
  • София
  • Мнения: 504
Момин Проход, кв. на Костенец.  Минаването ми  през това кътче  е всъщност леееко мазохистично... Хем  ми е добре,  хем ми се плаче с глас.
Сподели,защо се чувстваш така?
Питам,защото аз съм от Костенец и хиляда пъти съм минавала оттам.
Иначе за мен подтискащ е санаториума в Момин Проход-десетки дечица-с увреждания,парализирани,едно ужасно място.Била съм няколко пъти там и винаги се чувствам ужасно и се чудя накъде да гледам за да не виждам очите на тези деца.

Потдискащо ми действа да отида в магазин и да ме гледат странно,чувствам се не на място ooooh!

# 179
  • Мнения: 2 759
                     Понякога кухнята ме подтиска, обзема едно ужасно чувство на безнадежност и винаги се чувствам не на място  Whistling...

Общи условия

Активация на акаунт