Фетална морфология

  • 19 394
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 53
Здравейте момичета! искам да ви питам,ако се направи ФМ 2-пъти с интервал 1 седмица дали е опасно за бебето?Нали няма да му подейства на бебчо лошо видеозонът толкова често?Благодаря предварително.  bouquet

# 61
  • Мнения: 28
аз я правих в мед. център фемина в 20-та седмица  първата ,втората я правих в 25 седмица при др.варгалева ,доволна съм определено много само,че се чака съ6то около месец и е с записване ,струва 60 лева последната я правих преди седмица на скоро .трябва да побърза6 ако иска6 да ходи6 там телефона им е 02/9833020 ,имат и саит  на гугъл го потърси и 6те види6 подробности .

успех ,леко бременеене

# 62
  • Мнения: 48
МЦ - Фемина при Димитров в 19 - 20 г.с.; струваше 50 лв. лятото тази година. Доволна съм, прегледа беше около 45 минути.

# 63
  • Мнения: 545
Не съм чела цялата тема Embarassed
Фетална морфология правих 21 седмица при д-р Мазнейкова,клиника "Св.София" на бул.България,струваше 70лв.
Моя приятелка беше при д-р Димитрова във "Фемина",цената беше 50лв.Друг добър специалист е д-р Марков отново във "Фемина".Съветвам те да избереш някой от тях. Hug
Записването на час е предварително около месец.

# 64
  • Мнения: 547
20 г.с при Димитрова във център Фемина,но доплер+ФМ за близнаци и не на 3 Д или както се казва там апарата ни струваше 100 лв. защото са близнаци.

# 65
  • Мнения: 326
1) В 19 г.с. и 26 г.с.
2) При д-р Марков  в МЦ Марковс и двата пъти - изключително съм доволна!
3) 80 лв
4) Записването вече е около месец предварително.

# 66
  • Мнения: 332
В 17г.с., При Марков - изклучително доволна  Peace 60лв струваше и 2-3 седмици преди това си записах час.

# 67
  • София
  • Мнения: 627
По принцип ФМ се прави до 20 г.с., но аз позъкаснях и първата я направихме в 23-та
Птавих я в Токуда при д-р Колева но не съм доволна изобщо Naughty по добре ходи при Мазнейкова. Мисля че се плаща около 70лв. Нужно е предварително да се запишеш!

Сигурна ли си, че в Токуда има триизмерен ехограф ?  newsm78

# 68
  • Мнения: 61
1. Аз първата я правих в 20 или 21, а с втората се забавих малко и я нааправих в 34, не че не стана,но бебето вече е големичко и е по-трудно.
2. При др. Марков- Медецински център "Марковс"; намира се на ул. "Алеко Константинов" 17,вх.А,ет.1,ап.2, тел.9460795; 0899130550. За мен той просто е най-добрия в тази област и е ужасно внимателен,гледа адски подробно и апаратурата му е страхотна. Имах чувството,че оглеждаше всеки мм от бебето. Много добър специалист е в тази област.
3. Цената е 60 лв.
4. Чака се около 2 седмици.

[/quote]

# 69
  • Мнения: 115
1. Първата фетална морфология я направих в 13 г.с., втората в 18 г.с. и третата в 22 г.с.
2. Първия и третия път ходих при Димитрова в МЦ Фемина - записах се месец по-рано и двата пъти платих 80 лв., защото искахме и 3Д. Като цяло съм доволна. Апаратурата е много добра и ни направиха страхотни снимки на бебето. Втория път ходих при доц. Томова в МЦ София и мога да кажа, че въпреки, че апарата беше доста по-архивен ни огледа много по-подробно състоянието на бебето и всичко обясни. Цената е 70 лв. без 3Д. Часа си го записах 3 седмици по-рано.
Живот и здраве при втора бременност директно ще отида при доц. Томова.

Общи условия

Активация на акаунт