Ноктопластика?!

  • 26 210
  • 88
  •   1
Отговори
# 75
здравей аз също много харесвам гел върху естествени нокти със сух брокат но пита ли къде правят в гр.СТ.ЗАГОРА и на каква цена ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ И ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ НА ВЕЛИКДЕНСКИТЕ ПРАЗНИЦИ

# 76
  • Мнения: 67
също имам ноктопластик   Peace

просто искам да съм хубава , това е

до сега не ми се е чупил нокът ( чукам на дърво  Praynig)

# 77
  • Мнения: 606
Аз бях с ноктопластика  около 1 месец.Много бях доволна.Стои много красиво.Ноооооо.........да не казвам сега на какво ми проличат ноктите.Направо ме е срам да си покажа ръцете.Със сигурност не бих повторила.Предпочитам къси,но здрави нокти.

# 78
вижте сега ... аз съм с ноктопластика от близо две години и нямам никакви проблеми с ноктите ми ... ходя при една приятелка която е маникюристка но си работи в тях.Заведох една позната,защото много хареса моите и тя и сложи и на нея изкуствени нокти,но след 2 седмици и се счупиха и и паднаха.Знаете ли коя беше причината за това ... че първо не всеки нокът е подходящ за ноктопластика,второ важна е големината и формата на нокътната плочка,трето важно е колко дълъг ще бъде маникюра и наистина е важно дали сте попаднали на точния човек.Аз не ходя на поддръжка само когато ми се счупи някой нокът.Лакирам се по няколко пъти на седмица и си правя всичко без да се съобразявам с тях ... Първоначалното слагане ако искате изпипана работа и без дефекти и грешки е около 3 часа ... говоря за ноктопластиката с гел.Аз друга не бих си сложила и пари да ми дават.Виждала съм много грозни гледки от акрил и т.н.С гел седят наистина естествени ... много хора ме питат дали са си моите и не могат да повярват,че съм с изкуствени.Запомнете не всеки нокът става за ноктопластика ... по-добре се консултирайте с някой добър маникюрист преди да си дадете парите на вятъра  Grinning

# 79
  • Мнения: 566
Сега искам да ви питам, с какъв лакочистител мога да си махна лака, с какви лакове да се лакирам, първо слага ли се някаква осново преди самия лак, маникюристката която ми направи ноктопластиката няма да я има до 9, искам да сменя цвета дотогава, та се чудех дали сама мога да се справя, и дали се продават нещата в обикновените парфюмерии или само в специализирани
Сега видях че моя лакочистител е без ацетон, ама си мирише доста на ацетан newsm78, ползвали ли сте ето този

Последна редакция: пн, 28 апр 2008, 17:30 от Dobi81

# 80
  • Мнения: 1 270
аз съм с ноктопластика удължители и гел. ползвам обикновен лакочистител с ацетон. слагам основа и си се лакирам. не третирам ноктите си по по-различен начин  newsm78

# 81
  • Мнения: 161
не се ли уврежда мн нокъта??

# 82
  • Мнения: 240
Сега искам да ви питам, с какъв лакочистител мога да си махна лака, с какви лакове да се лакирам, първо слага ли се някаква осново преди самия лак, маникюристката която ми направи ноктопластиката няма да я има до 9, искам да сменя цвета дотогава, та се чудех дали сама мога да се справя, и дали се продават нещата в обикновените парфюмерии или само в специализирани
Сега видях че моя лакочистител е без ацетон, ама си мирише доста на ацетан newsm78, ползвали ли сте ето този


Аз бях направила цяла тема по този въпрос, наистина и на мен ми беше много спешно Grinning
Отговориха ми, че трябва да си взема лакочистител без ацетон и аз си купих точно този, който ти си снимала Wink И нямам проблеми с него- става!  Grinning

# 83
Много съм доволна от салона кв. Изток ул.Жолио Кюри 2  Ади Стил. специално от момичето ,което работи събота и неделя (маникюриската) ,цените са много добри направо е евтинко ,а и това ,че работят събота и неделя е супер за хората който немогат да се разкрасят през седмицата.
  bouquet

# 84
  • Мнения: 67
Мацки, едва ли му е тук мястото, но дали бихте могли да ми препоръчате козметичен салон, където да правят и маникюр, и педикюр, в района на кв. Изток, Дървеница, Витоша и Гео Милев.
Благодаря предваритерно!

ако още си в процес на търсене ще ти дам номера на моята моникюристка ,  но е в Студентски град ... ако те устройва района
много съм доволна от момето Hug

# 85
  • Мнения: 3 314
 Rolling Eyes  и аз се чудя дали да си направя ноктопластика  pletka

# 86
  • Мнения: 10
Здравейте,
търся си в Студентски град педикюр.
Благодаря

# 87
  • София
  • Мнения: 1 017
Аз си бях направила ноктопластика преди нова година. Издържах около два месеца и се отказах, като сама си я махнах. Да не пропускам, че ми се отлепваха ноктите. Сега са ми добре общо взето, даже си мисля, че са по-добре отпреди, защото преди да я направя много се белеха и чупеха.

# 88
  • Мнения: 86
zdraveite momi4eta,az li4no sam s noktoplastika ve4e 5 godini
bih jelala da vi dam edin profesionalen otgovor 
smile3501
mnogo xubavo e napisano

Общи условия

Активация на акаунт